Top 10 Lernen Zubehör – Karty indeksujące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazon Basics

#ad

Różne neonowe kolory, Amazon Basics Fiszki w linie, 200 sztuk, A6

#ad
Amazon Basics #ad - 200 fiszek w neonowym kolorze; opakowanie zawiera 4 różne kolory neonowe. Karty wysokiej jakości z precyzyjnie wyciętymi krawędziami dla jednolitego rozmiaru. Wymiary: 14 x 10 cm. Jednostronnie liniowane dla łatwego pisania notatek. Idealnie nadaje się do dzielenia projektów kolorystycznych, do kart flash lub list, do nauki i wielu innych.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość1.73
Długość5.67
Waga1.25
Szerokość4.43
Numer częściRA105144200-3
ModelRA105144200-3

2. Shinybox

#ad

Biura, Shinybox 300 sztuk fiszek w linie, nauki, kartki z papieru typu kraft, z etykietowanymi liniami, domu, kolorowe karteczki indeksowe do szkoły, z 6 pierścieniami do bindowania

#ad
Shinybox #ad - Nadaje się do codziennego użytku w szkole, w domu i w biurze. Duże fiszki z liniami na jednej stronie dla łatwych notatek, idealne do nauki, tworzenia list lub jako pomoc w prezentacji itd. Zestaw zawiera: łącznie 300 fiszek w linie, 200 arkuszy kolorowych karteczek samoprzylepnych, 6 kolorów biały + fioletowy + niebieski + zielony + żółty + różowy, 50 kart w każdym kolorze, 6 pierścieni do wiązania w różnych kolorach.

Są wytrzymałe i trwałe, gładkie, nie gniecie się, nadają się do pisania, trwałe i mogą być używane wielokrotnie. W zakres dostawy wchodzi 6 pierścieni do książek, które łatwo mieszczą się przez otwory w fiszetkach, aby trzymać karty razem i łatwo je zabrać ze sobą. Wyraźnie zdefiniowane linie: aby notatki były szybkie i wyraźne, projektujemy linie.

Wysokiej jakości papier: nasze kolorowe fiszki są wykonane z grubego papieru, który można wielokrotnie zapisywać po obu stronach. Praktyczne wzornictwo z klamrą pierścieniową: każda kartka do nauki ma wstępnie wycięty otwór, łatwa do sortowania i bezpieczna w użyciu. Szerokie zastosowanie: nasze karteczki nadają się do notatników, produkcji kart flash, szczegółowego zestawienia itd.
MarkaShinybox #ad
ProducentShinybox #ad
Wysokość1.18
Długość0.39
Szerokość1.18
Numer częściSY191

3. Office Line

#ad

100 sztuk, 190 g, nr art.: 770291, Office Line Fiszki, DIN A5, w linie, białe

#ad
Office Line #ad - Office line fiszki białe, 190 g, 100 sztuk, din a5, w linie, nr art. Office Line. Karton. Din a5. Biały. 770291.
MarkaOffice Line #ad
ProducentHanauerland Werkstätten #ad
Waga0.42
Numer części6200291
Model6200291

4. RNK - Verlag

#ad

Fiszki w linie, 5 sztuk, po 120 fiszek DIN A8, biały, RNK 125080-3

#ad
RNK - Verlag #ad - Zestaw zawiera 5 bloków fiszek idealnych do szybkich notatek. Fiszki idealnie nadają się do każdego obszaru. Fiszki można oderwać pojedynczo, co zapobiega niepotrzebnemu bałaganowi. Blok fiszek zawiera 120 fiszek w formacie DIN A8 na 40 arkuszy. Blok posiada stabilne podwójne wiązanie spiralne. Niezależnie od tego, czy do szkoły, na dalszą edukację, w czasie wolnym lub w pracy.
MarkaRNK - Verlag #ad
ProducentRNK - Verlag #ad
Wysokość0.39
Długość2.91
Szerokość2.05
Numer części125080-3
Model125080-3

5. Rosenbaum Offsetdruck

#ad

Kolor: biały, 190 g/m² recyklingu, gabinetu, w praktycznym pudełku, fizjoterapii, Akta pacjentów, zrównoważone fiszki do lekarza, 100 sztuk, DIN A5+

#ad
Rosenbaum Offsetdruck #ad - Pracujemy oszczędzając zasoby i dbamy o klimat. 100 dokumentów pacjentów/kieszonek na fiszki do praktycznej organizacji w Twojej gabinecie. Akta pacjentów są dostarczane już po złożeniu w pudełku do przechowywania ze 100% nadającej się do recyklingu tektury falistej. Format din a5: 21, 0 x 15, 2 cm po złożeniu. Wydrukowany na wytrzymałym kartonie z recyklingu o gramaturze 190 g/m² z certyfikatem ekologicznym "Blauen Engel". Wyprodukowano w niemczech. Atwy do opisu i przyjemny w dotyku. Do opisywania i wstawiania notatek, karteczek itd.
MarkaRosenbaum Offsetdruck #ad
ProducentRosenbaum Offsetdruck #ad
Numer częściPA-100

6. Koogel

#ad

Kieszonkowa karta do nauki, do nauki słownictwa, Koogel 8 szt. fiszki z wołowiną, 400 arkuszy, mini wielokolorowe kartki z papieru typu kraft, w podróży

#ad
Koogel #ad - Można go łatwo nosić w kieszeni, piórniku, kartek z życzeniami, słów, torbie. Najlepszy prezent: idealna kartka do notatek naukowych i pracy, może być również używana do kartek z życzeniami i znaczników do książek.

Wysoka jakość: ta karta edukacyjna jest wykonana z pogrubionego papieru typu kraft, 8 szt. Można posortować według tematu lub klasy. 400 kartek: każda fiszka z jednym pierścieniem, 50 arkuszy na sztukę, rozmiar: 5 x 9 cm. 8 różnych kolorów: pomarańczowy, zielony, fioletowy, niebieski, różowy, żółty, brązowy i biały. Pierścienie zginane ze stali nierdzewnej. Najlepszy prezent dla dzieci, studentów i przyjaciół. Szerokie zastosowanie: kartki nadają się do notatek, zakładek itd.
MarkaKoogel #ad
ProducentKoogel #ad
Wysokość0.75
Długość9.84
Waga1.1
Szerokość8.66
Numer częściHKDE0061
ModelHKDE0061

7. Tikplus

#ad

Karty słownictwa, 200 sztuk, spotkania, karta flashcards do nauki przyborów szkolnych, Tikplus Fiszki w linie, spiralny notatnik z przezroczystą okładką, akcesoria do nauki, karty do nauki

#ad
Tikplus #ad - Nadaje się do codziennego użytku w szkole, w domu i w biurze. Szerokie zastosowanie - fiszki mogą być używane do robienia notatek, można je nosić wszędzie w kieszeni kurtki, planowania wspomnień itd. Zestaw kart - zestaw zawiera 200 arkuszy fiszek i 100 arkuszy kolorowych karteczek samoprzylepnych.

Ilość wystarczy, aby zaspokoić codzienne potrzeby w biurze lub w domu. Wymiary fiszek wynoszą 8, 5 x 12 cm. Na każdym arkuszu znajdują się poziome linie, że pisanie jest wygodniejsze. Dzięki spiralnej konstrukcji na górze można po prostu oderwać stronę, którą używasz, i złożyć na płasko do pisania. Niezawodny materiał - nasze kolorowe fiszki są wykonane z grubego papieru, który można ponownie zapisać po obu stronach. Możliwość złożenia i spiralna konstrukcja fiszki mają konstrukcję odrywania, wzdłuż kropkowanej linii można w ciągu kilku sekund oderwać fiszki jako karteczki samoprzylepne.

Do różnych treści można używać różnych kolorów, w tym niebieski, do łatwej klasyfikacji i wyświetlania. Karty te są również bardzo małe i przenośne, zapamiętywania słów, torbie szkolnej i torebce. Atwa klasyfikacjanasze wielokolorowe karty rewizyjne zawierają 4 różne kolory, zielony, żółty i czerwony. Można na nich pisać różnymi pisakami, co sprawia, a papier nie rozmazuje się tak łatwo.
MarkaTikplus #ad
ProducentTikplus #ad
Waga0.6
Numer częściSUOYINKA
ModelSUOYINKA

8. RNK - Verlag

#ad

Fiszki czyste, 1 opakowanie po 100 kart, białe, DIN A5, RNK 114750

#ad
RNK - Verlag #ad - Do szkoły, edukacji, na czas wolny i do pracy. Fiszki z bezdrzewnego papieru o gramaturze 170 g/m162. Kolor: biały. Trener słówek, środki organizacyjne i wiele innych. Format din a5, gładki.
MarkaRNK - Verlag #ad
ProducentRNK #ad
Wysokość0.79
Długość8.27
Waga1.27
Szerokość5.83
Numer części114750
Model114750
Gwarancja0

9. Meyer-Wagenfeld

#ad

Poprzeczne, 100 fiszek DIN A5 w linie, wkładane do kieszonek na fiszki | karton 190 g/m² | kolor: biały

#ad
Meyer-Wagenfeld #ad - Format: din A5, poprzeczny. Kolory: biały, żółty, różowy, niebieski, zielony. Najwyższa jakość: karton o gramaturze 190 g/m² – dzięki temu zagwarantowany jest długi okres użytkowania. Dużo miejsca: obustronne liniowanie zapewnia dużo miejsca na dokumentację.
MarkaMeyer-Wagenfeld #ad
ProducentMeyer-Wagenfeld #ad
Wysokość0.01
Długość8.27
Waga0.42
Szerokość5.83
Numer części34 weiß

10. Vicloon

#ad

5 kolorów, spotkań, 300 sztuk, spiralne notatniki, Vicloon Fiszki w linie, do nauki słów, z przezroczystą pokrywą

#ad
Vicloon #ad - Różne artykuły można podzielić według różnych kolorów. Atwa do przenoszeniafiszki mają wymiary 7, 6 x 12, 5 cm, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą wszędzie i zmieści się w torebkach, portfelach i torebkach.

Każdy arkusz ma linię kropkowaną do łatwego odrywania. Jest to typowy artykuł do codziennej pracy, notatek, biura. Pozioma liniaw przeciwieństwie do pustych kart, fiszki te mają po obu stronach poziome linie, które dzielą karty w równych odstępach od siebie. Pisanie nagrań jest czystsze i łatwiejsze do odczytania. W zakres dostawyotrzymasz 6 spiralnych fiszek w sumie 5 kolorów: niebieski x 1, 1 x różowy, 1 x żółty, każda zawiera 50 fiszek, zielony, biały x 2, łącznie 300 sztuk.

Każda fiszka ma przezroczystą białą pokrywkę, która nie brudzi się w kieszeni lub kieszeni spodni. Praktyczne wzornictwow przeciwieństwie do większości fiszek dostępnych na rynku, poprawiliśmy komfort użytkowania. Szerokie spektrum zastosowaniafiszki doskonale nadają się do nauki, kodowania kolorami elementów, alternatywnych karteczek samoprzylepnych i wielu innych.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Wysokość0.01
Długość4.92
Waga0.24
Szerokość2.95
Numer częściV5-KSJSB-FBA