Top 10 Reolink Argus 2e – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Reolink

#ad

Do monitoringu dziecka, 2,4 GHz, Reolink Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, 3 MP HD, 2-drożne audio, pan&tilt, WiFi, widoczność w nocy i, z funkcją rozpoznawania ludzi/zwierząt domowych

#ad
Reolink #ad - Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy.

256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.

Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1-2 Pack-E
ModelE1-2 Pack-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Reolink

#ad

RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, wodoodporna, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Ponadto może pracować również z serwerem FTP. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Atwe podłączanie i odtwarzanie: kamera poe jest wyposażona w moduł poe do pojedynczego kabla sieciowego, który umożliwia przesyłanie zarówno prądu jak i danych.

Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów. Ruch lub nagrywanie 24/7: kamera poe obsługuje zarówno nagrywanie sterowane ruchem, nie wchodzą w zakres dostawy. Kamera super hd 5 mp: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera cctv może nagrywać krystalicznie czyste wideo. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink. Możesz śledzić swój druk 3d, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca.

Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu. Zasięg widzenia w nocy wynosi do 30 metrów. Klipsy można zapisać na karcie micro SD do 256 GB, gdy jest podłączony do Reolink NVR. Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

3. Reolink

#ad

Zewnętrzna kamera IP z gniazdem audio i micro SD, widoczność w nocy 30 m, wodoszczelność IP66, zdalny dostęp do wnętrz, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE kamera do monitoringu, RLC-410-5MP, wykrywanie ruchu, na zewnątrz

#ad
Reolink #ad - Nagrywanie audio w rozdzielczości 5 mp super hd: wyposażona w obiektyw 4 mm i kąt widzenia 80 stopni, kamera do monitoringu domu oferuje rozdzielczość 5 MP Super HD. Dzięki funkcji noktowizora można osiągnąć w nocy zasięg do 30 metrów. W aplikacji na smartfona można automatycznie znaleźć kamerę CCTV w tej samej sieci.

Inteligentne wykrywanie ruchu i alarm: po wykryciu zagrożenia kamera IP natychmiast wysyła ostrzeżenia za pośrednictwem poczty e-mail i powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne. Ponadto kamera zewnętrzna jest wyposażona w wbudowany mikrofon i zewnętrzne gniazdo na kartę micro SD karta SD nie wchodzi w zakres dostawy. Kamera bullet w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie IP66 może być zainstalowana na zewnątrz lub wewnątrz. Podłącz kamerę IP do routera; 2.

Ponadto nagrane zdjęcia/filmy są przesyłane i zapisywane na serwer FTP. Power over ethernet: dzięki zintegrowanemu modułowi poe zasilanie i transmisja wideo są wykonywane jednocześnie za pomocą wtryskiwacza PoE. Plug and play: połączenie internetowe w dwóch krokach: 1. Doskonała widoczność w nocy: kamera do monitoringu, wyposażona w 18 diod led i włączanie na podczerwień, automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych w ciemności. Adapter sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość7.4
Waga3.17
Szerokość2.6
Numer częściRLC-510A-2 Pack
ModelRLC-510A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Gniazdo kart microSD i SIM, Reolink Go bezprzewodowa kamera do monitoringu 3G/4G LTE, 2-drożne audio, 1080p Solar IP zewnętrzna kamera z czujnikiem ruchu PIR, widoczność w nocy, zewnętrzna bateria z panelem słonecznym, światło gwiazdkowe

#ad
Reolink #ad - Dzięki czujnikowi cmos w kształcie gwiazdy można cieszyć się również wyraźną widocznością w nocy do 10 m. Dzięki zasilaniu solarnemu nie musisz się martwić, że bateria się rozładuje. Czujnik ruchu pir i lokalne zapisywanie danych: za pomocą czujnika pir bezprzewodowa kamera 4G uruchamia ważne alarmy i nagrywa filmy wideo do odtwarzania na karcie microSD do 128 GB, nie wchodzi w zakres dostawy, jednocześnie informuje Cię poprzez push, syrenę i e-maile z migawką.

Sieć 3g/4g-lte: ta bezprzewodowa kamera solarna obsługuje sieć 4g lte i 3g, dzięki czemu można łatwo włożyć kartę Nano-SIM i zainstalować tę kamerę IP w dowolnym miejscu. Idealny wybór do monitoringu wideo, np. Obsługa wielu kamer reolink w tej samej aplikacji i udostępnianie większej liczby użytkowników są dostępne. Atwy montaż i zastosowanie: koniec z plątanymi przewodami, gospodarstw rolnych lub wykorzystywana jako kamera leśna, bardzo łatwa instalacja trwa kilka minut.

10 m światła gwiazd i widoczność w nocy i szeroki kąt widzenia: rozdzielczość 1080p fhd oraz pole widzenia 110°, kamera IP rejestruje ostre filmy i zdjęcia dla większych obszarów. Samochodów kempingowych, stajni, placu budowy, gdzie nie ma dostępu do sieci WLAN i źródła zasilania.2-drożny audio i zdalny dostęp: można w każdej chwili i wszędzie za pomocą darmowej aplikacji Reolink lub Klient z rodziną lub listonosz mówi, oglądanie na żywo i odtwarzanie filmów.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.95
Długość4.45
Waga2.65
Szerokość2.95
Numer częściEU-Reolink Go w SR2-S
ModelReolink Go+SP

5. Reolink

#ad

Widoczność w nocy na podczerwień, inteligentne rozpoznawanie osób/samochodu, RLC-510A aktualizacja RLC-410, Reolink 5MP PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, kamera IP do użytku na zewnątrz z gniazdem audio i micro SD

#ad
Reolink #ad - 5 mp super hd i nagrywanie audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1920 5 mp kamera monitorująca RLC-510A może nagrywać krystalicznie czyste wideo z drobnymi szczegółami. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Działa idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu w każdych trudnych warunkach pogodowych.

Niezawodne połączenie typu plug-and-play dla entuzjastów majsterkowania. Można również ustalić, że otrzymasz powiadomienie w każdej chwili lub po harmonogramie. Możesz otrzymywać bardziej szczegółowe powiadomienia i od razu wiedzieć, co wywołuje ostrzeżenia. Szybsza instalacja poe: kamera cctv wykorzystuje pojedynczy kabel ethernet, aby przesyłać zarówno dane jak i prąd. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągłe nagrywanie, nie wchodzą w zakres dostawy, gdy wykryje ruch lub w planowanym czasie.

Wybierz ścieżkę według życzenia. Filmy można zapisywać na karcie micro SD do 256 GB, na Reolink NVR lub serwerze FTP. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywa również audio, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Współpracuje z poe nvr/switch/wtryskiwaczem lub zewnętrznym adapterem wszystkie nie wchodzą w zakres dostawy. Inteligentne rozpoznawanie osób i samochodu: dzięki zaawansowanemu inteligentnemu wykrywaniu ruchu kamera IP może odróżnić osoby i pojazdy od innych obiektów.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.37
Szerokość4.8
Numer częściRLC-510A
ModelRLC-510A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

6. Reolink

#ad

Monitor dziecka z rozpoznawaniem ludzi i, kamera do monitoringu wewnątrz, dwukierunkowe audio, Reolink Kamera Wi-Fi IP do wnętrz, Wi-Fi, 2K 3 MP, kamera dla zwierząt domowych, wychylna, 2,4 GHz

#ad
Reolink #ad - Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.

Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. 256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.

Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.44
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1
ModelE1-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

7. Reolink

#ad

Wykrywanie ruchu + PIR, 1080p, syrena, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight, gniazdo na kartę microSD

#ad
Reolink #ad - Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej. Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, nie wchodzi w zakres dostawy, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy.

Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji. Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować osoby, pojazdy i inne obiekty w nocy. Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu.

Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów. Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła. Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

8. Reolink

#ad

Reolink 5MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, gniazdo na kartę microSD,, kamera monitoringowa zewnętrzna z poklatkowym, wodoodporna, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Niezawodne połączenie Plug and Play dla entuzjastów majsterkowania. Inteligentne rozpoznawanie ludzi/pojazdów: ta kamera IP jest wyposażona w technologię rozpoznawania na urządzeniu i może identyfikować osoby i samochody pod każdym ruchem. Otrzymuj powiadomienia o podejrzanych osobach lub samochodach w domu lub sklepie.

Atwa instalacja poe: ta kamera cctv wykorzystuje jeden kabel ethernet do przesyłania danych i prądu. Wybierz ścieżkę, gdy zostanie wykryty ruch lub w zaplanowanym czasie. Nie wymaga adaptera. Ostre nagrywanie 5 mp super hd i audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera bezpieczeństwa IP może nagrywać krystalicznie czyste wideo z żywymi szczegółami. Alarmy ruchu w czasie rzeczywistym: za każdym razem, kamera monitorująca uruchamia alarmy wysyłając powiadomienia push lub e-maile ostrzegawcze na Twoje urządzenie w czasie rzeczywistym.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestruje również dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Możesz oglądać kanały na żywo, gdy zostanie rozpoznane niebezpieczeństwo, otrzymywać powiadomienia o sytuacji awaryjnej i odtwarzać filmy z ważnych momentów – wszystko można zrobić w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Reolink lub klienta. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągły zapis przez całą dobę, nie wchodzi w zakres dostawy, Reolink NVR lub serwerze FTP. Filmy można zapisywać na karcie microSD do 256 GB, którą lubisz i ciesz się indywidualnym bezpieczeństwem.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość5.51
Numer częściRLC-520A
ModelRLC-520A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

9. Reolink

#ad

Dwukierunkowe audio,, 5 x zoom optyczny, kamera monitorująca na zewnątrz, Reolink 4K Smart PoE IP kamera outdoorowa z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, kolorowa widoczność w nocy, Spotlight

#ad
Reolink #ad - Możesz wiedzieć, patrząc na ekran telefonu. Zapewnia to więcej szczegółów wizualnych, które pomagają w rozpoznawaniu osób i pojazdów niż czarno-białe filmy wideo. Możesz szybko i łatwo zainstalować tę kamerę, aby zapewnić niezawodne połączenie. Filmy można zapisać na karcie microSD do 256 GB, Reolink NVR lub serwerze FTP.

Może również wskazywać rodzaj wykrywania, minimalizując niepotrzebne alarmy, gdy wysyłane są do Ciebie alarmy ruchu. Zasilacz sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Pełnokolorowa widoczność w nocy z reflektorami: ta zewnętrzna kamera 4k zapewnia wyraźne zdjęcia w żywych kolorach podczas strumieniowego przesyłania wideo na żywo i odtwarzania. Filmy poklatkowe i wiele opcji nagrywania: dzięki filmom poklatkowym możesz dalej śledzić swój druk 3D, nie wchodzi w zakres dostawy, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub robić piękne widoki od wschodu do zachodu słońca.

Szczegółowe informacje, 6 x ostrzejszy niż 5 MP i 4 x wyraźniejszy niż 1080p. Wykrywanie ludzi/samochodu za pomocą inteligentnych ostrzeżeń: ta kamera ip poe może identyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, co się stało, takie jak zwierzęta lub cienie. Jest 1, które widzisz w domu lub w sklepie, aby uzyskać szerszy widok. Szybsza i uproszczona instalacja poe: dzięki technologii poe power over ethernet ta kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy wideo i zasilać je za pomocą tylko jednego kabla sieciowego.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość11.42
Waga2.65
Szerokość4.72
Numer częściRLC-811A
ModelRLC-811A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

10. Reolink

#ad

Automatyczne śledzenie, zewnętrzna z podwójnym obiektywem, Reolink 4K 8MP PTZ kamera do monitoringu, Wi-Fi 2,4/5 GHz, inteligentne rozpoznawanie osób/pojazdu/zwierząt domowych, 6 x zoom hybrydowy,

#ad
Reolink #ad - W podwójnym widoku można jednocześnie cieszyć się ultraszerokim widokiem i wyraźnym zbliżeniem. Może obracać się o 355°, przechylać 90° i śledzić obiekt w odległości 15 m w dzień i 10 m w nocy, aby zapewnić pełną kontrolę. Pełny kolor 8 mp, kolorowy obraz 4k uhd.

Ostrzeżenia osoby/pojazdu i rozpoznawanie zwierząt domowych: inteligentnie rozpoznaje ruch osób / pojazdów i wysyła precyzyjne ostrzeżenia w czasie rzeczywistym. Pozwól sobie w każdej chwili i wszędzie usiąść spokojnie! bardzo szerokie pole widzenia: obiektyw szerokokątny zapewnia kąt widzenia w poziomie 104° – 38° i kąt widzenia w pionie 60° – 21°. Wykorzystuje wysoce wydajne kodowanie wideo H. 265, aby zaoszczędzić połowę przepustowości i miejsca na dysku. Automatyczne śledzenie i 6-krotny zoom: teleobiektyw i obiektyw szerokokątny PT umożliwiają automatyczne śledzenie i 6-krotny zoom hybrydowy, aby dokładnie śledzić i skupić cel.

Wbudowane reflektory umożliwiają jasne i wyraźne, dzień i noc: szerokokątny obiektyw 8 MP zapewnia wyraźny, pełnokolorowe obrazy również w ciemnej nocy. Elastyczne opcje pamięci: kamera obsługuje karty microsd do 256 gB nie wchodzi w zakres dostawy i FTP do zapisu. Dzięki zupełnie nowej funkcji rozpoznawania zwierząt domowych możesz mieć oko również na koty i psy.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość7.48
Długość10.63
Waga2.2
Szerokość8.07
Numer częściTrackMix-W
ModelTrackMix-W
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.