Top 10 płetwy do nurkowania – Płetwy do nurkowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cressi

#ad

Cressi Free Frog Fins – płetwy do nurkowania i nurkowania z płetwami pełnotorowymi, guma EVA, uniseks dla dorosłych

#ad
Cressi #ad - Produkt jest wykonany z polipropylenu z niskim modułem EVA / guma. Dopasowanie zostało ulepszone, aby lepiej dopasować się do różnych kształtów stóp. Free frog powraca! płetwy zostały zmodyfikowane przy użyciu nowej technologii formowania. Szufla pochodzi bezpośrednio z górnej części buta. Free frog cieszy się ekskluzywnymi właściwościami płetw Cressi, zachowując przy tym ducha legendarnej żaby.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Wysokość30
Długość10
Waga4.63
Szerokość10
Numer częściJBR155837
ModelJBR155837
Gwarancja24 Miesięcy

2. Cressi

#ad

Rozmiar 32/33, różowe, Cressi Unisex Youth Mini Light Fins płetwy do nurkowania dla dzieci

#ad
Cressi #ad - Płetwy świetlne są specjalnie zaprojektowane do treningu basenowego i pływania, ale mogą być również używane do pływania i nurkowania w czasie wolnym.

Kieszeń na stopę jest wykonana z miękkiej gumy elastomerowej – wysoki komfort, również podczas długich sesji pływania. Cressi to rodzinne przedsiębiorstwo, które od 1946 roku produkuje wysokiej jakości produkty. Długość ostrza została zbadana i przebadana przez Cressi w celu zapewnienia idealnego treningu mięśni bez powodowania skurczów stóp lub dolegliwości. Krótkie ostrze jest wykonane z wyjątkowo reaktywnego i lekkiego materiału gwarantuje zwrotne i efektywne kopnięcia, nie męcząc nóg.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Waga1.3
Numer częścicressiminifins-parent
ModelDP304032
Gwarancja24 Miesięcy

3. Cressi

#ad

Płetwy samoregulujące do nurkowania/freedivingu/pływania, 39/40, Cressi Agua

#ad
Cressi #ad - Wyprodukowano we Włoszech. Pióro płetwy jest wykonane z polipropylenu, stabilizatorów bocznych, w połączeniu z miękką gumą termoizolacyjną elastomer do modułu na stopę, lekkiego i jednocześnie reaktywnego materiału, krawędzi ochronnej płetwy i niektórych wkładów. Płetwa do pływania. Rondinella to idealna płetwa do nurkowania i pływania. Zaprojektowany na komputerze moduł na stopę ma anatomiczny kształt, jest elastyczny, umożliwia szybkie zakładanie i jest wygodny nawet przy dłuższym użytkowaniu.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Wysokość2.7
Długość20.7
Waga0.82
Szerokość7.1
Numer częściCA206339
ModelCA206339
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Cressi

#ad

Autodopasowanie, Cressi Agua Short, Premium płetwy do pływania krótkie

#ad
Cressi #ad - Agua short to wyjątkowo łatwa do założenia płetwa, która nie wymaga specjalnych umiejętności sportowych lub wodnych, a jednocześnie gwarantuje doskonałe wyniki bez zmęczenia stóp.

Przez Cressi. Buty są wyposażone w nowoczesny system self adjusting Foot Pocket, który dzięki specjalnej miękkości i elastyczności mieszanek materiałów gwarantuje zawsze wygodne i przylegające dopasowanie. Krótkie płetwy nadają się głównie do zwiększenia prędkości pływania w obszarze sportowym. Zalety krótkich płetw do pływania: bardzo poręczne; umożliwiają szybkie i efektywne poruszanie się; optymalny kompromis między płetwami do nurkowania a nurkowaniem boso; można je bardzo łatwo schować w bagażu podróżnym. Wersja agua z krótszą płetwą, zaprojektowana specjalnie do pływania i snorkelingu. Wyprodukowano we włoszech od 1946 r.
MarkaCressi #ad
ProducentCressi #ad
Wysokość3.5
Długość15.9
Waga1.32
Szerokość19
Numer częściDP206243
ModelDP206243
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Cressi

#ad

37/38, Cressi Rondinella płetwy do nurkowania, uniseks

#ad
Cressi #ad - Made in Italy. Idealne płetwy do nurkowania i pływania. Z częścią na stopy, boczne stabilizatory, i ochronny brzeg wykonane z miękkiej gumy termicznej elastomeru. Pióro płetwy z polipropylenu. Anatomicznie ukształtowana i elastyczna część nożna.
MarkaCressi #ad
Producentcressi #ad
Wysokość3.94
Długość21.26
Szerokość8.27
Numer częściCA186337
ModelCA186337
Gwarancja2 year manufacturer

6. Cressi

#ad

Cressi Rocks Premium płetwy dziecięce

#ad
Cressi #ad - Klamry z precyzyjną regulacją. Cressi Włoski design. Wysoki komfort noszenia. Płetwa do nurkowania z paskiem na pięcie. Specjalne połączenie trzech różnych materiałów.
MarkaCressi #ad
ProducentCRECJ|#Cressi #ad
Wysokość2.8
Długość17.3
Waga2.1
Szerokość7.9
Numer częściUSF020204B
ModelUSF020204B

7. Aqua Speed

#ad

40/41, Aqua-Speed # Asinox wygodne płetwy do nurkowania, czarny

#ad
Aqua Speed #ad - Kształt zapewniający wyższą szybkość pływania i zmniejszone zmęczenie nóg. Wygodne i praktyczne płetwy do pływania firmy Aqua-Speed. Wydłużony czas eksploatacji dzięki gumowym wzmocnieniom po bokach. Elastyczne. Przyjemne w noszeniu, wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu.
MarkaAqua Speed #ad
ProducentAqua Speed #ad
Wysokość3.94
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściAqua Speed_5908217631909
ModelAqua Speed_5908217631909

8. Khroom

#ad

Produkt premium, Khroom® Płetwy do nurkowania dla dorosłych, uniseks, wyprodukowano we Włoszech, dla kobiet i mężczyzn 42-43 niebieskie

#ad
Khroom #ad - Dla silnego posuwu w wodzie bez zmęczenia stóp. Konstrukcja płetwy w polu środkowym zapewnia lepsze odbicie i lekkie odbicie. Miękki materiał zapewnia wysoki komfort noszenia. Płetwy te powstały we współpracy z naszym włoskim partnerem, a tym samym wyprodukowano we Włoszech.

Pod względem wykonania i jakości nie ustępuje płetwom. Pytania dotyczące naszych płetw do nurkowania? Dane kontaktowe wsparcie w stopce. Specjalna kombinacja 3 różnych materiałów zapewnia równowagę komfortu i doskonałego zachowania się długich płetw. Muszla płetw do nurkowania jest zamknięta, co zwiększa mocowanie w obszarze pięty.

Nie jest to tania produkcja masowa – produkt z Europy. Rozmiary są przeznaczone do chodzenia boso, nie są obliczane z butami kąpielowymi. Płetwy do nurkowania mają na spodzie wzmocnioną podeszwę, która zapewnia ochronę przed ostrymi skałami. Dzięki anatomicznie ukształtowanej części stopy, płetwy są wygodne w noszeniu nawet po dłuższym użytkowaniu.
MarkaKhroom #ad
ProducentCRS Empire #ad
Numer częściHU-XI-201
ModelHU-XI-201

9. Aqua Lung

#ad

Rozmiar buta: 33-35, Aqua Lung Hydrostream płetwy do nurkowania żółte/czarne

#ad
Aqua Lung #ad - Opatka płetwy zapewnia doskonałe właściwości posuwu i sterowania. Zintegrowana pomoc przy zakładaniu i zdejmowaniu. Niewielka waga. Materiał: technopolimer EVA. Mocna, wytrzymała płetwa dla dorosłych.
MarkaAqua Lung #ad
ProducentAqua Lung #ad
Numer częściFA198113
ModelFA198113

10. Cressi

#ad

Biały, kobiet i dzieci – wykonane we Włoszech, 43/44 EU, Cressi Light, krótkie płetwy dla mężczyzn

#ad
Cressi #ad - Kalosz został zaprojektowany z wykorzystaniem programów komputerowych i wykonany jest w całości z miękkich elastomerów. Płetwy firmy cressi zaprojektowane z myślą o pływaniu i trenowaniu. Małe wymiary piór ułatwiają wchodzenie do wody i wychodzenie z wody. Szeroki kształt osłony stopy zapewnia wygodne i łatwe wkładanie.
MarkaCressi #ad
Producentcressi swim #ad
Wysokość3.94
Długość16.54
Waga1.69
Szerokość5.91
Numer częściDP183043
ModelDP183043
Gwarancja2 year manufacturer