Top 10 Bluetooth Tastatur mit Ziffernblock – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iClever

#ad

Stabilne połączenie, bezprzewodowa klawiatura do ponownego ładowania z 3 kanałami Bluetooth, klawiatura radiowa, iClever Klawiatura Bluetooth, ergonomiczna konstrukcja, ultracienka

#ad
iClever #ad - Smukła konstrukcja 14 x 14, przewijanie do przodu i do tyłu, 9 x 0, odtwarzanie/pauza, takie jak wyciszenie, że można ją bez problemu włożyć do plecaka lub torby laptopa. Klawiatura po 30 minutach bezczynności przełącza się w tryb uśpienia. Dzięki temu klawiatura Bluetooth jest chroniona przed zabrudzeniami i nagłymi wypadkami przy kawie.

Pełny rozmiar i ultra cienka klawiatura – klawiatura radiowa jest w pełnym rozmiarze i wyposażona w klawiaturę numeryczną, dzięki której można łatwiej i wygodniej. Przyciski i materiał są zabezpieczone przed pryskającą wodą. Wrażliwa reakcja i niskie klawisze profilu – klawiatura ma smukłą konstrukcję i atrakcyjne przełączniki nożycowe dla wydajnego pisania. Stabilne połączenie bluetooth 5. 1 i multi-device – klawiaturę bluetooth można sparować z maksymalnie 3 urządzeniami i płynnie przełączać między nimi dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 5.

1. Układ jest zgodny ze standardem branżowym i oferuje kombinacje klawiszy, 15 cala sprawia, aby zwiększyć przepływ pracy i wydajność. Wskazówka: po upływie 30 minut nie działa klawiatura Bluetooth jest normalna i absolutnie konieczna. Tył jest wyposażony w odporne na uderzenia i antypoślizgowe podkładki, co zapewnia najlepsze wrażenia podczas pisania.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Waga0.82
Numer częściBK10-EU-Black
ModelBK10 Bluetooth Tastatur

2. iClever

#ad

Biała, Windows, Android, klawiatura radiowa do iOS, ultracienka, ładowalna klawiatura QWERTZ, iClever Klawiatura bezprzewodowa BK10 Bluetooth Mac z 3 kanałami Bluetooth

#ad
iClever #ad - Tył jest wyposażony w odporne na uderzenia i antypoślizgowe podkładki, co zapewnia najlepsze wrażenia podczas pisania. Stylowy czarny kolor nadaje mu atrakcyjny wygląd. Twoje stopy zapewniają optymalne nachylenie, dzięki czemu Twój nadgarstek nie zostanie zraniony podczas długich pisania. Przyciski i materiał są zabezpieczone przed pryskającą wodą.

Płaskie klawisze są niezwykle dotykowe i mają wystarczająco dużo skoku przycisków, dzięki czemu możesz cieszyć się zupełnie nowym komfortem. Ergonomiczna konstrukcja i wyglĄd - klawiatura bluetooth iclever jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ABS. Automatycznie rozpoznaje twoje urządzenie i odpowiednio przyporządkowuje przyciski, iPhone'a, iMac, a ponadto automatycznie łączy się z podłączonymi wcześniej urządzeniami podczas następnej sesji. Dzięki temu twoja bezprzewodowa klawiatura jest chroniona przed zabrudzeniami i nagłymi wypadkami przy kawie. Pełny rozmiar i ultra cienka klawiatura – klawiatura radiowa jest w pełnym rozmiarze i wyposażona w klawiaturę numeryczną, takie jak wyciszenie, 9 x 0, przewijanie do przodu i do tyłu, dzięki której można łatwiej i wygodniej.

Akumulator wielokrotnego ładowania i technologia przyjazna dla środowiska – w klawiaturze bluetooth znajduje się niezwykle trwała bateria wielokrotnego ładowania, która umożliwia do 90 godzin nieprzerwanego pisania. Smukła konstrukcja 14 x 14, odtwarzanie/pauza, że można ją bez problemu włożyć do plecaka lub torby laptopa. Układ jest zgodny ze standardem branżowym i oferuje kombinacje klawiszy, 15 cala sprawia, aby zwiększyć przepływ pracy i wydajność.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Numer częściBK10
ModelBK10
Gwarancja1 rok gwarancji

3. JOYACCESS

#ad

MacBook Pro/Air,, klawiatura wielokrotnego ładowania z przełączaniem na 3 urządzenia do komputera, Klawiatura Bluetooth, pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa z blokiem numerycznym, laptopa

#ad
JOYACCESS #ad - Dwa różne układy klawiatury są wysyłane losowo. Pełnowymiarowy układ z klawiaturą cyfrową – rozmiar klawiatury wynosi 43 cm x 19 cm x 0, 71 cala. Szare i srebrne klawiatury mają dwa różne układy. Kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi: Windows, Android, Mac, Chrome, iOS.

Stabilne połączenie bezprzewodowe – bezprzewodowa klawiatura jest wyposażona w technologię połączenia Bluetooth 5. 1 i działa bez opóźnień z odległości do 10 m. Szara klawiatura może mieć układ srebrnej klawiatury, którzy akceptują oba wzory, mogą bezpośrednio wybrać swój ulubiony kolor, a dostępny jest tylko jeden układ niebieski. Wbudowany akumulator litowy 500 mAh ładuje go przez 2 godziny, a czas czuwania wynosi do 5000 godzin. Daje ci doświadczenie z Mystery Box. Klawiatura bluetooth do wielu urządzeń – joyaccess klawiatura do wielu urządzeń może być połączona z maksymalnie trzema urządzeniami.

Ultra-smukła konstrukcja z aluminiowym materiałem. Możesz bez problemu przełączać się między nimi, działa również ze smartfonem i tabletem. Klienci, a srebrny główny obraz to inny układ. Szare zdjęcie główne to układ, a srebrna klawiatura może być układem szarej klawiatury. Usb-c do ponownego ładowania – kabel usb-c zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z twoimi urządzeniami, bez konieczności stosowania baterii.
MarkaJOYACCESS #ad
ProducentJOYACCESS #ad
Waga1.18

4. iClever

#ad

Bezprzewodowa klawiatura do ponownego ładowania z 3 kanałami Bluetooth, ultracienka, ergonomiczna konstrukcja, klawiatura radiowa do iOS,, stabilne połączenie, iClever BK10 klawiatura Bluetooth

#ad
iClever #ad - Płaskie klawisze są niezwykle dotykowe i mają wystarczająco dużo skoku przycisków, dzięki czemu możesz cieszyć się zupełnie nowym komfortem. Stylowy czarny kolor nadaje mu atrakcyjny wygląd. Tył jest wyposażony w odporne na uderzenia i antypoślizgowe podkładki, co zapewnia najlepsze wrażenia podczas pisania.

Naciśnij dowolny klawisz, aby ponownie aktywować klawiaturę i odczekać 3 sekundy. Klawiatura po 30 minutach bezczynności przełącza się w tryb uśpienia. Stabilne połączenie bluetooth 5. 1 i multi-device – klawiaturę bluetooth można sparować z maksymalnie 3 urządzeniami i płynnie przełączać między nimi dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 5. 1. To sprawia, że jest to idealny wybór dla ipada, laptopa, iMac, systemu Windows, iOS, MacBooka, telefonu, Mac OS, PC, iPhone'a, Android. Pełny rozmiar i ultra cienka klawiatura – klawiatura radiowa jest w pełnym rozmiarze i wyposażona w klawiaturę numeryczną, aby zwiększyć przepływ pracy i wydajność.

Układ jest zgodny ze standardem branżowym i oferuje kombinacje klawiszy, takie jak wyciszenie, 15 cala sprawia, przewijanie do przodu i do tyłu, odtwarzanie/pauza, że można ją bez problemu włożyć do plecaka lub torby laptopa. Dzięki temu klawiatura Bluetooth jest chroniona przed zabrudzeniami i nagłymi wypadkami przy kawie. Ergonomiczna konstrukcja i wyglĄd - klawiatura bluetooth iclever jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ABS.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Wysokość0.45
Długość14.41
Waga0.82
Szerokość4.96
Numer częściBK10
ModelBK10 Bluetooth Tastatur

5. Logitech

#ad

BLE Bluetooth/Logi Bolt odbiornik USB, PC/Windows/Mac, niemiecki QWERTZ, szara, Logitech Signature K650 Comfort bezprzewodowa klawiatura z podpórką pod nadgarstki, klawiatura Soft-Touch, Numpad

#ad
Logitech #ad - Niezawodna i bezproblemowa: bezprzewodowa klawiatura firmy Logitech o żywotności baterii do 36 miesięcy w zależności od użytkownika i warunków komputera"; łatwa do czyszczenia i zabezpieczona przed pryskającą wodą. Atrakcyjny design, który dobrze się czuje. Osiągnij więcej przy mniejszym wysiłku: bezprzewodowa pełnowymiarowa klawiatura, wyciszenie, wygodny dostęp do kombinacji klawiszy; polecenia: mikro-wyciszenie, zrzut ekranu i nawigacja w Internecie.

Lepsze połączenie: większa wydajność i elastyczność w połączeniu z myszą Logitech K650 i M650; personalizacja za pomocą oprogramowania Logi Options+ od Windows 10 i macOS 1015. Działa na wielu platformach: bezprzewodowa klawiatura logitech Signature K650 działa z wieloma systemami operacyjnymi – Windows, Linux, Chrome OS, iPadOS, macOS, iOS i Android.

Połącz się zgodnie z życzeniem: klawiatura logitech z bezprzewodową łącznością za pomocą BLE Bluetooth Low Energy lub dostarczonego odbiornika Logi Bolt. Komfort przez cały dzień: wbudowana klawiatura soft-touch z podpórką pod nadgarstki i głęboko wyściełanymi przyciskami, które natychmiast czują się dobrze i zapewniają przyjemne uczucie podczas pisania. Części z tworzywa sztucznego w signature k650 zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne² pochodzące z recyklingu grafit: 28%, szarobiały: 21%.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.96
Długość18
Waga1.54
Szerokość7.62
Numer części920-010913
Model920-010913
Gwarancja24 Miesięcy

6. Arteck

#ad

Computer, Notebook, Kompatibel mit PC, Deutsches QWERTZ Layout wiederaufladbare USB Anschluss 2,4 GHz Kabellos Tastatur mit Multimedia-Tasten, Arteck Kabellose Tastatur, 8, 10, Laptop, Windows 11

#ad
Arteck #ad - Ergonomisches design: die x-struktur der Schere bietet Ihnen ein komfortables Tippen, Low-Profile-Tasten bieten leises und komfortables Tippen. Lieferumfang: arteck 2, usb-ladekabel, nano-usb-empfänger, 4 G kabellose Tastatur, Willkommensanleitung evtl.

Einfache einrichtung: stecken sie einfach den Nano-USB-Empfänger in Ihren Computer und verwenden Sie die Tastatur sofort. Nicht in deutscher Sprache. 6 monate akkulaufzeitwiederaufladbare lithium-Batterie mit hoher Kapazität hält 6 Monate mit einmaliger Ladung basierend auf 2 Stunden Non-Stop-Nutzung pro Tag. Ultradünn und leicht: kompakte größe 16, pfeiltasten, 5 x 0, 6 cm und geringes Gewicht 500 g, 7 x 4, bietet aber Tasten in voller Größe, Nummernblock, Tastenkombinationen für komfortables Tippen.
MarkaArteck #ad
ProducentArteck #ad
Wysokość0.84
Długość16.83
Szerokość4.61
Numer częściHW305-3

7. seenda

#ad

Seenda Bezprzewodowa klawiatura podświetlana, układu QWERTZ czarna, USB i Bluetooth z 7 kolorami RGB, cicha klawiatura do komputera, MacBooka, możliwość ponownego ładowania, tabletu, laptopa

#ad
seenda #ad - Czas ładowania trwa ok. Podświetlana klawiatura rgbta klawiatura bluetooth seenda jest wyposażona w 7 regulowanych kolorów tła i trzy poziomy jasności, aby spełnić różne potrzeby. Usb a i 2 złącza bluetoothbezprzewodowa klawiatura oferuje trzy kanały połączeń: usb-a, dzięki czemu można podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie i bez problemu przełączać się między nimi.

2-3 godziny. Uniwersalna kompatybilnośćbezprzewodowa podświetlana klawiatura jest dobrze kompatybilna ze wspólnymi systemami operacyjnymi: Windows XP/Vista/7/8/10/11, Mac OS 104, takimi jak laptopy, tablety, MacBook Pro/Air, iPad OS/iOS 13.00 i android 4. 3 lub nowszy. Podświetlana klawiatura bezprzewodowa umożliwia swobodne pisanie również w ciemności.

Może pracować z urządzeniami obsługującymi USB i Bluetooth, iPad i komputery PC. Plug and play, łatwa obsługa. Klawiatura bluetooth nie tylko oszczędza pieniądze, BT1 i BT2, ale również oszczędza miejsce na biurku. Cicha i szybka reakcja klawiatura pełnowymiarowacicha klawiatura jest wyposażona w płaską konstrukcję klawisza nożycowego, który może zmniejszyć hałas o co najmniej 90% i zapewnia wygodne i czułe wrażenia podczas pisania.
Markaseenda #ad
Producentseenda #ad
ModelKOU-401
Gwarancja24 Miesięcy

8. iClever

#ad

Do komputera/komputera stacjonarnego/laptopa/interfejsu/Windows 10/8/7/Vista/XP 2,4 GHz,, układ QWERTZ niemiecki, aluminiowa, bezprzewodowa klawiatura, iClever GK03 bezprzewodowa klawiatura 2,4 G

#ad
iClever #ad - Wskazówka: mysz baterie nie wchodzą w zakres dostawy wymaga 2 baterii AAA. Najnowocześniejsza technologia 2, 4 GHz zapewnia najwyższą stabilność bezprzewodową. Naciśnij dowolny klawisz, aby obudzić bezprzewodowo zestaw myszy po 10 minutach niedziałania. Bezprzewodowa klawiatura mysz przełącza się w tryb uśpienia po 10 minutach bezczynności.

Wrzuć go do torby, aby móc pracować zawsze i wszędzie. Wskazówka: jest to normalne i absolutnie konieczne, która chroni środowisko, aby zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii. Smukły i wyrafinowany: wspaniałe aluminium i wysokiej jakości tworzywo abs będą dobrze wyglądać z każdym laptopem! Ta opływowa klawiatura jest cienka, lekka i ultra-przenośna. Całkowity czas ładowania wynosi 2 godziny dla bezprzewodowej klawiatury – spędzasz mniej czasu na czekaniu, a więcej czasu. Jeszcze lepiej, nasza wyjątkowa konstrukcja nożyc wewnętrznych eliminuje irytujące stukanie i ciche przyciski. 3 regulowane poziomy dpi: wybierz żądaną czułość dzięki naszym 3 regulowanym poziomom DPI 1000-1200-1600! Zaawansowana technologia odbiornika 2, 4 GHz przesyła dane szybko i precyzyjnie, unikając przeskakiwania ramek i kropli ramek.

Klawiaturę i mysz można błyskawicznie podłączyć do urządzenia – nie wymaga parowania! Dzięki dużemu zasięgowi przyłącza 10 metrów możesz używać klawiatury w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Będziesz cieszyć się 99 w pełni funkcjonalnymi przyciskami, w tym konwencjonalnymi klawiszami numerycznymi dla łatwego pisania. Przyjazny dla środowiska: posiada funkcję oszczędzania energii, aby ponownie aktywować klawiaturę i odczekać 3 sekundy.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Wysokość0.39
Długość14.17
Szerokość4.72
Numer częściGK03
ModelGK03
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

9. Hama

#ad

Hama Klawiatura bezprzewodowa "Cortino" ergonomiczna klawiatura, płaska klawiatura z 12 przyciskami multimedialnymi,, niemiecki układ klawiszy QWERTZ z klawiaturą numeryczną do komputera i laptopa

#ad
Hama #ad - Dzięki dwóm przyciskom F1 do F12. Klawiatura radiowa w pełnym formacie: układ qwERTZ z blokiem numerycznym, aktywuje tryb czuwania, gdy nie jest używany, włącznik/wyłącznik w celu ochrony baterii.

Zakres dostawy: 1 x klawiatura pc "cortino" może być również używana jako klawiatura do laptopa, 1 x odbiornik USB, 1 x bateria AAA Micro, do Windows 11/10/8/7, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Przyciski multimedialne: szybki dostęp do funkcji, otwieranie wiadomości e-mail, takich jak zmiana głośności, ulubionych itd. Bezprzewodowa klawiatura zapewnia przyjemną pracę w domowym biurze i biurze: ergonomiczna klawiatura ze składanymi nóżkami jest regulowana pod kątem nachylenia. Smukła konstrukcja: idealnie nadaje się do pracy przy komputerze lub w podróży przy notebooku, płaskie przyciski są oddzielne i łatwe do czyszczenia.
MarkaHama #ad
ProducentHama #ad
Wysokość0.87
Długość5.94
Waga1.06
Szerokość17.52
Numer części00134959
Model00134959
Gwarancja2 lata gwarancji, brak gwarancji (regulacja ustawowa)

10. UGREEN

#ad

UGREEN Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth BT5.0+2.4G, klawiatura z klawiaturą numeryczną do systemu macOS/Windows/Linux/Chrome/iOS/Android, ładowalna klawiatura nożycowa Ultra Slim z 4 kanałami

#ad
UGREEN #ad - Jednorazowe ładowanie, maksymalnie 3 miesiące. Dzięki technologii oszczędzania energii klawiatura po 30 minutach bez obsługi przełącza się w tryb uśpienia. Optymalny kąt nachylenia: ugreen wireless rechargeable keyboard jest wyposażona w optymalny kąt nachylenia 6 stopni, że klawiatura nie ślizga się podczas jej używania, co ułatwia Twoim nadgarstkom korzystanie z klawiatury przy mniejszym wysiłku.

Tylna strona klawiatury jest wyposażona w antypoślizgowe podkładki, aby zapewnić, dzięki czemu masz najlepsze wrażenia z pisania. Bardzo długa żywotność baterii: klawiatura bluetooth jest wyposażona w wbudowany akumulator 400 mah. Klawiaturę można ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Czas pracy baterii zależy od sposobu użytkowania. Naciśnij dowolny klawisz i odczekaj 3 sekundy, aby aktywować klawiaturę. Konstrukcja nożycowa zapewnia ciche i precyzyjne pisanie: konstrukcja nożycowa tej klawiatury sprawia, co nie tylko poprawia dokładność pisania i efektywność, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo wygodne i łatwe, ale także pozwala uniknąć hałasu podczas pisania.

Konstrukcja z 99 przyciskami: bezprzewodowa klawiatura pc ma kompaktowy układ 99 klawiszy z 12 klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną, 23 cm x 0, która nie tylko poprawia wydajność pracy, ale także oszczędza do 10% miejsca na biurku w porównaniu z tradycyjnymi klawiaturami. Jeśli więc musisz podłączyć kilka urządzeń jednocześnie, dzięki czemu można połączyć się z maksymalnie 4 urządzeniami jednocześnie i płynnie przełączać się między urządzeniami. Ultrapłaska i kompaktowa konstrukcja 3, 65 cm x 1, 71 cm umożliwia również łatwe wkładanie klawiatury do plecaka i zabrania ze sobą.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość0.28
Długość14.37
Szerokość4.84
Numer części35075