Top 10 CRAZE SPLASH BEADYS – Dziecięce zestawy do robótek ręcznych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aquabeads

#ad

Zestaw uzupełniający, 800 sztuk 1 opakowanie, Aquabeads 79178 błyszczące koraliki

#ad
Aquabeads #ad - Całość działa bez prasowania i tylko poprzez rozpylanie wody. Wspaniały zestaw do uzupełniania pereł. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. W zestawie: 800 koralików do majsterkowania w ośmiu kolorach. Podobnie jak koraliki do prasowania, koraliki Aquabeads łączą się w magiczny sposób. Dla jeszcze większej zabawy z majsterkowaniem.
MarkaAquabeads #ad
ProducentEPOCH Traumwiesen #ad
Wysokość7
Długość5.5
Waga0.22
Szerokość1.25
Numer częściAB79178
ModelAB79178

2. Aquabeads

#ad

Aquabeads 31769 zestaw do majsterkowania tematyczny zestaw uzupełniający

#ad
Aquabeads #ad - Nadaje się dla dzieci od 4 lat. W zestawie szablony z motywami. Wspaniałe motywy świata morskiego. Nie wymaga prasowania, perły łączą się tylko poprzez spryskanie wodą. Ponad 600 kolorowych koralików do majsterkowania.
MarkaAquabeads #ad
ProducentEPOCH #ad
Wysokość7.5
Długość1.25
Waga0.26
Szerokość7.1
Numer częściAB31769
Model31769
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

3. Aquabeads

#ad

Zestaw uzupełniający, Aquabeads 31770 zestaw zawieszek – zestaw do majsterkowania

#ad
Aquabeads #ad - Nie wymaga prasowania, perły łączą się tylko poprzez spryskanie wodą. Stwórz wspaniałe zawieszki na klucze lub torebkę. W zestawie adapter do wisiorka i szablony motywów. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Ponad 480 kolorowych koralików do majsterkowania.
MarkaAquabeads #ad
ProducentEPOCH Traumwiesen #ad
Wysokość7.5
Długość1.25
Waga0
Szerokość7.1
Numer częściAB31770
ModelAB31770
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

4. Aquabeads

#ad

Aquabeads 31606 Disney Księżniczki Zestaw koralików gwiazdowych – zestaw do majsterkowania, 21,08 x 4,57 x 18,03 cm

#ad
Aquabeads #ad - Ponad 600 kolorowych koralików do majsterkowania. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. W zestawie płyta do majsterkowania, spryskiwacz i szablony z motywami. W zestawie perły gwiazdowe. Wspaniałe motywy księżniczek Disneya.
MarkaAquabeads #ad
ProducentEpoch #ad
Wysokość7.1
Długość8.3
Szerokość1.8
Numer częściAB31606
Model31606
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

5. Contever

#ad

3200 koralików, nietoksyczne, magiczne perły wodne dla dzieci, magiczne napełnianie, duży z akcesoriami do rzemiosła artystycznego,, 24 kolory, do majsterkowania, Zestaw do uzupełniania pereł wodnych

#ad
Contever #ad - Proces produkcji jest prosty i nie wymaga klejów, które są przyjazne dla środowiska i zdrowe. Oprócz płaskiej grafiki można tworzyć również trójwymiarowe kształty, aby poprawić kreatywność dzieci podczas dotykania. Zawiera 18 rodzajów cukierków, 6 rodzajów kryształów i jaskrawych kolorów wspomaga rozpoznawanie kolorów przez dzieci.

Dodatkowo wybrano koraliki o średnicy 5 mm, są bezpieczne i nietoksyczne. Atwe do wykonania: włóż formę i spryskaj ją do wyschnięcia. Dzieci mogą się bawić przez wiele godzin dzięki tym zestawom do samodzielnego wykonania. Zestaw zawiera 3200 koralików, które są jednolicie duże, okrągłe i gładkie oraz nadają się do chwytania. Modele diy: kombinezon z pereł z mgłą wodną jest dostarczany z 2 kółkami na klucze, telefonach komórkowych, 2 smyczami, 2 łańcuszkami z pereł, kluczach, 2 pierścieniami, 10 o-ringami i 1 bransoletką.

Pozwól dzieciom w pełni cieszyć się zabawą i czerpać poczucie sukcesu. Prezenty dla dzieci: nadaje się dla dzieci powyżej 4 lat, fantastyczny prezent bożonarodzeniowy i urodzinowy dla chłopców i dziewcząt. Nadaje się dla rodzin, kempingów i innych okazji, szkół, przedszkoli, aby wspierać rodzinę i przyjaźń. Ulepszone zdolności kreatywne: ten zestaw zawiera 16 kart.
MarkaContever #ad
ProducentContever #ad
Numer części34534
Model34534

6. CRAZE

#ad

Bez prasowania, zestaw do majsterkowania, koraliki do prasowania, 59440, CRAZE SPLASH BEADYS Koraliki do wpinania dla dziewcząt, perły wodne dla dzieci, opakowanie uzupełniające, nietoksyczne

#ad
CRAZE #ad - Zestaw uzupełniający z perłami wodnymi dla dzieci w pięknych kolorach – pierwsze koraliki do prasowania, których nie trzeba już prasować. Niezależnie od tego, plac budowy czy miłośnik zwierząt, piękniejszy, nasze koraliki SPLASH BEADYS mierzą ok. Bezpieczeństwo twojego dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze produkty są testowane pod kątem serca i nerek.

Pudełko uzupełniające zawiera między innymi 1 biały szablon, koraliki splash beadys w 12 różnych kolorach dziewczęcych czarny, ciemnozielony, różowy, na którym można umieścić samodzielnie stworzone motywy, fuksja, błyszczący, niebieski, jasnozielony, biały, żółty, fioletowy, czerwony, cielisty, w tym również błyszczące koraliki oraz 1 szczypce.55 mm – większy, każdy znajdzie coś dla siebie. Hit: koraliki craze splash beadys działają całkowicie bez wysokiej temperatury! wystarczy umieścić koraliki od wewnątrz na zewnątrz do szablonu do ulubionego motywu - zwilżyć wodą - pozostawić do wyschnięcia na 10 minut - zdjąć gotowy motyw z planszy - i już można rozpocząć kreatywną zabawę! Dzięki zestawowi startowemu craze splash beadys kreatywne dziewczynki i chłopcy mogą teraz samodzielnie tworzyć wspaniałe obrazy z motywami i puścić wodze fantazji.

W przeciwieństwie do klasycznych koralików do prasowania, dzięki koralikom CRAZE SPLASH BEADYS dzieci mogą samodzielnie wykonać swoje motywy. Koraliki wtykowe to świetna zabawa dla dzieci i w zabawny sposób wspierają kreatywność i motorykę precyzyjną. W przeciwieństwie do innych pereł wodnych, czy jest to księżniczka, które są mniejsze, syrenka, po prostu lepszy!. Perły wodne dla dzieci, nietoksyczne, z wysokiej jakości craze i przepięknym kolorowym wzornictwem.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość7.68
Długość11.22
Waga0.71
Szerokość1.38
Numer części59440
Model59440
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Aquabeads

#ad

Aquabeads 31914 Deluxe zestaw do majsterkowania w torebce

#ad
Aquabeads #ad - W zestawie walizka z perłami jako pudełko do przechowywania z tacką typu flip, rozpylacz, sztyft do pereł, adapter pierścieniowy, adapter do bransoletki i szablony motywów. Nieprzerwana zabawa z innowacyjnym systemem Flip-Tray. W zestawie płyta dekoracyjna do dekoracji kreacji w pokoju dziecięcym. Praktyczna walizka, w której Aquabeads można wszędzie ze sobą zabrać. 1400 kolorowych koralików do majsterkowania.
MarkaAquabeads #ad
ProducentEPOCH #ad
Wysokość10.7
Długość13
Waga2.34
Szerokość4.5
Numer częściAB31914
Model31914
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

8. Funbeads

#ad

Zestaw dla dzieci z kryształowymi perłami 24 kolory, zestaw do majsterkowania, 3000 koralików, Funbeads Zestaw uzupełniający z perłami o regularnym rozmiarze 5 mm

#ad
Funbeads #ad - Napełnianie pereł o regularnym rozmiarze 5 mm: ponad 3000 klasycznych koralików z 4 szablonami. Przegródka na układ, sztyft perłowy lub spryskiwacz nie wchodzą w zakres dostawy. Właściwości: perły w 24 kolorach. Klejące perły: obierz swoje dzieło w 10 minut, a perły pozostaną na swoim miejscu! Magiczne perły w sprayu do samodzielnego wykonania: klej nie jest potrzebny, wystarczy dodać wodę! Proste i bezpieczne zabawki z koralikami: robić, spray i pozostają!.
MarkaFunbeads #ad
ProducentFunbeads #ad
Wysokość0.91
Długość7.48
Waga0.75
Szerokość5.12
Numer częściWJ103-5
ModelWJ103-5

9. CRAZE

#ad

Zestaw zajęć dla dzieci, w zestawie akcesoria, zestaw aktywności, zestaw koralików do prasowania, CRAZE SPLASH BEADYS zestaw koralików XXL do majsterkowania

#ad
CRAZE #ad - Zestaw xxl do majsterkowania z koralikami wtykowymi dla dzieci wraz z dużą ilością akcesoriów – pierwsza perła do prasowania, której nie trzeba już prasować. Splash beadys – innowacyjne i wielokrotnie nagradzane perły wodne firmy CRAZE – w mega zestawie w mega cenie.

Kreatywna zabawa dla dziewcząt i chłopców. Idealna zabawa dla dziewcząt i chłopców – oczywiście w jakości premium CRAZE. Zakres dostawy: biżuteria dla dzieci dla początkujących, zestaw do majsterkowania dla dziewcząt, długopis do chwytania koralików z podkładką do pick-up, zestaw szablonów z koralikami do prasowania do tworzenia motywów dziewczęcych, pięć koralików do prasowania w wielu kolorach – 4 zestawy po 400 koralików do samodzielnego napełniania, 1 zestaw 800 koralików do samodzielnego napełniania. Ogromny wybór pięknych koralików w różnych kolorach.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość6.3
Długość7.87
Szerokość8.27
Numer części27691
Model27691
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Mifferer

#ad

Akcesoria dla początkujących, 24 kolory, 4000 koralików wodnych, koraliki do majsterkowania, Zestaw do uzupełniania pereł wodnych dla dzieci, nietoksyczny, zabawka DIY, zestaw do uzupełniania wody

#ad
Mifferer #ad - Atwe w obsłudze i zajęte dzieci - zestaw koralików samoprzylepnych zawiera instrukcję krok po kroku ze zdjęciami, bez prasowania, która jest łatwa do zrozumienia i łatwiejsza do zabawy niż zestaw koralików do prasowania, wystarczy spryskać wodą po wykonaniu wzoru na szablonie. Jeśli masz 2-3 godziny cierpliwości, bez kleju, zestaw koralików do prasowania można automatycznie skleić więcej wody dla lepszego klejenia.

Całkowicie bezpieczne, aby poszerzyć kreatywność - kulki natryskowe są wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego, są bezpieczne i nietoksyczne. Specjalne dla dzieci w wieku 3-8 lat - ta 24-kolorowa perła w sprayu jest idealna dla chłopców lub dziewczynek w wieku od 3, 5, na spotkaniach zabaw, 7, 4, 6, 8. Zawiera 18 rodzajów cukierków, które są jednolicie duże, okrągłe i gładkie oraz nadają się do chwytania. Uwolnij swoje dzieci od gier cyfrowych, aby rozpocząć podróż rzemieślniczą! .

Dodatkowo wybrano koraliki o średnicy 5 mm, 24 kolory są rozmieszczone w 24 przezroczystych kratkach. Zestaw zawiera 4000 koralików, 6 rodzajów kryształów i jaskrawych kolorów wspomaga rozpoznawanie kolorów przez dzieci. Opakowanie prezentowe zawiera wszystko, 10 o-ringami i 1 bransoletką. Dzieci będą zajęte tymi perłami wodnymi przez cały dzień w deszczowe dni, przyjęciach urodzinowych i wielu innych rzeczach! Również rodzice i dziadkowie będą bardzo zainteresowani uczestnictwem w tych czynnościach rzemieślniczych.
MarkaMifferer #ad
ProducentMifferer #ad
Waga1.06
Numer częściSB-122
ModelSB-122