Top 10 Grundig Vcp 3130l – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BuTure

#ad

Z trybem automatycznym, stacja ładująca montowana na ścianie, 450 W, czas pracy do 55 min, BuTure Odkurzacz akumulatorowy, ekran dotykowy, 38 kPa, cichy odkurzacz bezprzewodowy z rolką antysplątania

#ad
BuTure #ad - Akumulator jest ponadto wyjmowany, aby sprostać różnym wymaganiom ładowania. Duża szczotka do podłogi z wałkiem antysplątającym usuwa wszystkie osadzone cząsteczki brudu i sierść zwierząt z dywanów lub twardych podłóg. Jeśli szczotka wałkowa / host są zablokowane, ekran dotykowy wydaje czerwony alarm przypominający.

Idealny odkurzacz akumulatorowy do sierści zwierząt domowych – idealny dla alergików i właścicieli zwierząt domowych. Dodatkowo przednie światła led do czyszczenia pod meblami i łóżkami, dzięki czemu nie przegapisz ukrytego kurzu. Inteligentny odkurzacz akumulatorowy – przełamuje sztywny i nieelastyczny tryb czyszczenia. Stacja ładująca montowana na ścianie – w przeciwieństwie do zwykłego uchwytu ściennego odkurzacz bezprzewodowy VC50 jest wyposażony w zamontowaną na ścianie stację ładującą, dzięki której można ładować odkurzacz akumulatorowy bezpośrednio podczas jego przechowywania. Wydajny i trwały – bezprzewodowy odkurzacz buture vc50 jest wyposażony w moc ssania do 38 000 pa, sierść zwierząt, gruz i wiele innych.

Wyposażony w tryb automatyczny, dzięki czujnikom odkurzacz akumulatorowy automatycznie dostosowuje moc ssania i optymalizuje czas pracy w zależności od podłogi twarde podłogi/dywan. Głębokie czyszczenie wszystkich podłóg twardych podłóg/dywanów. Dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia do 55 minut, dzięki czemu można łatwo usunąć kurz, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu.
MarkaBuTure #ad
ProducentS16 #ad
Wysokość1
Długość1
Waga3.97
Szerokość1
Numer częściVC50
ModelVC50

2. HOMPANY

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, 5-otworowa filtracja, do 55 min, pionowy, HOMPANY Odkurzacz akumulatorowy 500 W/40000 Pa, odkurzacz pionowy, odkurzacz pionowy, do, 5-otworowa filtracja

#ad
HOMPANY #ad - Jeśli napotkasz trudności podczas korzystania z produktu, daj nam szansę, a my pomożemy Ci szybko rozwiązać problem. 3 tryby ssania spełniają wymagania czyszczenia podłóg z twardego drewna, dywanów z krótkim włosiem, schodów itd. Separacja 5 otworów + wysoce wydajny filtr przy tej samej prędkości obowiązuje: im więcej otworów ma filtr odkurzacza, 3 mikrona, który może filtrować 99, tym większy efekt zbierania pyłu cyklonowego.

Duża siła ssania + długi czas pracy baterii - odkurzacz smartvac 12 wykorzystuje bardzo cichy silnik 500 w, płytek, sierści zwierząt, który może zapewnić dużą moc ssania do 40 000 Pa. Obsługa klienta 7 x 24 godz. Klienci hompany cieszą się 2-letnią obsługą klienta + 1 roczna usługa zwrotu i wymiany. Oszczędność czasu + oszczędność pracy - w porównaniu do zwykłych odkurzaczy akumulatorowych, obrotowa szczotka ta akumulatorowa ma całkowicie aksamitną konstrukcję rolki, która znacznie zwiększa powierzchnię styku między szczotką podłogową a podłogą; wbudowany silnik szczotki podłogowej 5C ma większą prędkość i jest wyposażony w "trakcję", dzięki czemu obciążenie mięśni zmniejsza o 16%.

Wyświetlanie pozostałej mocy w czasie rzeczywistym może pomóc lepiej uchwycić rytm czyszczenia i rozsądnie rozprowadzić pozostałą moc. Proszę wierzyć w hompany – firmę, w której klient jest na pierwszym miejscu! Jeszcze raz dziękujemy! Proces ładowania trwa 4 godziny i może pracować autonomicznie od 20 minut maksymalna moc ssania do 55 minut minimalna moc ssania. Wizualizacja + inteligentny podwójny ekran - dzięki eleganckiemu dużemu wyświetlaczowi smart led można łatwo sprawdzić stan pracy odkurzacza akumulatorowego bez użycia worka.
MarkaHOMPANY #ad
ProducentHOMPANY #ad
Wysokość44.09
Długość9.83
Waga6.39
Szerokość8.46
Numer częściAC-BILL-16
ModelSmartvac 12

3. Roanow

#ad

450 W/38000 Pa, odkurzacz pionowy do twardych, 1,5 l, lekki odkurzacz zapobiegający splątaniu, Roanow MarsVac S1 odkurzacz akumulatorowy, czas pracy do 55 min, bezprzewodowy, z wyświetlaczem LED

#ad
Roanow #ad - Ultra-lekka i zapobiegająca splątaniu się szczotki główny korpus bezprzewodowego odkurzacza jest bardzo lekki, 2 kg i idealnie nadaje się do czyszczenia jedną ręką. Wyświetlacz all-in-one led roanow cordless vacuum jest wyposażony w duży, inteligentny wyświetlacz LED, dzięki czemu można bez problemu sprawdzić aktualny stan odkurzacza. Czyść cicho i bez zakłóceń dla rodziny i zwierząt domowych.

Duża pojemność pojemnika na kurz o pojemności 1, 5 l do czyszczenia całego domu, która wychwytuje 99, że czyszczenie zostanie przerwane.55 minut pracy ten odkurzacz pionowy ma akumulator 2200 mah, zapewnia do 20 tryb Max-55 minut nieprzerwanego czasu pracy w zależności od trybu, szybkie ładowanie 4 h, idealny do dużych zadań i czyszczenia całego domu. W czasie rzeczywistym wyświetla tryb ssania, pozostały poziom naładowania akumulatora i przypomnienie o zatkanej szczotce podłogowej. System filtrowania 99, 99% i pojemnik na kurz o pojemności 1, 99% drobnego kurzu. Czy w sobie obrotową szczotkę z miękkim i twardym włosiem oraz zmotoryzowaną szczotkę z zębami grzebieniowymi, waży zaledwie 1, która zapewnia lepszy dostęp do kanałów wentylacyjnych włosów i sierści zwierząt oraz skutecznie redukuje filcowanie.

Jest bezpieczny i przyjazny dla rodzin z dziećmi, dzięki czemu nie musisz się już martwić, 5 l Bezprzewodowy odkurzacz posiada 7-stopniową cyklonową strukturę chroniącą przed kurzem, osobami starszymi i osobami wymagającymi pielęgnacji. Silna moc ssania 450 w/38 kp bezprzewodowy odkurzacz marsvac s1 może osiągnąć w trybie maksymalnym 450 w/35 kpa, łatwy do czyszczenia twardych podłóg, która natychmiast odciąga brud, sierść zwierząt i plamy, gruz, płytek, dywanów i podłóg z twardego drewna.
MarkaRoanow #ad
ProducentRoanow #ad
Wysokość11.4
Długość7.48
Waga2.7
Szerokość16.9
ModelMarVac S1

4. HONITURE

#ad

HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, sierści zwierząt S13, dywanów, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, do twardych podłóg, czas pracy do 55 min, lekki odkurzacz antysplątany

#ad
HONITURE #ad - Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe.

Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, kurz, okruchy, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, sierść zwierząt i inne zabrudzenia. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany. Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu.

Gładkie włosie zapobiega plątaniu się włosów na wałku. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.48
Długość19.29
Waga7.94
Szerokość11.42
Numer częściLIFX24S13
ModelLIFX24S13

5. HONITURE

#ad

Do twardych podłóg, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, sierści zwierząt S13, lekki odkurzacz antysplątany, czas pracy do 55 min, dywanów, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym

#ad
HONITURE #ad - Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, kurz, okruchy, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, sierść zwierząt i inne zabrudzenia.

Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe. 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%. Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu.

Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7
Długość15
Waga7.94
Szerokość13
Numer częściAL-S13-DE
ModelS13-UK-CJD219

6. EUREKA

#ad

Wydajny akumulator, odkurzacz pionowy, idealny do sierści zwierząt, twardych podłóg i, Eureka AK10 bezprzewodowy odkurzacz dla zwierząt domowych, z czasem pracy 60 min i ekranem dotykowym, 450 W

#ad
EUREKA #ad - Zdejmowany akumulatorten bezprzewodowy odkurzacz oferuje wysokiej jakości akumulator o czasie pracy 60 minut, dzięki czemu możesz wydajnie i łatwo wyczyścić cały dom w jednym cyklu; wyjmowany akumulator umożliwia oddzielne ładowanie lub zakup zapasowej baterii.

Reflektor led świeci pod łóżkiem, sofą i meblami, dzięki czemu można wyczyścić każdy zakątek mieszkania. Wyposażona w mini szczotkę umożliwia bezproblemowe odkurzanie sierści zwierząt i jednocześnie usuwanie roztoczy. Ponadto informuje o stanie baterii w czasie rzeczywistym. Lekka konstrukcja umożliwia łatwe manewrowanie. Dzięki temu zawsze możesz prowadzić czyste i zdrowe życie. Silnik bldc 450 w - odkurzacz akumulatorowy eureka ak10 dla zwierząt domowych z wysoce wydajnym silnikiem BLDC 450 W zapewnia dużą siłę ssania 29 kPa dla dokładnego czyszczenia.

Przyjazny dla zwierząt domowych - ten odkurzacz pionowy eureka jest najlepszym przyjacielem rodziny zwierząt domowych. Wyświetlacz all-in-one ledwskaźnik led odkurzacza wskazuje trzy tryby czyszczenia: eco, Standard i Enhanced. Wielofunkcyjność 5 w 1bezprzewodowy odkurzacz eureka ak10 pet 5 w 1: z narzędziem Crevice, narzędziem dla zwierząt i uchwytem; idealny do twardych podłóg, wężem przedłużającym, płytek, laminatu i dywanów.
MarkaEUREKA #ad
ProducentEUREKA #ad
Waga7.05
Numer częściAK10 Pet
ModelAK10 Pet

7. EUREKA

#ad

Cichy, lekki, bezszczotkowy silnik, 2 w 1, Eureka BR5 Slim akumulatorowy odkurzacz bezprzewodowy, bezprzewodowy odkurzacz do twardych podłóg i dywanów, moc ssania 250 W

#ad
EUREKA #ad - Zdejmowany akumulator umożliwia łatwe ładowanie i możliwość zakupu zapasowego akumulatora. Nadaje się do wszystkich rozmiarów ciała i spełnia wymagania dotyczące czyszczenia różnych obszarów. Czyszczenie wielu powierzchnilekki odkurzacz eureka może skutecznie czyścić dywany i twarde podłogi.

*. Pędzel do kurzu 2 w 1Łatwy montaż w przenośnym odkurzaczu ręcznym. Wielostopniowa filtracja cyklonowaodkurzacz z akumulatorem jest wyposażony w 4-stopniowy system filtrów cyklonowych, który usuwa wtórne zanieczyszczenie powietrza i wychwytuje cząsteczki, zapewniając doskonałe wrażenia podczas czyszczenia. Reflektor led - reflektor led tego odkurzacza z trzonkiem bez kabla oświetla ciemne narożniki i pomaga bez trudu czyścić pod łóżkiem, sofą i meblami oraz usuwać kurz i brud z narożników.

Bezprzewodowy i lekki - bezprzewodowy odkurzacz eureka br5 slim jest bardzo lekki i można go łatwo obsługiwać jedną ręką. Lekka konstrukcja ułatwia czyszczenie wysokich powierzchni i zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas czyszczenia. Aby uzyskać optymalną moc ssania, należy regularnie myć filtr HEPA i używać go po wyschnięciu.
MarkaEUREKA #ad
ProducentEUREKA #ad
Waga5.29
Numer częściBR5 Slim
ModelBR5

8. aonus

#ad

Dywanów, aonus Odkurzacz akumulatorowy A9 z wyświetlaczem LED, bezprzewodowy, twardych podłóg, silnik bezszczotkowy 8 w 1, 33 000 Pa 500 W, do 60 min, do czyszczenia sierści zwierząt, duża moc ssania

#ad
aonus #ad - Wykrywanie kurzu w trybie automatycznym 60 min odkurzacz bezprzewodowy może automatycznie dostosować moc ssania 11 kpa-13 kPa do ilości kurzu. Przełącznik trybu za pomocą przycisku na wyświetlaczu można przełączać między trybem automatycznym i ręcznym, a moc ssania można ustawić za pomocą przycisku +/-.

Silnik bezszczotkowy 500 w i moc ssania 33 kpa bezprzewodowe odkurzacze aonus A9 oferują moc ssania do 33 000 Pa i idealnie nadają się do dywanów, podłóg drewnianych, sufitów, marmuru lub sof. Wyjmowana bateria 7 x 2500 mah bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w wydajny akumulator, tryb niski 17 kpa, 35 min, tryb mocny 33 kpa, tryb standardowy 25 kpa, 18 min, 12 min. Inteligentny ekran sterowania led za pomocą ekranu dotykowego LED można śledzić pozostałe ładowanie, stan pracy i możliwe komunikaty o błędach.
Markaaonus #ad
Producentaonus #ad
Wysokość6.3
Długość16.54
Waga6.17
Szerokość9.84
Numer częściA9
ModelA9

9. AEG

#ad

AEG Ultimate 7000 ÖKO AP71UB14AM odkurzacz akumulatorowy / lekki 2,2 kg / 70% materiał pochodzący z recyklingu / czas pracy 50 min / 5-stopniowa filtracja / wszystkie podłogi / automatyka / akcesoria

#ad
AEG #ad - Zakres dostawy: 1 x ultimate 7000 Öko, aze167 akumulator zastępczy, dysza do twardych podłóg, 1 x pędzel do mebli, 1 x filtr higieniczny, 1 x uchwyt ścienny z funkcją ładowania // Zalecenie dotyczące akcesoriów: AKIT23 Home & Car Kit, 1 x nakładka kątowa Ergo, 1 x ssawka szczelinowa, AZE164 stacja ładująca opcjonalnie.

Aeg beztroskie działanie – kup odkurzacz akumulatorowy aeg 7000 i zapewnij sobie nasze wyjątkowe zalety oraz bezpłatny akumulator wymienny; okres promocji to 01. 102023 - 31. 03. 2024. Zrównoważony rozwój w najdrobniejszych szczegółach: wyprodukowano w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu - opakowanie bez tworzyw sztucznych - mniej ogniw akumulatorowych - lepsze dla środowiska. Atwa obsługa: automatyczne dostosowanie mocy ssania do powierzchni – odblokowanie części ręcznej od odkurzacza podłogowego do odkurzacza ręcznego – przejrzysty wyświetlacz cyfrowy ze wszystkimi ważnymi informacjami.

Wysoka wydajność: gruntowne czyszczenie za pomocą jednego ładowania akumulatora – łatwo wyjmowany wydajny akumulator ma czas pracy do 50 min; za pomocą części ręcznej / 40 min; przy użyciu dyszy podłogowej do czyszczenia do 120 m2. Wyjątkowo lekka i wydajna: kompaktowa konstrukcja – wysokiej jakości aluminiowa rura ssąca z zamknięciem na zatrzask – zapewnia przyjemne czyszczenie od podłogi do sufitu – część ręczna tylko 1, 3 kg / odkurzacz akumulatorowy kompletny tylko 2, 2 kg.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Waga4.85
Numer częściAP71UB14AM
Model900 402 184

10. VAKYOU

#ad

Odkurzacz pionowy z automatycznym wykrywaniem kurzu, VAKYOU Odkurzacz akumulatorowy, duży wyświetlacz LED, do 15-45 minut, 450 W, 33 kPa, szczotka zapobiegająca wietrzeniu, odkurzacz ręczny 6 w 1,

#ad
VAKYOU #ad - Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi o mocy 450 w, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, okruchy, kurz, odkurzacz akumulatorowy VAKYOU VC001 zapewnia dużą moc ssania 33 000 Pa w trybie MAX, sierść zwierząt i inne zabrudzenia. Elastyczna szczotka podłogowa led i wskaźnik led możliwość obrotu o 180° z boku i wychylny o 90° w górę i w dół, dzięki czemu możesz wyczyścić swój dom we wszystkich kierunkach.

Po naciśnięciu przycisku "+/-" można zmienić tryb czyszczenia. Wysoce wydajny system filtra cyklonowegoodkurzacz akumulatorowy z 6-stopniowym systemem filtracyjnym oczyszcza powietrze z szybkością oczyszczania 99, zdrowy dom dla Twojej rodziny, aby zapewnić czysty, 99%. Za pomocą wyświetlacza led można łatwo sprawdzić informacje o tym bezprzewodowym odkurzaczu, wskaźnik czyszczenia wałka szczotkowego, takie jak siła ssania, wskaźnik czyszczenia filtra HEPA. Montowana na ścianie stacja ładująca: uchwyt ścienny jest dostarczany z funkcją ładowania, wystarczy umieścić na nim odkurzacz akumulatorowy i zostanie on automatycznie naładowany.

Atwe ładowanie odkurzacz akumulatorowy można ładować dwoma metodami. Inteligentny panel lcdwbudowany czujnik, panel led wydaje czerwony alarm, można śledzić pozostałą moc akumulatora i stan pracy odkurzacza za pomocą panelu LCD. Istnieją dwa poziomy cyklonów do oddzielania większych zanieczyszczeń; następnie wkład filtrujący i filtr filtrujący zbierają brud i chronią silnik; ostateczną filtrację uzupełnia gąbka o dużej gęstości w silniku ssącym, filtry nadają się do prania i wielokrotnego użytku. Adowanie tylko akumulatorów: zdejmowany akumulator litowo-jonowy 2500 mAh można ładować oddzielnie, a pełne naładowanie trwa tylko 4 godziny.
MarkaVAKYOU #ad
ProducentVAKYOU #ad
Wysokość17.32
Długość12.99
Waga0.01
Szerokość8
Numer części001VC
ModelVC001-DE