Top 10 Huusk Messer Japan Original Scharf – Noże profesjonalne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wolfblood

#ad

Pudełkiem na prezent i osłoną ostrza, nóż Santoku L 24 cm, nóż kuchenny Santoku z drewnianym uchwytem, Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej, profesjonalny nóż kuchenny z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10, nóż uniwersalny

#ad
Wolfblood #ad - Wietny pomysł na prezent: uniwersalny nóż kucharski wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Dzięki temu nóż ze stali damasceńskiej pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub fana grilla.

Uniwersalny nóż nadaje się w szczególności do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw i sushi w kuchni. Szczegółowe informacje o nożu: profesjonalny nóż santoku z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 24, 00 cm i długość ostrza 13, 00 cm.

Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszych profesjonalnych noży kuchennych jest wykonany z drewna pakka i szlifowany ręcznie. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione! .
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość14.57
Długość9.45
Waga0.26
Szerokość1.18
Numer częścijpxy-0226-183
ModelWolfblood 5 Inch Santoku

2. Wolfblood

#ad

Nóż uniwersalny, Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej Santoku XL 30 cm, ostrze ze stali damasceńskiej, nóż Santoku z drewnianym, profesjonalny nóż szefa kuchni z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10

#ad
Wolfblood #ad - Super prezent – pomysł: uniwersalny nóż szefa kuchni wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Uniwersalny nóż nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, owoców, ryb, warzyw i sushi w kuchni.

Dzięki temu profesjonalny nóż damasceński pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania.

Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione. Szczegóły noża: profesjonalny nóż santoku z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 30, 00 cm i długość ostrza 16, 50 cm.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Waga0.42
ModelWolfblood 7 Inch Santoku

3. Zeuß

#ad

Nożem biurowym, 24 cm i 20 cm profesjonalny nóż kuchenny ze stali damasceńskiej z 67 warstwami stali damasceńskiej z nożem szefa, drewnianym, nożem Santoku, Zeuß Zestaw 3 noży damasceńskich 32 cm

#ad
Zeuß #ad - Super prezent – pomysł: zestaw noży damasceńskich zeuß to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Dzięki temu profesjonalny zestaw noży damasceńskich pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Szczegóły noży: zestaw noży zawiera nóż szefa kuchni nóż: 32, 00 cm/ostrze: 20, 00 cm i nóż biurowy nóż: 20, 00 cm/ostrze: 13, mały nóż Santoku nóż: 24, 00 cm/ostrze: 9, 00 cm, 00 cm.

Dekoracyjne drewniane pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu z drewna i dołączonemu kamieniu ostrzącemu ten profesjonalny zestaw noży kuchennych można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania. Właściwości: nasze noże kuchenne ze stali damasceńskiej są wykonane z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiągają stopień twardości ostrza 60±2 HCR.

Zestaw noży kuchennych ze stali damasceńskiej nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, owoców, ryb, warzyw i sushi w kuchni. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Wzornictwo naszych noży kuchennych jest chronione! Azjatycki zestaw noży jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet.
MarkaZeuß #ad
ProducentZeuß #ad
Wysokość1.57
Długość13.78
Waga2.45
Szerokość6.3

4. Wolfblood

#ad

Wolfblood Zestaw 2 noży damasceńskich 24 cm profesjonalny nóż kuchenny ze stali damasceńskiej z 67 warstw stali damasceńskiej I – z nożem szefa kuchni Santoku, drewnianym uchwytem, pudełkiem na

#ad
Wolfblood #ad - Szczegóły noży: zestaw noży zawiera nóż santoku nóż: 24, 00 cm/ostrze: 13, 00 cm/ostrze: 13, 00 cm i mały nóż biurowy nóż: 24, 00 cm. Wzornictwo naszych noży kuchennych jest chronione. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu ten profesjonalny zestaw noży kuchennych można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania.

Właściwości: nasze noże kuchenne ze stali damasceńskiej są wykonane z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiągają stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Super prezent – pomysł: zestaw noży damasceńskich wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie.

Azjatycki zestaw noży jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Zestaw noży kuchennych ze stali damasceńskiej nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw i sushi w kuchni. Dzięki temu profesjonalny zestaw noży damasceńskich pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.01
Długość9.45
Waga0.79
Szerokość0.01

5. Wolfblood

#ad

Nóż kuchenny i nóż szefa kuchni z, nóż uniwersalny ze stali damasceńskiej, profesjonalny nóż szefa kuchni z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10, Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej L 24 cm

#ad
Wolfblood #ad - Super prezent – pomysł: uniwersalny nóż szefa kuchni wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR.

Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Szczegóły noża: profesjonalny nóż szefa kuchni z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 24, 00 cm i długość ostrza 13, 00 cm. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Uniwersalny nóż nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, owoców, ryb, warzyw i sushi w kuchni.

Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione. Dzięki temu profesjonalny nóż damasceński pozostaje ostry przez bardzo długi czas.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.26
Szerokość0.12

6. Steakchamp

#ad

Wykonany z wysokiej jakości stali ostrzy, Steak Champ BBQ Pro nóż szefa kuchni, z uchwytem antypoślizgowym, ręcznie ostrzony, 22 cm: ostry nóż kuchenny i do grilla

#ad
Steakchamp #ad - Wysokiej jakości wykonanie: ostrza noża szefa kuchni są wykonane ze stali ostrza X50CrMoV15 4116, która zapewnia optymalną ochronę przed korozją i jest wiodącym stopem do produkcji noży wysokiej jakości.

Ostry nóż: ostrze noża kuchennego zostało starannie naostrzone ręcznie i ma kąt około 15 stopni, dzięki czemu nóż ma wyjątkową ostrość. Doskonały produkt: dzięki wyjątkowej funkcjonalności i doskonałemu wzornictwu nóż kuchenny BBQ Pro do Steak Champ został wyróżniony nagrodą German Innovation Award 2022.

Czyszczenie: w celu czyszczenia nóż szefa kuchni należy umyć ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń, a następnie ostrożnie osuszyć szmatką. Jedyny w swoim rodzaju uchwyt: uchwyt zapewnia bezpieczną i wygodną obsługę dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym i jest mocowany na podstawie uchwytu z plastiku Ocean Bound z recyklingu.
MarkaSteakchamp #ad
ProducentSteakchamp #ad
Wysokość8.66
Długość0.12
Waga0.57
Szerokość14.17
Numer części1133988
Model5004-10-01

7. Damaso

#ad

Ostry jak brzytwa nóż ze stali damasceńskiej, Damaso Nóż ze stali damasceńskiej, japoński nóż z 67 warstw stali damasceńskiej

#ad
Damaso #ad - Ostry nóż powinien być sercem każdej kuchni. Powiedz "adieu" do tępych ostrzy i ciesz się natychmiastowym, w którym nawet najtwardsze składniki, precyzyjnym cięciem. Ile razy denerwowałeś się tępymi nożami, które sprawiają, że twoja praca w kuchni staje się męką i pozbawiają Ci radości z gotowania? Odkryj magię ostrej precyzji dzięki nożowi ze stali damasceńskiej Black Pearl.

Powiew luksusu w połączeniu z najwyższą ostrością. Jakość w każdej sytuacji – nóż ze stali damasceńskiej, wytłoczony przez stalowy rdzeń VG10 i 67 warstw stali damasceńskiej, jest świadectwem niezrównanej trwałości.

Powiedz adieu do ciągłego zakupu nowym! kupujesz u nas bez ryzyka: jeśli nasz nóż nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Zanurz się w świecie, takie jak masło są krojone – tępe ostrza należą już do przeszłości. Prosto, uczciwie i bez dalszych pytań. Nasz nóż damasceński z łatwością przesuwa się po każdym składniku.
MarkaDamaso #ad
ProducentDAMASO #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.56
Szerokość0.01
ModelDMS-008
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Wolfblood

#ad

Nóż do owoców z, nóż kuchenny ze stali damasceńskiej, nóż kuchenny, profesjonalny nóż kuchenny z 67 warstw stali damasceńskiej VG10, nóż kuchenny, Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej 20 cm

#ad
Wolfblood #ad - Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR.

Uniwersalny nóż nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, owoców, ryb, warzyw i sushi w kuchni. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Super prezent – pomysł: uniwersalny nóż szefa kuchni wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż do obierania ze stali damasceńskiej można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania.

Dzięki temu profesjonalny nóż damasceński pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione. Szczegóły noża: profesjonalny nóż damasceński z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 20, 00 cm i długość ostrza 9, 00 cm.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.26
Szerokość0.01
ModelWolfblood Obstmesser

9. PAUDIN

#ad

Długość ostrza 20 cm, profesjonalny nóż kuchenny, nóż szefa, bardzo ostre ostrze z ergonomicznym uchwytem, PAUDIN Nóż szefa kuchni, z wysokiej jakości stali węglowej, nóż uniwersalny

#ad
PAUDIN #ad - Ostrze jest zdecydowanie odporne na rdzę. Wysokiej jakości materiały: profesjonalny nóż kuchenny z ostrzem 20 cm jest wykonany z nierdzewnej niemieckiej stali nierdzewnej o wysokiej zawartości węgla. Charakteryzuje się twardością rockwella 56-58, dzięki czemu jest odporna na cięcie, trwała i odporna na zabrudzenia.

Wielofunkcyjny nóż szefa: elegancki nóż kuchenny dla profesjonalistów i kucharzy amatorów optymalnie nadaje się do obierania, mięsa, ryb i ziół. Optymalnie nadaje się do różnych dłoni. Dzięki temu nóż szefa kuchni ma błyszczącą i gładką powierzchnię, idealnie nadaje się do łatwego krojenia mięsa lub owoców i warzyw. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt noża jest znany ze swojej obsługi, komfortu, wytrzymałości i stabilności. Dożywotnia gwarancja: oferujemy 100% gwarancję satysfakcji. Specjalna stal nierdzewna 5Cr15MoV, nie jest to nóż damasceński.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i antypoślizgowemu uchwytowi z eleganckiego drewna z wbudowaną ochroną palców zawsze pracujesz bezpiecznie i szybko. Jeśli masz problem, skontaktuj się z nami, a my zwrócimy Ci pieniądze lub wymienimy zakup! Dożywotnia gwarancja na wady materiałowe i/lub wykonawcze. Kupuj bez ryzyka. Zaprojektowany z myślą o różnorodnych celach i profesjonalnych zastosowaniach, krojenia i przygotowywania owoców, warzyw, jest to naprawdę nóż uniwersalny.
MarkaPAUDIN #ad
ProducentPaudin #ad
Wysokość0.08
Długość13.39
Waga0.43
Szerokość1.57
Numer częściPD8BMC8CR501
GwarancjaGwarancja 100% zadowolenia lub zwrotu pieniędzy, dożywotnia gwarancja na wady materiałowe i/lub obróbki.

10. Zelite Infinity

#ad

Inspirowany japońskim ostrym nożem do kuchni, Zelite Kiritsuke profesjonalny nóż szefa kuchni z niemieckiej stali nierdzewnej, rozdrabniania, siekania, 22,8 cm,, do krojenia, ostry nóż szefa kuchni

#ad
Zelite Infinity #ad - Ostrzony ręcznie: nasz nóż kuchenny jest ostry i wykonany zgodnie z tradycyjną 3-stopniową metodą Honbazuke. Nasz japoński nóż uniwersalny jest imponujący i jednocześnie praktyczny. Autentyczna niemiecka stal nierdzewna: wyprodukowane z wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o twardości 56 ± 2 z uchwytem klasy premium z tworzywa ABS.

Każde ostrze naszego noża szefa kuchni jest wykonane z wysokiej jakości materiału, która się liczy: wierzymy w kunszt wykonania tego inspirowanego Japonią noża do mięsa, dzięki czemu nóż szefa kuchni pozostaje odporny na zarysowania i rdzę. Kucharze zauważają różnicę: dzięki temu ostrym nożom szefa kuchni o długości 22, 8 cm gotowanie uda się jeszcze lepiej! Dzięki dużym i małym dłoniom ergonomiczny uchwyt naszego profesjonalnego noża można bez trudu trzymać dla łatwego cięcia.

Idealny dla każdego kucharza: zainspirowany japońskimi ostrzami z przeszłości, ten wydajny nóż kuchenny należy do kuchni każdego kucharza. Nasze wspaniałe noże kuchenne są używane codziennie przez kucharzy na całym świecie. Ostry nóż jest wyposażony w ostrze 15 stopni, że krojenie mięsa, które sprawia, warzyw i ziół jest łatwe i proste. Wysoka jakość, który jest niezwykle ostry.
MarkaZelite Infinity #ad
ProducentZelite Infinity #ad
Wysokość0.98
Długość14.37
Szerokość1.89
Numer częściGE-KIRT-56RW
ModelComfort-Pro Series