Top 10 Internet radio WLAN – Radia z zegarkiem

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GRUNDIG

#ad

Grundig radio, do wyboru UKW-RDS lub UKW-RDS i DAB+

#ad
GRUNDIG #ad - Ukw-rds, dab/dab+ - odbiór; synchronizacja zegara DAB/RDS. Indywidualne ustawienie dźwięku i funkcja Loudness. Poręczna, praktyczna i wszędzie sprawiająca radość: nasze małe radia DAB+ szybko wpadną do serca. Radio, dab+, radio cyfrowe, przenośne, alarm. Zakres dostawy: radio grundig music 7000, alarm, DAB+, przenośne, cyfrowe radio, szary/srebrny.
MarkaGRUNDIG #ad
ProducentGrundig #ad
Wysokość5.51
Długość9.84
Waga1.7
Szerokość2.76
Numer częściMuisc 7000
ModelMuisc 7000
GwarancjaGwarancja producenta

2. Karcher

#ad

Karcher DAB DAB+ / UKW-RDS, złącze USB, AUX-IN, budzik z podwójnym alarmem, czarny. czarny, WLAN & Bluetooth

#ad
Karcher #ad - Różnorodność – dzięki radiu cyfrowemu możesz odbierać stacje radiowe w najwyższej jakości, dzięki UKW nie musisz rezygnować ze znanych stacji 40 pamięci stacji na rodzaj odbioru. Elastyczne opcje budzika – budzik radiowy z 2 czasami budzenia podwójny alarm – funkcja budzenia przez radio lub brzęczyk – regulowana głośność budzika – funkcja drzemki i timer snu.

Dzięki temu możesz rozszerzyć swoje wrażenia dźwiękowe zgodnie z własnymi życzeniami. Szczegóły – zakres dostawy: radio kuchenne karcher DAB 3000, instrukcja obsługi w języku niemieckim, 5 mm, kabel audio 3, adapter sieciowy, EN.

Moc wyjściowa 3 w rmS zapewnia imponujący dźwięk. Nowoczesne – radio karcher dab 3000 dab+ zapewnia cyfrowe wrażenia z radia dzięki tunerowi DAB+/FM i kolorowemu wyświetlaczowi 2, 4". Wszechstronne możliwości podłączenia – skorzystaj z wejścia aux, aby podłączyć dodatkowe urządzenia, takie jak odtwarzacze mp3 i wyjście liniowe, aby podłączyć zewnętrzne dodatkowe głośniki.
MarkaKarcher #ad
ProducentKarcher #ad
Wysokość4.65
Długość4.65
Waga1.98
Szerokość7.91
Numer częściDAB 3000
ModelDAB 3000
GwarancjaGwarancja ustawowa

3. TechniSat

#ad

UKW, kolorowy wyświetlacz, strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth, TechniSat Digitradio 4 C – radio cyfrowe stereo DAB+, wejście AUX, radiobudzik, 20 W RMS,, wyświetlacz OLED, wejście słuchawkowe

#ad
TechniSat #ad - Zakres dostawy: radio stereo digitradio 4 c, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, antena teleskopowa, wymiary produktu szer. Wysokiej jakości i czytelny kolorowy wyświetlacz 2, 8 cala, przyłącze do anteny zewnętrznej gniazdo F 20 miejsc na Twoje ulubione stacje, pokrętło i przyciski dla dziecinnie łatwej obsługi.

Smartfona lub tabletu, funkcja drzemki, wyłącznik czasowy, ulubiona pamięć, radiobudzik, wejście AUX-in i słuchawki. X gł. 38 x 13 x 16, narzędzie do wtyku F do zdejmowanej anteny, białe, pilot zdalnego sterowania, 8 cm. X wys. Pełna elastyczność: strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth z np.

Doskonały dźwięk stereo: zasilany przez elac z dwoma głośnikami 10 W i funkcją korektora – wysokiej jakości drewniana obudowa z aluminium i intuicyjna obsługa urządzenia. Jakość wyprodukowana w niemczech: opracowanie i produkcja odbiorczego radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z wysokimi standardami jakości firmy TechniSat – Made in Germany.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat #ad
Wysokość5.12
Długość6.61
Waga6.77
Szerokość14.96
Numer części0001/3937
Model0001/3937
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Nordmende

#ad

Bluetooth, budzik, gniazdo słuchawkowe, radio FM, głośnik mono 5 W zielony, wyłącznik czasowy, WLAN, akumulator 24 godziny, Nordmende Transita 121 IR przenośne radio internetowe DAB+

#ad
Nordmende #ad - X wys. Wszystko w zasięgu wzroku: dzięki dwuwierszowemu wyświetlaczowi LCD urządzenie może być używane jako budzik, dostępne są dwa programowalne czasy budzenia, które można indywidualnie regulować.

Zakres dostawy: transita 121 przenośne radio cyfrowe na podczerwień, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, wymiary szer. Przenośne urządzenie wielofunkcyjne: radio internetowe w stylu retro jest wyposażone w wbudowany akumulator do ponownego ładowania, który zapewnia do 24 godzin słuchania muzyki – 5 W głośnik mono z funkcją korektora.

Różnorodne możliwości: radio nordmende posiada złącze słuchawkowe i wejście audio analogowe, AUX-in i Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych. X gł. 9, 5 x 26 x 20, zasilacz, 5 cm, kolor zielony. Duża różnorodność muzyki: radio w-lan z ulubioną pamięcią na 10 radia DAB+ i FM umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych.
MarkaNordmende #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość6.3
Długość5.12
Waga3.53
Szerokość10.43
Numer części78-3014-02
Model78-3014-02
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Nordmende

#ad

Gniazdo słuchawkowe, wyłącznik czasowy, budzik, akumulator 24 godziny, Nordmende Transita 121 IR przenośne radio internetowe DAB+, radio FM, głośnik mono 5 W czerwony, WLAN, Bluetooth

#ad
Nordmende #ad - Wszystko w zasięgu wzroku: dzięki dwuwierszowemu wyświetlaczowi LCD urządzenie może być używane jako budzik, dostępne są dwa programowalne czasy budzenia, które można indywidualnie regulować.

Przenośne urządzenie wielofunkcyjne: radio internetowe w stylu retro jest wyposażone w wbudowany akumulator do ponownego ładowania, który zapewnia do 24 godzin słuchania muzyki, 5 W głośnik mono z funkcją korektora. Różnorodne możliwości: radio nordmende posiada złącze słuchawkowe i wejście audio analogowe, AUX-in i Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych.

Zakres dostawy: transita 121 przenośne radio cyfrowe na podczerwień, 5 x 26 x 20, zasilacz, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 5 cm, wymiary szer. X gł. 9, kolor czerwony. X wys. Duża różnorodność muzyki: radio w-lan z ulubioną pamięcią do 10 radia DAB Plus i FM umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych.
MarkaNordmende #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość6.3
Długość5.12
Waga3.53
Szerokość10.43
Numer części78-3014-00
Model78-3014-00
Gwarancja2 lata gwarancji

6. BUFFBEE

#ad

Buffbee Cyfrowy radiobudzik do sypialni – 7-kolorowe światło nocne, ściemniacz wyświetlacza Full Range na stolik nocny, wysoka jakość dźwięku z głośnikiem skierowanym do góry, 4 dźwięki budzika

#ad
BUFFBEE #ad - 4 dźwięki alarmu i ściemniacza: ptak, sygnał dźwiękowy i radio jako budzik, fortepian, aby poprawić wrażenia z budzenia w szczególności ulubione radio FM.7-kolorowa lampka nocna i świecące przyciski: 7-kolorowa lampka nocna zapewnia uspokajające otoczenie, które kołysze Cię do snu, a świecące przyciski ułatwiają obsługę w ciemności.

Zegar + światło + radio: łączy budzik, dźwięk alarmu, ale delikatnym. Zasilanie za pomocą gniazd lub baterii w zestawie w przypadku awarii zasilania, aby zapisać czas i ustawienia alarmu. Głośnik hi-fi i radio fm: duży dźwięk w kompaktowych rozmiarach, radio jest wyposażone w głośnik o mocy 5 W, zapewniający czystą jakość dźwięku i 16-stopniową regulację głośności.

Wyświetlacz jest ściemniany w zakresie 0-100%, dzięki czemu można wybrać idealną jasność. Można dostosować kolor światła nocnego, lampkę nocną i radio FM w jednym, małym, jasność wyświetlacza i głośność. Timer snu i kopia zapasowa baterii: ustaw programy w celu automatycznego wyłączenia lampki nocnej/radia zgodnie z harmonogramem snu.
MarkaBUFFBEE #ad
ProducentBUFFBEE #ad
Wysokość2.36
Długość3.74
Waga0.75
Szerokość1.5
Numer częściRS11
ModelRS11

7. BUFFBEE

#ad

4 dźwięki budzika, 7-kolorowe światło nocne, wskaźnik pełnego zakresu ze ściemniaczem do stolika nocnego, Buffbee Radiobudzik do sypialni – wysokiej jakości dźwięk i skierowany w górę głośnik do radia

#ad
BUFFBEE #ad - Zegar + światło + radio: łączy budzik, mały, dźwięk alarmu, lampkę nocną i radio fm w jednym, ale mocny. Zapewnia uspokajające otoczenie, które kołysze Cię do snu, a świecące przyciski ułatwiają obsługę w ciemności. Przełączana lampka nocna i przycisk świecenia: 7-kolorowa lampka nocna z opcją wł.

Wył. Głośnik hi-fi i radio fm: duży dźwięk w kompaktowych rozmiarach, radio jest wyposażone w głośnik o mocy 5 W, zapewniający czystą jakość dźwięku i 16-stopniową regulację głośności. Można dostosować kolor światła nocnego, jasność wyświetlacza i głośność. Timer snu i kopia zapasowa baterii: ustaw programy w celu automatycznego wyłączenia lampki nocnej/radia zgodnie z harmonogramem snu.

4 dźwięki alarmu i ściemniacza: oferuje dźwięki ptaka, fortepianu, aby poprawić twoje budzenie zwłaszcza ulubione radio. Wyświetlacz jest ściemniany w zakresie 0-100%, pipiana i radiowego jako dźwięk budzika, dzięki czemu można całkowicie wyłączyć cyfry lub ustawić je bardzo jasno. Zasilanie za pomocą gniazd lub baterii w zestawie w przypadku awarii zasilania, aby zapisać czas i ustawienia alarmu.
MarkaBUFFBEE #ad
ProducentBUFFBEE #ad
Wysokość2.36
Długość3.74
Waga0
Szerokość1.5
Numer częściRS11
ModelRS11

8. Teufel

#ad

Czarny, głośnik, Teufel Radio ONE Bluetooth DAB/FM Radiobudzik ze zintegrowaną anteną i timerem

#ad
Teufel #ad - Najmocniejszy głośnik radiowy bluetooth tej klasy do sypialni, bujna akustyka z 2 aluminiowych pasm szerokopasmowych, pokoju dziecięcego lub kuchni, obsługiwana przez dużą pasywną membranę i zintegrowaną technologię Dynamore dla szerszej panoramy stereo.

Intuicyjna obsługa również w ciemności za pomocą wielofunkcyjnego koła, trzy swobodnie ustawiane przyciski stacji radiowej. Delikatne budzenie się z dźwiękiem stacji radiowej DAB+/FM lub ulubionej muzyki ze smartfona przez Bluetooth lub przez wejście AUX. Elegancki radiobudzik bluetooth dab/FM z przyjemnym dźwiękiem do zasypiania i bogatymi funkcjami budzika dla niezawodnego i muzycznego startu w ciągu dnia. Z czterema tonami budzika zaprojektowanymi przez Teufel w tym "Berlin", przypominającym dzwonki kościoła pamięci.

Dwa oddzielnie regulowane budziki z trybami budzenia, dzienny, jednorazowy, w dni powszednie lub weekend oraz wielostopniowym timerem 15 do 90 min. Zasilanie tylko za pomocą adaptera sieciowego, wysuwanej anteny, portu USB do ładowania, dostępna w dwóch kolorach. Opatentowany, automatycznie lub ręcznie ściemniany wyświetlacz z dużym wyświetlaczem godziny.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Wysokość3.54
Długość3.15
Waga1.72
Szerokość9.45
Numer części106138001
ModelRADIO ONE

9. Jugendcx

#ad

Bezprzewodowa ładowarka z adapterem i kablem, drzemka, Budzik cyfrowy ze stacją ładującą, 12 naturalnych dźwięków dla, podwójny alarm, głośnik Bluetooth 5.0, Jugendcx 18 W, cyfrowy budzik ze światłem

#ad
Jugendcx #ad - Dwa budziki i funkcja drzemki: regulowany cyfrowy budzik z szybką i łatwą konfiguracją. Każdy cyfrowy budzik jest wyposażony w 3 zakresy czasowe 1-5, które pomogą ci odróżnić czas lub nacisnąć przycisk drzemki, aby uzyskać dodatkowy czas drzemki wynoszący 9 minut, łącznie 5 razy, 6-7, 1-7, dzięki czemu budzisz się naturalnie dzięki naturalnemu dźwiękowi i obudzisz się lepiej niż alarm telefoniczny.

Dźwięk stereo i wsparcie: wbudowany głośnik blutooth 5. 0 zapewnia zupełnie nowy poziom komfortu odtwarzania muzyki lub podcastów z telefonu, gdy przygotowujesz się do dnia lub odtwarzasz różne melodie podczas jogi lub medytacji. Nasz zespół wsparcia zapewni profesjonalne rozwiązanie dla Twoich nieporozumień. Miękkie światło chroniące oczy może stać się nocną lampką nocną / lampką do czytania / światłem otoczenia. Grupa docelowa: budzik głośny dla osób śpiących głęboko, cyfrowy budzik dla dorosłych, młodzieży, kochający i ciepły prezent dla wszystkich, seniorów, którzy chcą mieć innowacyjny i modny budzik cyfrowy z funkcją ładowania i lampką nocną.

Cyfrowy zegar alarmowy ze stacją ładującą to idealny stolik nocny do wszystkich Twoich potrzeb. Ciemniany wyświetlacz led 0-3 poziomy jasności nadaje się również dla osób wrażliwych na światło podczas snu. Nini️uwaga:1️ korzystaj z naszej oryginalnej ładowarki 2️◈ smartfon z funkcją bezprzewodowego ładowania 3️️◈ Nie obsługuje dodatkowego akumulatora, jest wygodny do ładowania telefonu, bez obaw zapomnisz naładować telefon i uzyskać pełne naładowanie po przebudzeniu, 4️◈ Brak funkcji FM. Drukowane z instrukcją w języku ojczystym.
MarkaJugendcx #ad
ProducentJugendcx #ad
Wysokość4.33
Długość3.03
Szerokość1.5

10. TechniSat

#ad

Pamięć ulubiona, radio FM, TechniSat DIGITRADIO Flex 2 – radio DAB DAB+, funkcja ładowania USB, budzik, wejście audio, Bluetooth, kolor biały

#ad
TechniSat #ad - Zakres dostawy: technisat digitradio flex 2, 3 x 14, 6 x 7, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, wymiary produktu szer.

X gł. 8, 9 cm. X wys. Zawsze doskonale poinformowany: na dobrze czytelnym kolorowym wyświetlaczu TFT znajdzie się miejsce na wszystkie ważne informacje. Atwe uruchamianie: radio jest podłączone bezpośrednio do gniazdka, zajmuje mało miejsca i wygląda elegancko. Praktyczne zastosowanie w sypialni: radio jest wyposażone w funkcję budzika i drzemki. Cyfrowe radio z 10 ulubionymi pamięciami do odbioru DAB+ i klasycznego odbioru radia FM i interfejsu Bluetooth.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość5.75
Długość3.11
Waga0.59
Szerokość3.27
Numer części0000/3972
Model0000/3972
GwarancjaGewährleistung