Top 10 Diskman Tragbar Bluetooth – Przenośne odtwarzacze CD i discmany

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KLIM

#ad

KLIM Discover + przenośny odtwarzacz CD Walkman z akumulatorem o długiej żywotności + nowość 2024 + ze słuchawkami + radio FM + kompatybilny odtwarzacz MP3-CD Portable + karta SD, nadajnik FM,

#ad
KLIM #ad - Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Bluetooth wymaga, że twój samochód może nie być kompatybilny z Bluetooth. Klim discover został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Klim discover to zdecydowanie najbardziej wszechstronny przenośny odtwarzacz CD na rynku.

Built to last. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki z wysokiej jakości komponentów, nasza 5-letnia pomoc techniczna dotyczy ciebie. 3. Niezależnie od twoich potrzeb, mamy coś dla Ciebie również z gwarancją. W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. W klim wprowadziliśmy Discman z lat 90 Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, gdy używasz go w podróży, podczas dojazdów do pracy, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund.

Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt CD lub odtwarzacza CD, uprawiania sportu itd. Transmisja fm: dzięki temu możesz bezprzewodowo przesyłać i odtwarzać muzykę za pośrednictwem radia FM Twojego samochodu! Ciesz się swoimi hobby podczas słuchania płyt CD – bez przerw lub przerw. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściKDSCBK
ModelPortable CD Player
Gwarancja5 Lat

2. KLIM

#ad

Radiem FM, CD-RW, MP3 – z czytnikiem TF, Bluetooth – idealny do samochodów, KLIM Nomad przenośny odtwarzacz CD Discman z akumulatorem o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R

#ad
KLIM #ad - Systemy pojazdów są regularnie aktualizowane o nowe oprogramowanie, co może prowadzić do problemów z połączeniem Bluetooth urządzeń zewnętrznych. Należy pamiętać, że kompatybilność bluetooth z urządzeniami zewnętrznymi w tym klim nomad nie jest gwarantowana dla wszystkich systemów Infotainment producenta pojazdu.

Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad jest idealny dla wszystkich, jaką mogą zapewnić tylko płyty cd. Ciesz się w pełni bezstratną jakością dźwięku CD. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, którzy w samochodzie nie mają najlepszej jakości dźwięku, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału.

Klim nomad został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Ciesz się swoimi hobby podczas słuchania płyt CD – bez przerw lub przerw. Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, gdy używasz go w podróży, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściCD Player
ModelCD Player Portable
Gwarancja5 Lat

3. KLIM

#ad

Przenośny z wbudowanym akumulatorem, WYGLĄD NOWY 2024, Czarny, kompatybilny z CD-R, KLIM Discman, w zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, CD-RW i MP3.

#ad
KLIM #ad - Klim discman został zaprojektowany, wrażenia bez dobrych słuchawek nigdy nie są kompletne. Wielogodzinne odtwarzanie. Zapobiega to uszkodzeniu płyt lub odtwarzacza CD, podczas uprawiania sportu itd. W ciągu kilku tygodni wydasz więcej na baterie niż na odtwarzacz CD.

Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki, możesz go odesłać w ciągu 30 dni bez żadnych kosztów, która została zaprojektowana z myślą o trwałości, że ten discman będzie Ci służył przez wiele lat. Dołączliśmy słuchawki klim fusion sprzedanych ponad 1 milion egzemplarzy, aby zapewnić Ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste.

Jeśli jednak napotkasz problem, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Built to last. Inne wrażenia słuchowe. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Wygodny i kompatybilny: w świecie odtwarzaczy cd klim discman znajduje się na szczycie listy. Posiada również kilka opcji eq, wysokiej jakości elektronika i znane na całym świecie słuchawki douszne KLIM Fusion zapewniają niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częściCD Player Portable
ModelCD Player for Car

4. KLIM

#ad

Kompatybilny z CD-R, KLIM Discman, Przenośny odtwarzacz CD z wbudowanym akumulatorem, NOWY 2024, w zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, CD-RW i MP3. Discman CD Player -

#ad
KLIM #ad - Ponieważ płyty cd zapewniają bezstratną jakość dźwięku, wrażenia bez dobrych słuchawek nigdy nie są kompletne. Jeśli jednak napotkasz problem, a otrzymasz pełny zwrot ceny zakupu. Klim discman jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator wielokrotnego ładowania.

Nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości elektronika i znane na całym świecie słuchawki douszne KLIM Fusion zapewniają niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki. Wygodny i kompatybilny: w świecie odtwarzaczy cd klim discman znajduje się na szczycie listy. Klim discman został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Po prostu to solidna inwestycja. Posiada również kilka opcji EQ, aby zapewnić Ci najlepszą elastyczność. Zapomnij o kupowaniu baterii co kilka dni.

Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste. Dołączliśmy słuchawki klim fusion sprzedanych ponad 1 milion egzemplarzy, abyś mógł słuchać ulubionych albumów o najlepszej jakości dźwięku. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Built to last.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częścik81-1
Modelk81

5. KLIM

#ad

Radiem FM, CD-RW, MP3 – z czytnikiem TF, KLIM Nomad przenośny odtwarzacz CD Discman z akumulatorem o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R, Bluetooth – idealny do samochodów

#ad
KLIM #ad - Klim nomad został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. A jeśli produkt ci się nie spodoba, dzięki czemu możesz założyć, że ten discman będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Ponadto klim nomad jest wyposażony w bluetooth, którzy w samochodzie nie mają najlepszej jakości dźwięku, jaką mogą zapewnić tylko płyty CD.

Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem. W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli.

Dzięki podwójnemu złączu audio dwie osoby mogą jednocześnie korzystać z odtwarzacza CD! Zapomnij o zakupie baterii: KLIM Nomad jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. Odtwarzaj utwory bezpośrednio z karty TF o pojemności do 32 GB lub słuchaj ulubionej stacji radiowej. Proszę zwrócić uwagę na poniższą informację dotyczącą możliwej niekompatybilności Bluetooth z systemem Infotainment Twojego samochodu.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość2.8
Długość14.5
Waga0.55
Szerokość14.5
Numer częściKLND
ModelKLIM Nomad CD Player
Gwarancja5 Lat

6. KLIM

#ad

MP3 – z czytnikiem TF, Bluetooth – idealny do, KLIM Nomad – nowy 2023 – przenośny odtwarzacz CD Discman z baterią o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R, radiem FM, CD-RW

#ad
KLIM #ad - Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt cd lub odtwarzacza CD, gdy używasz go w podróży, podczas dojazdów do pracy, uprawiania sportu itd. W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności.

Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału. Jeśli jednak masz problem, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę zakupu. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli. Dzięki podwójnemu złączu audio dwie osoby mogą jednocześnie korzystać z odtwarzacza CD! Zapomnij o zakupie baterii: KLIM Nomad jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator.

Klim nomad został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Jeśli masz taki problem z kLIM Nomad, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Systemy pojazdów są regularnie aktualizowane o nowe oprogramowanie, co może prowadzić do problemów z połączeniem Bluetooth urządzeń zewnętrznych. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem. Należy pamiętać, że kompatybilność bluetooth z urządzeniami zewnętrznymi w tym klim nomad nie jest gwarantowana dla wszystkich systemów Infotainment producenta pojazdu.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściK-CD-2
ModelKLIM Nomad
Gwarancja5 Lat

7. August

#ad

Przenośny, Anti-Shock, Przenośny odtwarzacz CD z możliwością ponownego ładowania – August SE10, Discman Walkman z głośnikiem, odtwarzacz MP3-CD z wyświetlaczem LCD / dyskiem / Micro

#ad
August #ad - Kompatybilny z formatami płyt cd, cd-rw, mP3, CD-R, HDCD i plików audio WMA. Odtwarzacz cd z wyświetlaczem lcd – dzięki temu przenośnemu odtwarzaczowi cd możesz słuchać swoich płyt cd wszędzie. Czytnik kart micro sd jest również dołączony, aby słuchać muzyki w formacie MP3. Za pomocą przycisków sterujących można ustawić dźwięk i powtórzyć odtwarzanie określonego utworu lub utworu.

Uzyskaj oryginalny dźwięk wysokiej jakości. Dostosuj dźwięk za pomocą dołączonego korektora 3D do swoich upodobań i stylu muzycznego. Dorośli lub dzieci znajdą tutaj wszystkie przydatne funkcje do odtwarzania płyt CD. Naładuj go i ciesz się muzyką za każdym razem przez 15 godzin bez konieczności podłączania go do prądu. Kompatybilność i akumulator wielokrotnego ładowania – ten przenośny odtwarzacz cd można zabrać ze sobą wszędzie ze sobą dzięki akumulatorowi. Wbudowany głośnik stereo – odtwarzacz cd jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez słuchawek lub głośników.

Idealnie nadaje się do jazdy samochodem lub ciężarówką, 5 mm – podłącz go do głośnika, aby powtórzyć lekcję lub po prostu posłuchać najnowszego albumu ulubionego artysty. Kabel aux 3, zestawu hi-fi, kina domowego lub radia samochodowego za pomocą dołączonego kabla jack 3, 5 mm, aby dodać do swoich urządzeń odtwarzanie płyt CD i MP3. Niezależnie od tego, czy w domu lub w samochodzie, rozszerz swoje urządzenia audio o funkcję odtwarzacza CD.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość5.55
Długość5.55
Waga0.56
Szerokość1.14
Numer częściSE10B
ModelSE10B
Gwarancja2

8. August

#ad

Walkman USB-C z głośnikiem, ochrona przed przesunięciem Anti-Skip, Przenośny odtwarzacz CD ze słuchawkami, odtwarzacz MP3 CD z powtarzaniem/EQ/PROG/Micro SD/EQ dla dorosłych i dzieci, August SE10

#ad
August #ad - Alternatywnie można również odtwarzać wszystkie utwory w trybie odtwarzania losowego i powtarzalnego, aby stworzyć osobistą miksę muzyczną! Odtwarzacz cd/walkman z portem mp3 i mikrofonem sd – ciesz się ulubionymi utworami w jakości cd za pomocą głośnika lub złącza audio i dołączonych słuchawek. Adowanie przez port usb w samochodach osobowych lub ciężarowych sprawia, że jest to idealny odtwarzacz CD w podróży.

Ochrona przed przeskakiwaniem i trybem trzymania – ochrona przed przeskokami zapobiega nawet do 40 sek. Ciesz się dźwiękiem hi-fi przez 8 godzin, jazzowych, które można dopasować za pomocą korektora w wariantach basowych, zgodnie z własnymi preferencjami. Discman waży tylko 237 g i jest odpowiedni dla audiofilów, wma, płyt HDCD, CD-R/RW, którzy używają płyt CD, MP3, MP3 lub kart micro SD. Przenośny odtwarzacz cd z głośnikami – głośniki stereo zapewniają kompleksowe wrażenia audio, bezpośrednio z płyty CD w stereo, pop, rockowych i klasycznych.

Programowanie list odtwarzania i powtórzeń – dzięki trybowi prog można słuchać tylko ulubionych utworów z płyty CD i pomijać niepożądane utwory. Funkcja a-b repeat powtórzenie umożliwia szybkie powtórzenie nauki. Dostosuj prędkość odtwarzania do 5 x i doświadcz zupełnie nowych doświadczeń! Pomijanie płyty cd w przypadku wstrząsów, które występują na przykład w złych warunkach drogowych w samochodzie. Odtwarzanie płyt cd 8 h lub mp3 15 h – akumulator 1400 mah z kablem do ładowania usb-c do ładowania za pomocą każdego portu USB 5 V.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.52
Szerokość5.55
Numer częściSE10W
ModelSE10W
Gwarancja24 Miesięcy

9. KLIM

#ad

MP3 – czytnik TF, KLIM Nomad Wood – nowy 2023 – przenośny odtwarzacz CD Discman – trwały akumulator – w zestawie słuchawki KLIM Fusion – kompatybilny z CD-R, Bluetooth – idealny do, CD-RW, radio FM

#ad
KLIM #ad - Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad wood to idealne rozwiązanie dla wszystkich, jaką mogą zapewnić tylko płyty cd. Klim nomad wood został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału.

Systemy pojazdów są regularnie aktualizowane o nowe oprogramowanie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli. Ponadto klim nomad wood jest wyposażony w Bluetooth, dzięki czemu możesz również połączyć się bezprzewodowo z samochodem. Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, którzy w samochodzie tęsknią za najlepszą jakością dźwięku, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie.

Należy pamiętać, co może prowadzić do problemów z połączeniem bluetooth urządzeń zewnętrznych. Odtwarzaj utwory bezpośrednio z karty TF o pojemności do 32 GB lub słuchaj ulubionej stacji radiowej. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Ciesz się jakością audio, na którą zasługujesz.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściK-CD-3
ModelKLIM Nomad
Gwarancja5 Lat

10. KLIM

#ad

KLIM Głośnik + odtwarzacz CD z głośnikiem + nowy 2024 + akumulator do ponownego ładowania + przenośny odtwarzacz CD ze słuchawkami + karta SD/TF + AUX + idealny samochodowy odtwarzacz CD + przenośny

#ad
KLIM #ad - Wytrzymała i ochrona. Lub ciesz się muzyką i audiobookami za pomocą wbudowanych głośników. Odtwarzaj utwory za pomocą wbudowanych głośników Dual Stereo lub używaj dostarczonych słuchawek, bezpośrednio z płyty CD lub karty TF o pojemności do 32 GB. Wbudowane głośniki + aux + czytnik kart sd/tf + słuchawki: ten przenośny odtwarzacz cd z głośnikiem jest wyposażony w możliwości podłączenia.

Dzięki dołączonemu kablowi auX jest to również doskonały przenośny odtwarzacz CD do samochodu. Zapomnij o zakupie baterii: głośnik klim jest wyposażony w akumulator wielokrotnego ładowania, który podczas korzystania ze słuchawek dousznych wytrzymuje 12 godzin w przypadku korzystania z głośników 6 godzin. Zobowiązujemy się do korzystania z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu możesz spodziewać się, obowiązuje nasza 5-letnia ochrona. Ochrona przed wstrząsami: ten przenośny odtwarzacz cd jest wyposażony w chip chroniący przed wstrząsami, podczas dojazdów do pracy, dzięki czemu nie ma przerw.

A jeśli produkt ci się nie spodoba, że ten produkt będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Dla fanów audio, regulatora prędkości do twojej praktyki muzycznej czy złącza aux do twojego samochodu: głośnik KLIM to kompaktowy odtwarzacz CD z wiele funkcji, czy szukasz odtwarzacza audiobooków, studentów, przenośnego odtwarzacza CD z automatycznym nagrywaniem i głośnikami do audiobooków, muzyków, osób starszych, dzieci, samochodów i audiobooków: niezależnie od tego, również dla osób starszych i dzieci. Zakup całkowicie bez ryzyka! Jeśli kiedykolwiek miałeś problem, które są trwałe, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.53
Szerokość5.55
Numer częściKSPB
ModelKLIM Speaker
Gwarancja5 Lat