Top 10 Unterbauhaube 60cm Umluft – Okapy podszafkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRS+ srebrny okap kuchenny ze stali nierdzewnej z podwójnym silnikiem powietrze wylotowe/obiegowe i oświetleniem LED 60 cm do szafki pod umywalkę lub przyłącze ścienne

#ad
NEG #ad - Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W. Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Wysokowydajny podwójny silnik 2 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga15.43
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRS+
ModelNEG15-ATR+

2. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRB+ czarny okap kuchenny ze stali nierdzewnej z podwójnym silnikiem powietrze wylotowe/obiegowe i oświetleniem LED 60 cm do szafki pod umywalkę lub przyłącze ścienne

#ad
NEG #ad - Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia. Wysokowydajny podwójny silnik 2 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga15.43
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRB+
ModelNEG15-ATR+

3. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRW+ biały okap kuchenny ze stali nierdzewnej z podwójnym silnikiem wywiew/obiegowy i oświetleniem LED 60 cm do szafki pod umywalkę lub przyłącze ścienne

#ad
NEG #ad - Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca. Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Wysokowydajny podwójny silnik 2 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia. Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga15.43
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRW+
ModelNEG15-ATR+

4. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRW biały okap kuchenny ze stali nierdzewnej powietrze wylotowe/obiegowe i oświetlenie LED 60 cm przyłącze do szafki pod umywalkę lub ściany

#ad
NEG #ad - Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W. Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca. Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Silnik o wysokiej wydajności 1 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga12.13
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRW
ModelNEG15-ATR

5. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRS srebrny ze stali nierdzewnej powietrze wylotowe/obiegowe i oświetlenie LED 60 cm do szafki pod umywalkę lub przyłącze ścienne

#ad
NEG #ad - Silnik o wysokiej wydajności 1 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W. Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia. Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga12.13
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRS
ModelNEG15-ATR

6. NEG

#ad

NEG Okap kuchenny NEG15-ATRB czarny okap kuchenny ze stali nierdzewnej powietrze wylotowe/obiegowe i oświetlenie LED 60 cm przyłącze do szafki pod umywalkę lub ściany

#ad
NEG #ad - Neg okap kuchenny ze stali nierdzewnej do podłączenia z tyłu lub na górze. Nadaje się do obiegu powietrza i powietrza wylotowego łatwa do przestawienia. Energooszczędne oświetlenie LED 1 x 2, 5 W. Silnik o wysokiej wydajności 1 x 60 W i dwa metalowe filtry przeciwtłuszczowe 3-warstwowe. Neg - produkt wysokiej jakości, wydajna i wydajna praca.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.91
Długość19.69
Waga12.13
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-ATRB
ModelNEG15-ATR

7. YUNA

#ad

YUNA Okap kuchenny Milena KUBH 60210 | w zestawie filtr tłuszczu i węgla | osłona pod szafkę | tryb powietrza wylotowego lub obiegowego | przepływ powietrza 210 m³/h | energooszczędna lampa LED

#ad
YUNA #ad - Wydajny i cichy pracy: okap kuchenny yuna zachwyca wydajnością do 210 m³/h, którą można regulować na 3 innowacyjnych poziomach mocy. Dzięki temu przeszkadzające zapachy i opary są silnie zasysane podczas gotowania i zawsze zapewnia świeże środowisko na płycie kuchennej. Oszczędne oświetlenie led: innowacyjna lampa led, zapewnia wystarczająco jasne światło podczas gotowania, która znajduje się w dolnej części okapu kuchennego, dzięki czemu możesz bez wysiłku i wygodnie kontrolować swoją płytę kuchenną.

W zestawie filtr węglowy i tłuszczu: filtr węglowy yuna kfm60 jest używany w trybie obiegu powietrza i służy do oczyszczania powietrza w kuchni z nieprzyjemnych zapachów i oparów, zanim zostanie ponownie zwrócony do pomieszczenia. Eleganckie wzornictwo z łatwą obsługą: dzięki ergonomicznie umieszczonemu z przodu suwakowi możliwe jest proste i niezawodne sterowanie 3 poziomami mocy oraz oświetleniem.

Ponadto lampa led przekonuje swoją energooszczędną i oszczędną pracą!72 db, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie przyjemności z gotowania z ukochanymi osobami. Stylowy hit do kuchni: okap kuchenny YUNA zachwyca swoim szlachetnym i nowoczesnym wzornictwem i jest absolutnym hitem w Twojej kuchni. Filtr przeciwtłuszczowy zapewnia dodatkowe filtrowanie oparów i zapachów. Nawet przy pełnym poziomie odsysania okap kuchenny pracuje z poziomem hałasu maks.
MarkaYUNA #ad
ProducentYUNA #ad
Wysokość3.15
Długość18.31
Waga11.02
Szerokość23.62
Numer części21819
ModelKUBH 60210
Gwarancja2.

8. Siemens

#ad

Stal nierdzewna, Siemens LI69SA684 iQ700 płaski osłona ekranu / czujnik jakości powietrza / oświetlenie LED / silnik iQ Drive

#ad
Siemens #ad - Oświetlenie led: okap kuchenny ze stali nierdzewnej zapewnia równomierne i nieoślepiające oświetlenie płyty kuchennej dzięki oświetleniu LED, co zapewnia wyjątkowo energooszczędne oświetlenie.

Silnik iqdrive: dzięki technologii silnika iQdrive wbudowany okap kuchenny pracuje znacznie ciszej i oszczędza ponad 80% energii w porównaniu z tradycyjnymi okapami kuchennymi. Czujnik jakości powietrza: wbudowany czujnik w okapie wyciągowym rozpoznaje parę i zapachy oraz automatycznie dostosowuje moc powietrza wylotowego – dzięki temu można wygodnie przygotowywać potrawy w kuchni.

Płaski okap: okap kuchenny można zamontować w szafce górnej, co zapewnia zintegrowane wzornictwo kuchni. Opcjonalnie płaska osłona umożliwia zasilanie powietrza wylotowego lub obiegowego. Intensywny poziom: okap kuchenny jest wyposażony w automatyczny poziom intensywności, który zapewnia świeże powietrze podczas gotowania. Ciana wyłącza się automatycznie z powrotem.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość11.81
Długość14.17
Waga28.31
Szerokość7.87
Numer częściLI69SA684
ModelLI69SA684
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. NEG

#ad

Okap kuchenny z podwójnym silnikiem NEG15-TDLW+ biały, funkcja dobiegu, wydajność cyrkulacji 384 m³/h, szklany przód z czujnikiem dotykowym, wylot powietrza i obiegu

#ad
NEG #ad - Nadaje się do pracy z wywiewem i obiegiem. Elegancka, składana osłona zapewnia optymalny przepływ powietrza. 2 jasne, ciepłe białe reflektory LED zapewniają przyjemną atmosferę i idealne oświetlenie obszaru gotowania.

Atwa zmiana trybu pracy za pomocą praktycznego przełącznika. W przypadku pracy obiegowej filtr z węglem aktywnym NEG GF16 zapewnia redukcję zapachu opcjonalnie można zamówić jako akcesoria. 2 duże metalowe filtry przeciwtłuszczowe 5-warstwowe aluminium, opcjonalne akcesoria ze stali nierdzewnej. Maksymalna elastyczność podczas planowania kuchni dzięki możliwości podłączenia do systemów odprowadzania powietrza w górnej i tylnej części urządzenia.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.51
Długość19.69
Szerokość23.62
Numer częściNEG15-TDLW+
ModelNEG15-TDL+

10. CIARRA

#ad

300 m³/h, CIARRA AWS5913A okap kuchenny, 3 poziomy mocy, klosz wentylatora, do zabudowy, kompatybilny filtr z węglem aktywnym CBCF005, szerokość 52 cm, ze stali nierdzewnej

#ad
CIARRA #ad - Oszczędność miejsca: dzięki ultrasmukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca, nadaje się do małych mieszkań i mieszkań. Moc ssania 300 m³/h i poziom hałasu: osłona dolna może bez problemu usuwać dym i zapachy z powietrza, maksymalny poziom hałasu wynosi 62 dBA, co nie przeszkadza.

Wbudowany okap kuchenny o wymiarach 52 x 28 x 13 cm można schować za drzwiami szafy, dzięki czemu kuchnia wygląda gładko i bez szwów. Mechaniczny przycisk nacisku: obsługa okapu kuchennego jest sterowana za pomocą delikatnego i ergonomicznego przycisku z przodu, łatwa obsługa. Wąż i filtr węglowy nie wchodzą w zakres dostawy. Tryby pracy wentylatora: dzięki wylocie powietrza 12 cm na górze okapu kuchennego tłuszcz i zapachy są zasysane na zewnątrz. Filtr węglowy cbCF005 umożliwia lepsze filtrowanie.
MarkaCIARRA #ad
ProducentCIARRA #ad
Wysokość5.12
Długość11.02
Szerokość20.47
Numer częściAWS5913A
ModelAWS5913A