Top 10 Einbau Dunstabzugshaube 60cm – Okapy ścienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Klarstein

#ad

Okap kuchenny z aplikacją Control, 60 cm, z filtrem nadającym się do mycia w zmywarce, Klarstein Okap kuchenny 60 cm, cichy, strumień powietrza 577 m³/h

#ad
Klarstein #ad - Dzięki temu wyciągowi łatwo jest ustawić odpowiednią prędkość do Twoich potrzeb gotowania. Oszałamiająca przyjemność optyczna: dzięki eleganckiemu wzornictwu ten okap kuchenny pasuje do każdej kuchni i wygląda elegancko dzięki dyskretnemu wzornictwu.

Wieży przepływ powietrza: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 577 m³/h i 4 stopniom wentylacji nasz okap ze stali nierdzewnej skutecznie filtruje opary i zapachy. Ponadto okap kuchenny jest cichy o 60 cm, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas gotowania. Zmniejsz swój ślad ekologiczny i popraw każdy posiłek o najwyższej wydajności. Zmniejsza tłuszcz: tłuszcz może gromadzić się niezauważalnie i stanowi poważne ryzyko pożaru. Gotowanie przyjazne dla środowiska: dzięki klasie efektywności energetycznej A++ nie tylko oszczędzasz energię, ale również oszczędzasz swój portfel.

Przydatny i wydajny: nasz okap kuchenny jest wyposażony w responsywny panel dotykowy i sterowanie aplikacją przez Wi-Fi. Ponadto wysokiej jakości światło LED REG oświetla Twoje umiejętności gotowania bez oślepiania. Dzięki wysokiej wydajności odtłuszczania i nadającego się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi nasze okapy kuchenne fachowo zasysają tłuszcz i zapachy.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość10.63
Długość23.62
Szerokość19.88
Numer częściCGCH3-Alinea-60WH

2. Klarstein

#ad

Klarstein Okap kuchenny 60 cm, strumień powietrza 577,8 m³/h, okap kuchenny z filtrem, okap kuchenny 60 cm, obieg / wywiew, okap ścienny ze sterowaniem Wi-Fi i diodami LED

#ad
Klarstein #ad - Dołączamy instrukcję montażu może nie być dostępna w języku polskim, dzięki czemu można go szybko, łatwo i bezpiecznie zamontować. Dzięki nadającym się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi przeciwtłuszczowemu okap kuchenny o długości 60 cm zasysa tłuszcz i zapachy, aby oczyścić powietrze.

Nasze osłony ścienne, które zostały wyróżnione klasą energetyczną A++, są bardzo wydajne i nie zwiększają rachunków za prąd. Przydatność i wydajność: nasze okapy kuchenne są wyposażone w sterowanie dotykowe i sterowanie WiFi, które są bardzo łatwe w obsłudze. WŁĄczony ŚwiatŁo odporniajĄce siĘ: nasz okap kuchenny zapewnia wysoką wydajność odtłuszczania i diody LED. Szybki montaż: montaż okapu kuchennego 60 cm jest tak prosty, jak przestrzeganie przepisu.

Ponadto w przypadku naszych okapów kuchennych Eco-okapy kuchenne nie są wymieniane na wydajność dzięki swojej konstrukcji. Z 3 trybami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 577, 8 m³/h i 3 trybom nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Ponadto ten okap kuchenny jest cichy, dzięki czemu 60 cm nie przeszkadza Ci podczas gotowania. Wydajność pierwszej klasy: ten okap kuchenny do powietrza wylotowego i obiegowego nie wymienia wydajności na wydajność.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość10.63
Długość19.88
Waga33.07
Szerokość0
Numer częściCGCH3-Alinea-60BK

3. Klarstein

#ad

90 cm, cichy, Klarstein Okap kuchenny 90 cm, okap kuchenny z aplikacją Control, z filtrem nadającym się do mycia w zmywarce, strumień powietrza 577 m³/h

#ad
Klarstein #ad - Oszałamiająca przyjemność optyczna: dzięki eleganckiemu wzornictwu ten okap kuchenny pasuje do każdej kuchni i wygląda elegancko dzięki dyskretnemu wzornictwu. Zmniejsz swój ślad ekologiczny i popraw każdy posiłek o najwyższej wydajności. Wieży przepływ powietrza: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 577 m³/h i 4 stopniom wentylacji nasz okap ze stali nierdzewnej skutecznie filtruje opary i zapachy.

Ponadto wysokiej jakości światło LED REG oświetla Twoje umiejętności gotowania bez oślepiania. Zmniejsza tłuszcz: tłuszcz może gromadzić się niezauważalnie i stanowi poważne ryzyko pożaru. Ponadto okap kuchenny jest cichy o 90 cm, dzięki czemu nie przeszkadza podczas gotowania. Dzięki temu wyciągowi łatwo jest ustawić odpowiednią prędkość do Twoich potrzeb gotowania.

Gotowanie przyjazne dla środowiska: dzięki klasie efektywności energetycznej A++ nie tylko oszczędzasz energię, ale również oszczędzasz swój portfel. Dzięki wysokiej wydajności odtłuszczania i nadającego się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi nasze okapy kuchenne fachowo zasysają tłuszcz i zapachy. Przydatny i wydajny: nasz okap kuchenny jest wyposażony w responsywny panel dotykowy i sterowanie aplikacją przez Wi-Fi.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość12.99
Długość35.43
Szerokość19.69
Numer częściCGCH3-Alinea-90WH

4. Neff

#ad

Neff D65IHM1S0 okap kuchenny skośny N50 / 60 cm / powietrze wylotowe lub termoobiegowe / TouchControl / efektywność energetyczna B / szkło przezroczyste / czarny

#ad
Neff #ad - Touchcontrol: dzięki gładkiej powierzchni obsługi można łatwo sterować okapem kuchennym za pomocą jednego palca. Okap kuchenny neff dzięki ukośnej powierzchni przedniej i dużej wydajności zapewnia swobodę podczas gotowania.

Ciana o ukośnym kształcie umożliwia zarówno pracę powietrza wylotowego, jak i obiegowego. Wiatło led: dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED osłona głowicy zapewnia dobre oświetlenie podczas gotowania. Inne cechy produktu: klasa efektywności energetycznej B, odsysanie krawędzi, intensywne stopnie z automatycznym resetowaniem, montaż ścienny, łatwa w czyszczeniu rama wewnętrzna. Metalowy filtr tłuszczu: metalowe filtry przeciwtłuszczowe można wygodnie wyjąć i umyć w zmywarce. Cm: 59 x 49, 9 cm. Wymiary urządzenia szer. X gł. Oznaczenie typu/numer artykułu: DIHM651S.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość12.72
Długość19.65
Waga41.89
Szerokość23.23
Numer częściDIHM651S
ModelDIHM651S
Gwarancja2 lata.

5. RADIALITIC KÜGERR

#ad

RADIALITIC KÜGERR Opatentowana technologia cichej | D8 PLUS | cichy okap kuchenny ścienny o długości 60 cm | od 35 dB – do 751 m³/h | powietrze wylotowe – obieg powietrza | 2 lata gwarancji | szkło |

#ad
RADIALITIC KÜGERR #ad - Opatentowana technologia cicha: jedyna w swoim rodzaju technologia radialityczna firmy KÜGERR udoskonala współpracę silnika i elektroniki oraz zapewnia najwyższy poziom hałasu i wydajność.

Klasa a – wydajność energetyczna: okapy kuchenne KÜGERR oferują do 50% wyższą efektywność energetyczną niż inne standardowe produkty. 2 opcje kolorystyczne: czarny lub biały. 2 lata bezpłatnej gwarancji: standardowo na wszystkie urządzenia KÜGERR mają Państwo 2 lata gwarancji. Do wykorzystania obiegu powietrza moc ssania do 986 m³/h potrzebny jest specjalny filtr węglowy firmy KÜGERR wyszukiwanie produktu ASIN: B0BZLT7TR4. Powietrze lub obieg: w opakowaniu znajduje się filtr niezbędny do zastosowania jako urządzenie wylotowe.
MarkaRADIALITIC KÜGERR #ad
ProducentRADIALITIC KÜGERR #ad
Wysokość39.37
Długość15.75
Szerokość23.62
Numer częściD8PLUS-60
ModelD8 PLUS 60

6. Bomann

#ad

Bomann® Okap kuchenny 60 cm z bezszczotkowym silnikiem DC | okap kuchenny z obiegiem obiegowym lub wyciągowym | 3-stopniowy okap kuchenny z automatycznym otwieraniem i 5-warstwowym filtrem aluminiowym

#ad
Bomann #ad - Tryb obiegu: du 7605 g to okap kuchenny ze ścianą 60 cm szklany front i wyświetlaczem LED, który może być używany zarówno w trybie wywiewu, jak i w trybie obiegu, za pomocą dodatkowego filtra z węglem aktywnym nr art.

Odkryj spokój bezszczotkowego silnika dc, trwałość i niski poziom hałasu – zrównoważony cud dla Twojego gospodarstwa domowego! Doświadcz czystej wydajności – imponująca wydajność powietrza wylotowego 529 m³/h i 3 poziomy mocy, który zapewnia wydajność, które można ustawić za pomocą Touch Control. Korzystaj z łatwych w pielęgnacji okapu kuchennego 60 cm – 5-warstwowy aluminiowy filtr do okapu kuchennego, nadaje się do mycia w zmywarce i łatwo dopasowująca się kieszeń teleskopowa. 256100 Dzięki praktycznej funkcji timera i oddzielnemu, ciepłobiałemu oświetleniu LED łączymy wygodę i styl w Twojej kuchni.
MarkaBomann #ad
ProducentBomann #ad
Wysokość45.67
Długość16.06
Waga37.48
Szerokość23.62
Numer części776051
ModelDU 7605 G
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Klarstein

#ad

Klarstein Okap kuchenny, 506 m³/h, z aluminiowym filtrem przeciwtłuszczowym, do zabudowy, okap kuchenny ze stali, diody LED, strumień powietrza, bez rury wydechowej, płaski

#ad
Klarstein #ad - Dołączamy instrukcję montażu może nie być dostępna w języku polskim, dzięki czemu można go szybko, łatwo i bezpiecznie zamontować. Ponadto ten okap kuchenny jest cichy, dzięki czemu wbudowany wyciąg nie przeszkadza podczas gotowania. Szybki montaż: montaż tych podszafek jest tak łatwy jak przestrzeganie przepisu.

Bezszwowa, nasz okap kuchenny jest prawie niewidoczny do podbudowy. Ponadto w przypadku naszych okapów kuchennych Eco-okapy kuchenne nie są wymieniane na wydajność dzięki swojej konstrukcji. WŁĄczony ŚwiatŁo odporne na tŁuszczĘ: nasz okap kuchenny jest płaski i zapewnia wysoką wydajność odtłuszczania. PrzydatnoŚĆ i wydajnoŚĆ: nasz okap kuchenny do zabudowy jest wyposażony w sterowanie dotykowe, które jest bardzo łatwe w obsłudze.

Z 3 trybami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 506 m³/h i 3 trybom nasz okap kuchenny filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Dzięki nadającym się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi przeciwtłuszczowemu ta osłona pod szafkę fachowo zasysa tłuszcz i zapachy, aby oczyścić powietrze. To nie tylko minimalizuje zapotrzebowanie na miejsce, niezauważalna konstrukcja: w przeciwieństwie do innych okapów kuchennych, ale również ukrywa elementy obsługi panelu dotykowego.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość11.65
Długość12.09
Waga19.84
Szerokość20.47
Numer częściTK15-Hektor-Bri-Wh

8. Klarstein

#ad

Strumień powietrza, do zabudowy, diody LED, okap kuchenny ze stali, Klarstein Okap kuchenny, z aluminiowym filtrem przeciwtłuszczowym, bez rury wydechowej, 506 m³/h, płaski

#ad
Klarstein #ad - WŁĄczony ŚwiatŁo odporne na tŁuszczĘ: nasz okap kuchenny jest płaski i zapewnia wysoką wydajność odtłuszczania. To nie tylko minimalizuje zapotrzebowanie na miejsce, niezauważalna konstrukcja: w przeciwieństwie do innych okapów kuchennych, ale również ukrywa elementy obsługi panelu dotykowego.

Z 3 trybami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 506 m³/h i 3 trybom nasz okap kuchenny filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Dołączamy instrukcję montażu może nie być dostępna w języku polskim, dzięki czemu można go szybko, łatwo i bezpiecznie zamontować. Dzięki nadającym się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi przeciwtłuszczowemu ta osłona pod szafkę fachowo zasysa tłuszcz i zapachy, aby oczyścić powietrze. Ponadto ten okap kuchenny jest cichy, dzięki czemu wbudowany wyciąg nie przeszkadza podczas gotowania.

PrzydatnoŚĆ i wydajnoŚĆ: nasz okap kuchenny do zabudowy jest wyposażony w sterowanie dotykowe, które jest bardzo łatwe w obsłudze. Ponadto w przypadku naszych okapów kuchennych Eco-okapy kuchenne nie są wymieniane na wydajność dzięki swojej konstrukcji. Bezszwowa, nasz okap kuchenny jest prawie niewidoczny do podbudowy. Szybki montaż: montaż tych podszafek jest tak łatwy jak przestrzeganie przepisu.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość12.6
Długość11.61
Waga19.84
Szerokość20.47
Numer częściTK15-Hektor-Bri-BK

9. respekta

#ad

Respekta Okap kuchenny / okap ścienny 60 cm/obudowa ze stali nierdzewnej/funkcja powietrza wylotowego i obiegowego / CH22058IX-B/B/59 – 64 dB

#ad
respekta #ad - Filtr przeciwtłuszczowy zbiera tłuszcz z okapu kuchennego i jest wyjmowany. Funkcje: za pomocą przycisków można sterować 3 poziomami mocy okapu kuchennego za pomocą powietrza obiegowego i wylotowego.

Ponadto przewidziane jest przyłącze rurowe o długości 150 cm do pracy z wywiewem. Akcesoria: w zakres dostawy wchodzi oprócz okapu kuchennego ze stali nierdzewnej zmywalny metalowy filtr przeciwtłuszczowy MIZ 0098. Montaż: okap kuchenny można zamontować na ścianie i łatwo go uruchomić za pomocą kabla o długości 135 cm. Okap ścienny: klasyczny i wysokiej jakości styl okapu kuchennego jest hitem w kuchni i idealnie wpasowuje się.

Okap kuchenny szybko i niezawodnie wchłania opary i zapachy. Dane techniczne: wysokiej jakości okap kuchenny ma praktyczne wymiary 96 x 60 x 47, 5 cm, waży 7 kg i zużycie energii 26, 8 kWh rocznie. Oświetlenie led i obciążenia hałasem od 59 do 64 dB dopełniają wrażenia podczas gotowania.
Markarespekta #ad
ProducentRespekta #ad
Wysokość37.8
Długość18.7
Waga15.43
Szerokość23.62
Numer częściCH 22058 IX-B
ModelCH 22058 IXB
Gwarancja2 lata.

10. Neff

#ad

Czarny, Neff D65BMP5N0 okap kuchenny N70/60 cm/wylot lub obieg / efektywność energetyczna A / stal nierdzewna

#ad
Neff #ad - Wydajny silent Drive Motors zapewnia bardzo ciche gotowanie. Sterowanie dotykowe: wyjątkowo łatwe sterowanie jednym palcem. Funkcja ściemniania: światło osłony można łatwo przyciemnić za pomocą dotknięcia palca w zależności od nastroju. Wentylacja interwałowa utrzymuje świeże powietrze w pomieszczeniu, automatyczne wietrzenie w trybie godzinowym. Intensywny poziom zwiększa wydajność wentylatora przy silnej parze.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość24.72
Długość19.69
Waga34.61
Szerokość23.54
Numer częściDBMP655N
ModelDBMP655N
Gwarancja2 lata.