Top 10 Lichtschwert Obi Wan Kenobi – Miecze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Star Wars

#ad

Artykuł do odgrywania ról dla dorosłych, do kolekcjonowania, Star Wars Hasbro The Black Series Darth Vader FX Elite miecz świetlny z diodami LED i efektami dźwiękowymi, Multi, F3905

#ad
Star Wars #ad - Szczególnie szczegółowy i autentyczny: miecz świetlny Darth Vader Force FX Elite pokazuje szczegóły oparte na kultowym, czerwonym mieczu świetlnym Dartha Vadera z Gwiezdnych Wojen: Obi-Wan Kenobi. W zależności od dostępności.

Efekty inspirowane serią: przełącznik i przycisk na uchwycie aktywowane są efekty dźwiękowe inspirowane filmem, aktywacja stopniowa, efekty bitwy i pojedynku oraz tryb sekwencji walki. Produkt sprzedawany oddzielnie. Cznie z stojakiem i wyjmowanym kryształem cyber: miecz świetlny może być dumnie prezentowany na dołączonym stojaku, z wyjmowanym ostrzem lub bez niego, a wyjmowany kryształ Kyber zapewnia dodatkową zabawę.

Stwórz epicką kolekcję: dostępne są jeszcze inne artykuły do odgrywania ról premium z serii Star Wars Black, takie jak miecze świetlne Force FX i kaski. Płeć: unisex. Specjalne światła z efektami dźwiękowymi: połączenie zaawansowanych diod LED i efektów dźwiękowych sprawia, że miecz świetlny Darth Vader Force FX Elite jest jak dotąd najbardziej realistycznym mieczem świetlnym Force FX.
MarkaStar Wars #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.52
Długość3.62
Waga3.97
Szerokość40
Numer częściF3905
ModelF3905

2. Star Wars

#ad

Star Wars Lightsaber Forge Yoda, spersonalizowany elektroniczny miecz świetlny, zabawka Star Wars, zielony

#ad
Star Wars #ad - Twórz własne kreacje: ten miecz świetlny składa się z czterech części – wysuwanego zielonego ostrza, nasadki, obudowy z rdzeniem i części łączącej – aby zbudować własny miecz świetlny do galaktycznych pojedynków.

Każdy sprzedawany oddzielnie. W zależności od dostępności. Indywidualny miecz świetlny: za pomocą łącznika można zamontować inne części Lightsaber Forge, aby stworzyć miecz świetlny z dwoma ostrzami. Wiatła i efekty dźwiękowe: dzięki światłom i dźwiękom miecza świetlnego do rozrywki, ta świecąca zabawka dla dzieci jest doskonałym prezentem dla chłopców i dziewczynek od 4 lat. Wzornictwo i dekoracja inspirowane charakterem: dzięki elektronicznemu mieczowi świetlnemu Star Wars Lightsaber Forge Yoda o wzorze pasującym do charakteru fani mogą sobie wyobrazić, jak wykorzystać moc mocy.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Istnieje wiele 1000 kombinacji: dzięki częściom z linii lightsaber forge można stworzyć tysiące ekscytujących kombinacji. W zależności od dostępności. Liczba łączona obejmuje wszystkie produkty Lightsaber Forge.
MarkaStar Wars #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość21.26
Długość2.52
Waga0.95
Szerokość3.27
Numer częściF8323
ModelF8323

3. ANASABER

#ad

Smooth Swing Lightsaber z 10 fontami dźwiękowymi, na Halloween, RGB, imprezę, metalowy uchwyt, ANASABER Pojedynkowy miecz świetlny, miecz laserowy Motion Control dla dorosłych, 12 kolorów zmiennych

#ad
ANASABER #ad - Spraw sobie metalową szablę świetlną, która należy do Ciebie! Dzięki ulepszonej szabli świetlnej można jednak uzyskać dostęp do wszystkich funkcji w inny sposób Motion Control Oznacza to, że użytkownik może obsługiwać szablę świetlną w prostszy sposób. Idealny prezentdzięki 12 kolorom i 10 trybom fontów dźwiękowych ten pięknie zapakowany miecz laserowy RGB jest idealny dla fanów filmów, bożonarodzeniowy lub Halloween.

Antypoślizgowa konstrukcja zapewnia przyjemne trzymanie. W razie problemów z lampkami prosimy o kontakt. Najnowszy miecz świetlny i niepowtarzalny wyglądnajnowszy miecz laserowy 2023 jest wyposażony w funkcję motion control, a uchwyt ze stopu aluminium nadaje szabli świetlnej teksturę, odporne na uderzenia, wytrzymałość i nie odkształca się. Obsługuje również ciężkie pojedynki. Oryginalny produkt posiada tylko jeden przycisk przycisk, aby osiągnąć wszystkie funkcje.

Obsługa klientawersja pdf podręcznika została przesłana na stronę produktu i może pomóc w przypadku kilku podstawowych pytań. Oferujemy 2-miesięczny bezwarunkowy zwrot i wymianę oraz 12-miesięczną gwarancję konserwacji. Wytrzymałe ostrze z poliwęglanu nie jest łatwe do złożenia lub zginania, zdejmowane i wymienne. Smooth swing laser miecznasza płyta dźwiękowa jest wyposażona w nowy czujnik, który jest bardziej czuły i synchronizuje dźwięk i ruch. Delikatny i miękki ruch i zderzenie brzmią jak "prawdziwy" miecz świetlny.
MarkaANASABER #ad
ProducentANASABER #ad

4. ELESKOCO

#ad

Czarny, 16 trybów dźwięku, ładowanie przez USB, metalowy uchwyt, Pojedynkowy miecz świetlny Smooth Swing 16 kolorów, FX Lightsaber dla dorosłych i dzieci, sterowanie ruchem

#ad
ELESKOCO #ad - W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Funkcja upgrade – ① motion control – włączanie lub wyłączanie ostrza lub włączanie dźwięku poprzez naciśnięcie i ciągnięcie, obracanie lub kołysanie. Ponadto miecz fx jest wyposażony w interaktywne efekty dźwiękowe podczas przesuwania się w powietrzu, dzięki czemu Twój czas gry jest jeszcze bardziej realistyczny i ekscytujący, szczególnie w ciemności.

Ywe i zadziwiające opinie sprawiają, że zabawa i pojedynki stają się świetną zabawą. Kolory rgb, aby odtworzyć kultowe miecze wszechświata, miecz świetlny oferuje szeroką gamę kolorów do wyboru, co pomoże Ci znaleźć drogę do jasnej lub ciemnej strony.33 żywe efekty świetlne: równomierne, niełatwe do złożenia lub zginania, niestabilne i pulsujące. Przygotuj się na to, by poczuć się jak prawdziwy Jedi lub Sith Lord i niesamowite doświadczenie pojedynku z tym mieczem świetlnym.

Proszę odebrać miecz świetlny, który należy do Ciebie. 16 czcionek dźwiękowych FX jak w prawdziwym filmie. W ciągu 24 godzin zaproponujemy dobre rozwiązanie. Miecz świetlny dla prawdziwego ciężkiego duty – miecz świetlny jest dla każdego fana gwiezdnych wojen, który chce doświadczyć dreszczyku prawdziwego pojedynku miecza świetlnego. Wszystkie funkcje zapewniają intensywne doznania.
MarkaELESKOCO #ad
ProducentELESKOCO #ad
Wysokość1.2
Długość40
Szerokość1.2
Numer częściNO115
ModelNO115

5. Star Wars

#ad

Dla dorosłych do kolekcjonowania, Star Wars The Black Series Mandalorian Force FX Elite miecz świetlny z diodami LED i efektami dźwiękowymi

#ad
Star Wars #ad - Wyjątkowo szczegółowy i autentyczny: wytrzymały, podświetlany metalowy uchwyt ma taki sam design jak ciemny miecz z serii The Mandalorian. Inspirowane serią efekty dźwiękowe: posiada autentyczne efekty dźwiękowe miecza świetlnego z serii The Mandalorian, łącznie z efektami aktywacji, dezaktywacji oraz wywołanymi przez czujnik ruchu efekty buczenia i bitwy.

Efekty świetlne inspirowane serią: stopniowa aktywacja, efekt topnienia, świecący uchwyt i pierwsze białe ostrze LED w przypadku miecza świetlnego Star Wars Force FX Elite. Zawiera stojak: ten miecz świetlny mandalorian force FX Elite może być dumnie prezentowany w każdej kolekcji Star Wars z dołączonym stojakiem – z lub bez wyjmowanego ostrza.

Zaawansowane diody led i efekty dźwiękowe: połączenie zaawansowanych diod LED i efektów dźwiękowych miecza świetlnego sprawia, że miecz świetlny Force FX Elite jest jak dotąd najbardziej realistycznym mieczem świetlnym Force FX.
MarkaStar Wars #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.52
Długość40
Waga2.65
Szerokość3.62
Numer częściF1269
ModelF1269
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji

6. Hasbro

#ad

Star Wars Hasbro Skywalker Force FX Elite miecz świetlny Black Series z diodami LED i efektami dźwiękowymi, Multi, F20145S1

#ad
Hasbro #ad - Wyjątkowo szczegółowe i autentyczne: prawdziwy metalowy uchwyt pokazuje szczegóły oparte na kultowym mieczu świetlnym Rey Skywalker z Gwiezdnych Wojen i pochodzi z prawdziwego materiału.

Wiatła i efekty dźwiękowe: połączenie zaawansowanych diod led z efektami dźwiękowymi miecza świetlnego sprawia, że miecz świetlny Force FX Elite jest jak dotąd najbardziej autentycznym mieczem świetlnym Force FX. W zestawie stojak: miecz świetlny – ze zdejmowanym ostrzem lub bez niego – może być dumnie prezentowany na dołączonym stojaku i zapewnia dodatkową zabawę.

Efekty inspirowane serią: miecz świetlny zawiera efekty bitwy, jest aktywowany poprzez obrót i posiada przycisk do aktywacji efektu obrony blastera i topienia się ostrza na uchwycie. Te ostrze: jest to pierwszy miecz świetlny force FX Elite serii Star Wars Black z żółtym ostrzem, błyszczącym metalowym uchwytem i efektem topnienia ostrza.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.52
Długość3.62
Waga3.53
Szerokość40
Numer częściF2014
ModelF20145S1

7. Star Wars

#ad

F6906, wielokolorowy, Hasbro Star Wars Wars The Black Series Luke Skywalker Force FX Elite Electronic Lightsaber with Advanced LED and Sound Effects

#ad
Star Wars #ad - Ze stojakiem: umieść ten miecz świetlny z dumą na dołączonym stojaku, z lub bez wyjmowanego ostrza. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją.

Zaawansowane światła z efektami dźwiękowymi: miecz świetlny Luke Skywalker Force FX Elite łączy w sobie zaawansowane diody LED i zabawne efekty dźwiękowe to najbardziej realistyczny miecz świetlny Force FX. Autentyczne szczegóły: ten miecz świetlny ma design i dekorację, oparty na kultowym zielonym mieczu świetlnym Luke'a Skywalkera, prezentowanym w rozrywce Gwiezdnych Wojen – od Gwiezdnych Wojen: Return of the Jedi do The Mandalorian i The Book of Boba Fett.

Star wars: return of the jedi: Świętuj kultowy występ luke'a w serialu Mandalorian Live Action na Disney+ dzięki temu elitarnemu artykułowi do odgrywania ról dla dorosłych z serii Black! Płeć docelowa: unisex.
MarkaStar Wars #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.52
Długość3.62
Waga2.49
Szerokość40
Numer częściF69065S1
ModelF6906
Gwarancja24 Miesięcy

8. SOLAARI

#ad

Miecz świetlny ze sterowaniem za pomocą aplikacji WAAN 32 cale, LED oferuje wszystkie kolory RGB, Made in France, indywidualnie regulowane efekty dźwiękowe, Silver Elite, SOLAARI

#ad
SOLAARI #ad - Jego wytrzymałe ostrze z poliwęglanu jest odporne na uderzenia i gotowe do użycia. Wyczuwalne przeżycie: nasz miecz laserowy waan zapewnia wyjątkowe uczucie, ponieważ wbudowane dźwięki, jego zdolność reakcji i indywidualne dostosowanie aplikacji w aplikacji SOLAARI sprawiają, że każdy ruch jest odczuwalny.

Spełnia najwyższe standardy jakości i został zaprojektowany z myślą o zabawach i sporcie. Indywidualne dostosowanie za pomocą aplikacji: pobierz darmową aplikację iOS i Android i połącz z nią swój miecz świetlny. Umożliwia bezstopniową zmianę koloru ostrza, zmianę dźwięku podczas ruchu i śledzenie liczby trafień w czasie rzeczywistym. Gwarancja wynosi 2 lata. Opanuj walkę i żyj swoją pasją: oto nasza ultra-realistyczna wartość led rgb ze sterowaniem za pomocą aplikacji. Nasze produkty są stale optymalizowane, aby zapewnić najwyższą jakość i innowacyjność.

Poczuj różnicę dzięki wysokiej jakości uchwytowi. Partner produktów premium francuskiego stowarzyszenia szermierki: nasz ultra-realistyczny miecz świetlny został uznany przez francuskie stowarzyszenie szermierek FFE jako oficjalny dostawca walki mieczy świetlnych i został zaprojektowany i wyprodukowany we Francji. 100% gwarancja satysfakcji: w solaari zobowiązujemy się do pełnego zadowolenia klienta, oferując produkty wysokiej jakości z odpowiednią obsługą klienta. Nadaje się dla dzieci od 14 lat.
MarkaSOLAARI #ad
ProducentSOLAARI #ad
Wysokość2.76
Długość37.99
Waga5.36
Szerokość7.28
Numer części2610092
Model2610092
Gwarancjagwarancja constructeur

9. Star Wars

#ad

Star Wars Hasbro Lightsaber Forge elektroniczny miecz świetlny, wysuwany czarny miecz świetlny, regulowana zabawka dla dzieci od 4 lat

#ad
Star Wars #ad - Twórz własne kreacje: elektroniczny miecz świetlny lightsaber forge składa się z czterech części ostrza, osłony i rdzenia, nasadki, dzięki czemu dzieci mogą złożyć miecz świetlny do ekscytujących pojedynków. Dzieci są zaproszone do stworzenia własnej kombinacji i stania się prawdziwym Jedi lub Sithem.

Regulowany miecz światła: części są kompatybilne z całą linią Lightsaber Forge, dzięki czemu dzieci mogą tworzyć własne kreacje. Przy zakupie dodatkowego miecza świetlnego Lightsaber Forge aktywuje się 16 kombinacji. Inspirowane serią wzornictwo i dekoracja: miecze świetlne star Wars Lightsaber Forge mają inspirowany serią design i dekorację, dzięki czemu dzieci od 4 lat mogą odtworzyć kultowe pojedynki miecza świetlnego w Star Wars Galaxis.

Elektroniczny miecz świetlny z efektami dźwiękowymi: świecące ostrze zaprasza chłopców i dziewczynki od 4 lat do epickich pojedynków z mieczem świetlnym z ekscytującymi efektami dźwiękowymi inspirowanymi serią Star Wars. Istnieje wiele 1000 kombinacji: dzięki częściom z linii lightsaber Forge można stworzyć tysiące ekscytujących kombinacji.
MarkaStar Wars #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość21.26
Długość2.52
Waga0.88
Szerokość3.27
Numer częściF1169
ModelF1169

10. NANDAN

#ad

Sound Foc Force Toys Saber Darth Luke, 3 zmiany, miecz świetlny, 100 cm, NANDAN RGB Heavy miecz świetlny, 11 kolorów, metalowy uchwyt

#ad
NANDAN #ad - 11 kolorów: można zmieniać na jeden z 11 kolorów zimny / zielony / różowy / czerwony / żółty / krwisty / liliowy / biały / niebieski / lodowy niebieski / pomarańczowy / cyjan. Efekty trybu muutli regulacja głośności i wyciszenie, efekt świetlny i funkcja pamięci dźwiękowej, wysoki poziom głośności, wyciszenie, niski kontrol, efekt specjalny efekt wibracji.

Adowanie przez usb na uchwycie miecza znajduje się przyłącze do ładowania, wbudowane w ładowalny akumulator litowo-jonowy 1200 mAh, 4 godziny szybkiego ładowania za pomocą naszego kabla do ładowania. Metalowy uchwyt lekki miecz ma 100 cm długości / 710 g. Wskazówka: proszę używać wtyczki 5 V-1 A, aby zapobiec uszkodzeniu miecza świetlnego podczas ładowania. Zastosowanie miecz świetlny rgb nadaje się bardzo dobrze na imprezy, rozrywki rodzinnej, różne kolory i dźwięki mogą zapewnić różne efekty rozrywki.

Waga samego metalu sprawia, że ten miecz jest jeszcze bardziej realistyczny. Realistyczne efekty walki błyskowej dla realistycznych duelli świetlnych. Reaktywne zakręty i uderzenia w dotyku jak prawdziwy miecz świetlny, do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, na kemping, to idealny prezent!. Uchwyt miecza świetlnego jest wykonany z metalu i aluminium, wygodny uchwyt.
MarkaNANDAN #ad
ProducentNANDAN #ad
Numer części873-559-694