Top 10 Rotweingläser Groß Bauchig – Kieliszki do czerwonego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEONARDO HOME

#ad

Leonardo Chateau 35300 zestaw 6 kieliszków do czerwonego wina

#ad
LEONARDO HOME #ad - X szer. X gł. 197 g, 510 ml po brzegi. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze kieliszków Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia. Idealny aromat – dzięki lekko pękatemu kształtowi kieliszka Bordeaux można uzyskać czerwone wino, takie jak np.

B. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do czerwonego wina, 200 ml pojemności użytkowej, wymiary jednego kieliszka do wina: 24 x 9 x 9 cm wys. Kieliszki do wina czerwonego z serii Chateau przekonują szlachetną pantografią i idealnie pasują do stylu wiejskiego domu. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa.

Szklanki to idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje. Możliwość mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szkieł. Cabernet sauvignon i Pinot Noir, więcej powietrza i lepiej rozwija swój bukiet. Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia trwały połysk.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość9.45
Długość3.54
Waga0.04
Szerokość3.54
Numer części035300
Model035300

2. LEONARDO HOME

#ad

Zestaw kieliszków do wina, Leonardo Cheers 061633 kieliszki do czerwonego wina, kieliszek do czerwonego wina z wyciągniętą rączką, zestaw 6 sztuk, nadają się do mycia w zmywarce, 520 ml

#ad
LEONARDO HOME #ad - Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szklanek.

Kieliszki do czerwonego wina z serii Cheers są utrzymane w klasycznym stylu i przekonują minimalistycznym wyglądem. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do wina, 5 x 8, wymiary kieliszka: 26 x 8, pojemność użytkowa 160 ml, 174 g, 5 cm wys. Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę ochronną przed korozją szkła.

X gł. 520 ml po brzegi. Zapewnia to trwały połysk. X szer. Nadaje się do mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. Perfekcyjny aromat rozwijania: dzięki brzęczącemu kształtowi kieliszka do wina otrzymują czerwone wina, takie jak Cabernet Sauvignon i Merlot, więcej powietrza i mogą wspaniale rozwinąć swój bukiet.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość10.24
Długość3.35
Waga0.23
Szerokość3.35
Numer części61633
Model61633

3. AMAVEL

#ad

Pojemność: ok. 500 ml, kieliszek do wina z grawerunkiem, możliwość personalizacji z imieniem, najlepszy dziadek na świecie, AMAVEL Kieliszek do czerwonego wina, pomysł na prezent dla dziadków

#ad
AMAVEL #ad - Stylowy kieliszek do czerwonego wina z grawerunkiem dla dziadka. Aby dokonać indywidualizacji, użyj opcji "Dostosuj teraz" po prawej stronie. Wymiary: 9, 6 cm x 23, 6 cm x 9, 8 cm; pojemność: 500 ml. Grawerunek na kieliszku do wina można myć w zmywarce. Elegancka szklanka do czerwonego wina z wysokiej jakości przezroczystego szkła z grawerunkiem.
MarkaAMAVEL #ad
ProducentAMAVEL #ad

4. LEONARDO HOME

#ad

Kieliszki do wina nadające się do mycia w zmywarce, 014789, Kieliszki do białego wina Leonardo Puccini, 560 ml, kielich do białego wina z narysowaną nóżką, 6 sztuk

#ad
LEONARDO HOME #ad - Nadaje się do mycia w zmywarce: szklanki do picia można wygodnie myć w zmywarce, a te szklane kubki do picia są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk. Uniwersalne wzornictwo: kieliszek do białego wina ma nowoczesny kształt serii Leonardo Puccini, można go więc idealnie łączyć z innymi produktami Puccini i zapewnia piękny obraz na stole.

Wysoka jakość: nasze produkty teqton przekonują większą twardością powierzchni, która sprawia, że szklanki na wodę są wyjątkowo stabilne i odporne na zarysowania oraz zapewniają długotrwały blask i niezakłóconą przejrzystość. X szer. Pojemność użytkowa 560 ml.

Dźwięk: specjalny kształt i wykonanie wysokiej jakości kieliszków do wina Teqton zapewnia wspaniały dźwięk podczas uderzania, wysoką stabilność i bardzo dobry aromat - wysoka wartość kieliszków do białego wina podkreśla wyciągnięty trzonek. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do białego wina, 4 cm, wysokość kielicha 13 cm, Ø 6, 180 g, pojemność użytkowa 100 ml, wymiary: 24 x 9, 5 cm wys.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość9.45
Długość3.74
Waga0.42
Szerokość3.74
Numer części014789
Model014789

5. Stölzle Lausitz

#ad

Pojemność 517 ml, szkło kryształowe, eleganckie i nietłukące, zestaw 6 kieliszków do czerwonego wina, Stölzle Lausitz POWER kieliszek do czerwonego wina, nadają się do mycia w zmywarce, bezołowiowe, wysoka jakość

#ad
Stölzle Lausitz #ad - Kieliszek do czerwonego wina o nowoczesnym i charakterystycznym kształcie, płaskim dnem, wyraziste i jasne brzmienie, z bezołowiowego szkła kryształowego, podłużny czasza.

Nowoczesne wzornictwo:-przekonująca funkcjonalność, optymalne rozprzestrzenianie się aromatu już przy małej ilości wina, duża powierzchnia dzięki głęboko osadzonej talii, możliwość swobodnego „zakręcenia” winem. Doskonałe proporcje szkła, wysoka jakość oraz wytrzymałość, wysoka stabilność o długiej trwałości. Pojemność:-517 ml, nadaje się do mycia w zmywarce, 6 cm, wysokość:-22, średnica:-9, 3 cm, wysoka odporność na stłuczenie, bezpiecznie i ładnie zapakowane. Jakość made in germany z ponad 125-letnim doświadczeniem.
MarkaStölzle Lausitz #ad
ProducentStölzle Lausitz #ad
Wysokość0
Długość8.9
Waga0.43
Szerokość0
Numer części1590001
Model1590001

6. Villeroy & Boch

#ad

4 szt., Villeroy & Boch Ovid komplet kieliszków do czerwonego wina

#ad
Villeroy & Boch #ad - Wskazówka dotycząca prezentu: ponadczasowe kieliszki do czerwonego wina z wysokiej jakości szkła kryształowego nadają się nie tylko idealnie do noszenia na co dzień, ale również jako prezent na parapetówkę lub ślub. 4 kieliszki do czerwonego wina: kieliszki do czerwonego wina z wąskim trzonkiem zapobiegają nagrzewaniu się napoju i łączą minimalistyczny design z funkcjonalnością; o pojemności 590 ml, interesujący kształt kieliszka umożliwia idealny kontakt wina z powietrzem, aby uwolnić wyjątkowe aromaty.

Najwyższa jakość: wytrzymałe szkło dla smakoszy z genialnego szkła kryształowego, neutralne smakowo, nadaje się do mycia w zmywarce i trwałe – w znanej jakości Villeroy & Boch.

Zakres dostawy: 1 x zestaw kieliszków do czerwonego wina villeroy & boch ovid składający się z 4 kieliszków do czerwonego wina, pojemność: 590 ml, materiał: szkło kryształowe, kolor: przezroczysty nr art; 11-7209-8110. Mix & match: proste wzornictwo kieliszków można doskonale łączyć z innymi kolekcjami Villeroy & Boch jako zestaw, idealnie nadaje się do rozbudowy o inne szklanki Owidiusza – nadają się również do gastronomii.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość8.46
Długość3.94
Waga1.9
Szerokość3.94
Numer części1172098110
Model1172098110

7. GRAVURZEILE

#ad

Frag nicht!" – śmieszne prezenty – oryginalny prezent urodzinowy dla mężczyzn i kobiet – nadaje się jako kieliszki do, Leonardo XL kieliszek do wina z grawerunkiem – "Schlechter ", "Guter Tag

#ad
GRAVURZEILE #ad - Zorientowany na serwis – zamów już dziś i przekonaj się sam o najwyższej jakości. Maksymalna pojemność kieliszka do wina wynosi 460 ml. Stylowy i stylowy. Wymiary – wymiary kieliszka do wina szer. Każdy z naszych kieliszków do wina pochodzi z tradycji Leonardo.

Nowoczesny grawerunek laserowy – kieliszki do wina z grawerunkiem. Prezentowy kieliszek do wina – nasze kieliszki do wina z grawerunkiem to idealny prezent na wiele okazji jako prezent urodzinowy, Walentynki, na Boże Narodzenie, rocznicę i wiele innych. Grawerowany kieliszek do wina guter Tag Schlechter Tag Frag nie dla wymagających miłośników wina idealny jako pomysł na prezent.

Marka jest synonimem krystalicznie czystego i delikatnego wykonania. X wys. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub dostawa nie odpowiada Twoim wymaganiom, udzielimy pomocy zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. 100% leonardo – wysokiej jakości szkło spotyka się z wysokiej jakości grawerem laserowym. X wys. 85 x 226 x 85 mm.
MarkaGRAVURZEILE #ad
ProducentGRAVURZEILE #ad
Wysokość8.9
Długość0.01
Waga0.44
Szerokość3.35
Numer częściGZ-10788
ModelGZ-10788

8. Nachtmann

#ad

ViNova, 0098072-1, 4-częściowy zestaw bordowego szkła, Spiegelau & Nachtmann, 840 ml, szkło kryształowe

#ad
Nachtmann #ad - 4-częściowy zestaw kieliszków do burgundu, na świąteczny stół lub jako prezent dla ukochanej osoby, szlachetny wygląd dzięki cienkościennym, nieoszlifowanym i bezbarwnym szkłom z dużym brzuchem. Zakres dostawy: 1 x spiegelau & nachtmann burgund zestaw 4-częściowy kieliszków vinova, wysokość: 24 cm, materiał: szkło kryształowe, średnica: 12, 0098072-0, 2 cm, pojemność: 840 ml, waga: 920 g.

Przemyślana architektura szkła: opracowana we współpracy ze znanymi sommelierami i restauratorami – szklany kielich o kształcie, rozmiarze i średnicy idealnie dopasowany do win burgundowych. Wyprodukowano w ue: nadaje się do mycia w zmywarce i pękania dzięki zastosowaniu procesu szkła platynowego, nie wpływa negatywnie na jakość szkła po wielu myciach, obróbka najczystszych składników i specjalnych surowców.

Optymalizacja wrażeń zmysłowych: rozwinięcie aromatu wina pod względem jakości i intensywności, podkreślenie różnorodności w ustach, harmonijny i trwały posmak, równowaga składników.
MarkaNachtmann #ad
ProducentSpiegelau & Nachtmann #ad
Wysokość4.8
Długość9.4
Waga2.03
Szerokość10
Numer części0098072-0
Model98072

9. Stölzle Lausitz

#ad

Wymiary 10,50 x 10,50 x 23,10 cm, Stölzle Lausitz 2200000 kieliszki do czerwonego wina, 6 sztuk, szkło przezroczyste

#ad
Stölzle Lausitz #ad - Eleganckie wzornictwo rozpieszcza podniebienie i oczy – kieliszki do czerwonego wina Stölzle zapewniają wystarczająco dużo miejsca do obracania i mają dużo miejsca do szybkiego rozwinięcia bukietu.

Wszechstronne zastosowanie – kieliszki do czerwonego wina nadają się do dojrzałych win, ubogich w tanininę, takich jak Barolo lub Pinot Noir, jak również do zaskakującej prezentacji musu lub innych deserów. StÖlzle lausitz - nietłukąca i szybka dostawa, specjalne zapewnienie jakości, niemiecka produkcja, Stölzle Lausitz nr 1 w przypadku kieliszków do wina i szampana, tradycja produkcji od 1889 roku.

Idealny pomysł na prezent – masz miłośnika wina w rodzinie lub w gronie przyjaciół? Zestaw kieliszków do wina to doskonałe kryształowe szklanki, które nadają się na wiele okazji. Wysoka jakość – kieliszek do wina jest elegancki dzięki wyciągniętemu z kielicha bez wyczuwalnych szwów i przejść – ponadto przekonuje swoją stabilnością, ponieważ jest nieco grubszy wydmuchiwany.
MarkaStölzle Lausitz #ad
ProducentStölzle Lausitz #ad
Wysokość9.09
Długość4.13
Waga0.38
Szerokość4.13
Numer części2200000
Model2200000
GwarancjaBrak gwarancji.

10. LEONARDO HOME

#ad

Nadają się do mycia w zmywarce, wysokość 22,5 cm, Leonardo Ciao+ kieliszki do czerwonego wina, zestaw 6 sztuk, kieliszki do czerwonego wina z wyciągniętą rączką, 610 ml, 061449

#ad
LEONARDO HOME #ad - Perfekcyjny aromat rozwijania: dzięki bulwiastemu kształtowi dźwięcznego kieliszka do wina czerwone wino, takie jak Pinot Noir i Blauburgund, otrzymują więcej powietrza i mogą wspaniale rozwijać swój bukiet.

Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa – szlachetne kieliszki do wina czerwonego z serii Ciao+ są utrzymane w stylu podstawowym i przekonują eleganckim wyglądem. X szer. Zakres dostawy i wymiary: 6 x kieliszek do czerwonego wina, 210 g, wymiary: 225 x 90 x 90 mm wys. X gł. Pojemność użytkowa 210 ml, wysokość kielicha 13, 2 cm, 610 ml. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia – znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych kieliszków.

Nadaje się do mycia w zmywarce: dzięki prostej płycie spodniej wody z kieliszków do wina w zmywarce do naczyń – kieliszek do czerwonego wina jest ponadto wyposażony w osłonę ochronną przed korozją szkła.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość35.43
Długość35.43
Waga0.45
Szerokość35.43
Numer części061449
Model19841