Top 10 Walking Pad Klein – Bieżnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kiddoza

#ad

Podwójna amortyzacja, składana bieżnia elektryczna do 12 km/h, 2,5 HP Walking Pad z wyświetlaczem LCD, Bieżnia do domu z nachyleniem, pilotem zdalnego sterowania i sterowaniem za pomocą aplikacji

#ad
Kiddoza #ad - Bieżnia z głośnikiem przestrzennym Bluetooth do bezprzewodowej muzyki. Ponadto można dowolnie ustawić prędkość i sterować startem, zatrzymaniem lub przerwą treningu za pomocą pilota zdalnego sterowania lub inteligentnej aplikacji. Każdy krok odnawia witalność. Opaska do biegania do domu z nachyleniem - w porównaniu do zwykłej bieżni w domu jest regulowana do 4% nachylenia, aby kształtować biodra i nogi, co stwarza warunek jak małe wzgórze do biegania.

Zamów teraz i uzyskaj roczną gwarancję i dożywotnią pomoc techniczną, nie wahaj się z nami skontaktować. Dzięki wadze około 28 kg i wymiarom 1400 x 630 x 115 mm można go bez problemu przenosić za pomocą kółek transportowych i przechowywać pod sofą, łóżkiem lub biurkiem. Podwójny kontroler lcd - ta bieżnia do domu wyraźnie i automatycznie wyświetla odległość, prędkość, czas i dane kalorii na wyświetlaczu LCD. Ta podkładka do chodzenia z wielowarstwową antypoślizgową teksturą i powłoką pochłaniającą dźwięk zapewnia stabilne i komfortowe wrażenia podczas biegania i chodzenia w dowolnym miejscu i czasie, zaprojektowana do użytku domowego i biura.

Specjalnie zaprojektowany, dzięki czemu można zwiększyć efekt fitnessu i spalania tłuszczu o 60%. Wiele amortyzatorów - bieżnia jest wyposażona w 8 silikonowych amortyzatorów, specjalnie zaprojektowana, aby poprawić wrażenia fitness, 2 podkładki amortyzujące i 5 warstw antypoślizgowego chodzenia 406 x 2195 mm, aby chronić kolana, biegać bez ograniczeń, aby stworzyć własną siłownię. Opaska do biegania 2 w 1 i 24 godziny w trybie online – ciesz się tą składaną bieżnią 2 w 1, która może być używana do płynnego przełączania między chodzeniem pod stołem 1-6 km/h a bieganiem 1-12 km/h, jeśli masz jakiekolwiek pytania, aby spełnić różnorodne potrzeby treningowe w domu i w biurze.
MarkaKiddoza #ad
ProducentKiddoza #ad
Wysokość24.8
Długość50.2
Waga61.73
Szerokość41.73
Model3865
Gwarancja2

2. UREVO

#ad

Lekka bieżnia, 1-6 km/h, kompaktowa konstrukcja z pilotem zdalnego sterowania i wyświetlaczem LED, biurko do domu/biura, UREVO Podwójna bieżnia amortyzująca wstrząsy

#ad
UREVO #ad - Podwójna amortyzacja uderzeń i cicha praca: z trwałą ramą ze stali aluminiowej i 5-warstwowym paskiem antypoślizgowym oraz 2 dodatkowymi miękkimi gumowymi poduszkami, aby stworzyć podwójny system amortyzacji. Zorientowany na klienta: urevo stara się oferować najwyższej klasy bieżnie i wyjątkową obsługę klienta.

Dzięki cichemu silnikowi możesz cieszyć się szybkim biegiem, nie przeszkadzając innym podczas nocnej pracy lub przyjemnych sesji czytania. Wyposażony w kółka ułatwiające poruszanie się. Smukła konstrukcja idealnie wpasowuje się w różne scenariusze. Pożegnaj się z rutyną pracy biurowej i wykorzystaj korzyści zdrowotne wynikające z powolnego chodzenia podczas pracy. Cisza spotyka się z wydajnością i zapewnia harmonijne otoczenie mieszkania. Zapewniamy, że jesteśmy tutaj, aby zapewnić każdemu z Państwa nieskazitelną obsługę.

Kompaktowa konstrukcja i przenośność: wymiary zaledwie 121 x 48 x 11, 3 cm i waga 19, gdy nie jest używany, 2 kg. Nasi cenieni klienci są zachęcani do kontaktu z nami w każdej chwili. Tylna strona pilota zdalnego sterowania jest wyposażona w magnes, dzięki czemu nie zgubisz go i można go przymocować do bieżni. Wielofunkcyjny wyświetlacz i regulacja pilota zdalnego sterowania: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje prędkość, odległość, czas i kalorie.
MarkaUREVO #ad
ProducentUREVO #ad
Wysokość4.72
Długość47.64
Waga42.33
Szerokość18.9
Numer częściURTM026
ModelURTM026
Gwarancja12 Miesięcy

3. Toputure

#ad

Bez instalacji, Electric Treadmill Space Saving, bieżnia do domu, wyświetlacz LED, aplikacja i pilot zdalnego sterowania, mała, podkładka do chodzenia z dużą powierzchnią biegową, na biurko, 1-10 km/h

#ad
Toputure #ad - Bieżnia jest lekka i wyposażona w dwa przednie koła do łatwego przemieszczania. Oprócz zapisu danych dołączone są również różne kursy treningowe, kroki, dzięki czemu można trenować zarówno w domu, jak i w studiu fitness. Kolumny z żelu krzemionkowego wewnątrz silnie absorbują uderzenia i zapewniają wyściółkę kolan, antypoślizgowy, mięśni i stawów.

Można go umieścić w dolnej części łóżka lub pod sofą, waga 22, 8 x 12, natychmiast gotowa do użycia. Przenośna i smukła konstrukcjakonstrukcja bez konieczności instalacji, 9 kg. Wytrzymała stalowa rama i wielowarstwowa konstrukcja tarczy umożliwiają chodzenie lub bieganie bez przeszkadzania innym. Obsługuje inteligentne aplikacje i pilot zdalnego sterowania wyświetlacz led wyraźnie pokazuje czas, kalorie, prędkość i odległość, rejestruje stan treningu w czasie rzeczywistym i wyświetla dane treningowe.

Zaleca się stosowanie trybu chodzenia z prędkością 1-4 km/h i trybu biegania z prędkością 4-10 km/h. Przestronny pas do biegania i podwójne wstrząsy 5-warstwowy, strukturalny pasek do biegania ma dużą powierzchnię bieżną 1000 x 400 mm i zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze wrażenia podczas biegania. Wymiary 127 x 56, 6 cm, oszczędzając miejsce. Wydajny i cichy silnikdzięki wydajnemu silnikowi 2, 25 km bieżnia domowa ma dużą nośność do 130 kg. 12 wstępnie ustawionych programów do symulacji prawdziwych scen sportowych.
MarkaToputure #ad
ProducentToputure #ad
Wysokość5.91
Długość53.54
Waga50.71
Szerokość25.98
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Toputure

#ad

Home Treadmill, 2 w 1 podkładka do chodzenia z dużą powierzchnią biegową, pomiar tętna, Składana bieżnia do domu, podwójny wyświetlacz LED, 12 programów biegów, aplikacja i pilot zdalnego, 16 km/h

#ad
Toputure #ad - Wytrzymała stalowa rama i wielowarstwowa konstrukcja tarczy umożliwiają swobodne chodzenie lub bieganie bez przeszkadzania innym. Kompaktowa konstrukcja i wbudowane kółka transportowe ułatwiają transport i oszczędzające miejsce przechowywanie bieżni pod biurkiem lub sofą. Wymiary: 126 x 72 x 110 cm, 5 kg. Metalowy czujnik można trzymać obiema rękami przez 3 sekundy, jak również w studiu fitness.

Za pomocą przycisku pauzy można robić przerwy podczas treningu bez obawy, że dane treningowe zostaną usunięte. Kolumny z żelu krzemionkowego wewnątrz silnie absorbują uderzenia i zapewniają wyściółkę kolan, mięśni i stawów. Podwójny wyświetlacz led i obsługa inteligentnej aplikacjipodwójny wyświetlacz led wyraźnie pokazuje czas, kalorie, aby sprawdzić tętno. Bieżnia 2 w 1 do domu składana bieżnia do domu jest wyposażona w 12 wstępnie ustawionych programów, które zapewniają tryby multi-treningowe. Może być używana jako podkładka do chodzenia z prędkością 1-8 km/h lub jako urządzenie do biegania z prędkością 1-16 km/h, aby spełnić różne wymagania treningowe.

Bez instalacji i przenośna konstrukcjakonstrukcja bez konieczności instalacji, waga: 34, natychmiast gotowa do użycia. Wydajny i cichy silnik dzięki wysokiej jakości silnikowi 2, 5 km bieżnia domowa zapewnia dużą nośność do 130 kg i pracuje bardzo cicho. Przestronny pas do biegania i podwójne wstrząsy 7-warstwowy, antypoślizgowy, strukturalny pasek do biegania ma dużą powierzchnię bieżną 1040 x 420 mm i zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze wrażenia podczas biegania.
MarkaToputure #ad
ProducentToputure #ad
Wysokość6.3
Długość55.12
Waga88.18
Szerokość29.53
Gwarancja2 lata gwarancji

5. REDLIRO

#ad

Bez konieczności instalacji urządzenie do biegania w domu/biurze, Redliro Bieżnia do chodzenia pod biurkiem, maks. waga 120 kg, przenośna, Bluetooth, mini bieżnia z pilotem zdalnego sterowania

#ad
REDLIRO #ad - Nie będziesz czuć zmęczenia nawet po długim biegu. Przerwa i wznowienie – wstrzymaj swój trening w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz kontynuować tam, a elektryczna bieżnia zapisuje Twoje postępy, gdzie skończyłeś po zresetowaniu/wyłączeniu dane zostaną zresetowane do 0.

Za pomocą pilota zdalnego sterowania można również wyłączyć sygnał dźwiękowy podczas użytkowania. Wygodna mobilność – ruchome koła i niewielka waga sprawiają, że jest łatwy do przenoszenia i przechowywania. Ciche użycie – zachowaj spokój podczas treningu. Cicha praca bieżni sprawia, że jest łatwa w użyciu podczas pracy, czytania lub na spotkaniu. Komfortowe doświadczenie – 5-warstwowy pasek do biegania, amortyzacja uderzeń i duży rozmiar paska do biegania zapewniają wygodne i przyjemne wrażenia podczas treningu.

Zdrowy styl życia – zmień swoje życie i spraw, aby było zdrowsze dzięki tej bieżni pod stołem firmy Redliro. Gdy nie jest używana, płaską bieżnię można schować pod sofą lub łóżkiem. Praca w chodzeniu zmniejsza stres, utrzymuje koncentrację i pomaga w wykonywaniu listy rzeczy do zrobienia w niezwykle szybkim tempie.
MarkaREDLIRO #ad
ProducentREDLIRO #ad
Wysokość3.74
Długość48.03
Waga50.16
Szerokość21.06
Gwarancja1 rok gwarancji

6. Dripex

#ad

Moc silnika 2,5 KM srebrna, mini bieżnia do domowego biura, 1-6 km/h, Bieżnia do domu 120 kg

#ad
Dripex #ad - Bezprzewodowy kontroler i jedyne w swoim rodzaju wyświetlacz lcd: chodzenie z intuicyjnymi sterowaniami za pomocą pilotów zdalnego sterowania do sterowania prędkością i śledzenia postępów. Atwe składanie i przechowywaniepodkładki do chodzenia są mniejsze i lżejsze niż normalne bieżnie i są przeznaczone do treningu chodzenia.

Gwarantowana obsługa klientadripex, rok na bezpłatne części zamienne, zapewnia doskonałą obsługę klienta, wszelkie problemy podczas instalacji lub użytkowania, jako profesjonalna marka, prosimy o kontakt mailowy. Wyjątkowo praktyczna jest składana bieżnia i modele z małymi kółkami, które można łatwo przechowywać. Wydajne silniki przedłużają żywotność - bieżnia jest wyposażona w wydajny i cichy silnik o mocy 2, co zwiększa żywotność i zapewnia zakres prędkości od 1 do 6 km/h. Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 24 godzin. Na podkładce do chodzenia znajduje się wyświetlacz, kalorie, który pokazuje dane, takie jak czas treningu, przebyty dystans lub prędkość.

Maksymalna waga użytkownika 120 kg - bieżnia biurkowa ma większą powierzchnię bieżną 39 x 100 cm, co zapewnia bezpieczny i wygodny trening. Umożliwia chodzenie lub powolne bieganie podczas pracy biurowej, 5 KM, dzięki czemu można pozostać aktywnym fizycznie podczas pracy przy biurku. Ochrona stawów i mięśni podczas biegania - dzięki trwałej ramie ze stali aluminiowej, ośmiu silikonowym amortyzatorom i dwóm miękkim gumowym poduszkom zapewniającym podwójny system amortyzacji trenujesz na bieżni biurowej, 5-warstwowemu paskowi antypoślizgowemu, a ponadto bardzo chroni stawy.
MarkaDripex #ad
ProducentDripex #ad
Wysokość6.02
Długość51.18
Waga40.79
Szerokość22.83
Gwarancja1

7. HomeTro

#ad

Bez montażu, do domu, Składana elektryczna bieżnia do domu, uchwyt i wyświetlacz LED, pod biurkiem z pilotem zdalnego sterowania, z aplikacją do 14 km/h i podkładką do chodzenia do domu, biura

#ad
HomeTro #ad - Wyświetlacz led pokazuje czas, prędkość, dystans i kalorie w czasie rzeczywistym i zachowuje dane o ruchu w zasięgu wzroku. Podwójne metody sterowania i podwójny wyświetlacz: walkpad jest wyposażony w panel sterowania na podłokietniku, który ułatwia obsługę. Bez dużego nakładu pracy i w mgnieniu oka bieżnię można zmontować lub złożyć.

Sprawdź fitness w domu. Jeśli masz jakikolwiek problem z naszym produktem, nasz profesjonalny i wygodny zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji! Serwis gwarancyjny: treadmill jest dostarczany w całości zmontowany i może być używany bezpośrednio po rozpakowaniu. Bieżnia 2 w 1: w tradycyjnej formie jest to bieżnia do domu; po złożeniu poręczy staje się podkładką do chodzenia pod stołem, dzięki czemu można chodzić podczas pracy. Masz bezpośredni dostęp do interfejsu, a dane są aktualizowane i wyświetlane w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym i WalkingPad.

Wydajny silnik zapewnia stałą moc wyjściową, pas do biegania daje uczucie biegania na prawdziwym torze wyścigowym. Bieżnia wytrzymuje ciężar do 120 kg. Super kompaktowa podkładka do chodzenia pomoże Ci osiągnąć cele fitness i wspiera Twój styl życia w domowym biurze przez cały tydzień pracy. Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem: w celu ochrony na konsoli środkowej znajduje się przycisk, za pomocą którego można natychmiast zatrzymać urządzenie w nagłych przypadkach.
MarkaHomeTro #ad
ProducentHomeTro #ad
Wysokość4.72
Długość49.61
Waga59.52
Szerokość25.2
Gwarancja18 miesięcy gwarancji

8. UMAY

#ad

P1, bieżnia do domu z aplikacją i pilotem zdalnego sterowania, 1-6 km/h, bieżnia na biurko bez instalacji, UMAY Walking Pad

#ad
UMAY #ad - W razie potrzeby prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta przez Amazon. Wyświetlacz led informuje o prędkości, dystansie, kaloriach i czasie oraz umożliwia łatwe śledzenie treningu. Smart remote control & wyświetlacz led: dzięki tej podkładce można przerwać trening i zapisać dane treningowe za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Nie wymaga instalacji i zajmuje mało miejsca: kompaktowe wymiary bieżni biurkowej 131 x 50 x 10, 56 cm umożliwiają wygodne przechowywanie pod łóżkiem, na sofie lub w rogu. Moc i cichy silnik bezszczotkowy: ten podgrzewacz pod biurkiem jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który zapewnia większą moc i poziom hałasu poniżej 45 dB. 24 godziny * 7 dni obsługi klienta: oferujemy 24 godziny * 7-dniową obsługę klienta i 365-dniową usługę zwrotu/wymiany oraz 100% satysfakcji.

Specjalna aplikacja SPAX zapewnia dostęp do profesjonalnych kursów. Poprawia efekt tłumienia o 40% i wydłuża żywotność z 900 do 3500 godzin. Jednoczęściowa konstrukcja sprawia, że instalacja jest zbędna. Zaawansowana absorpcja wstrząsów: mini bieżnia jest wyposażona w 7-warstwową antypoślizgową matę do biegania i 8 amortyzatorów, które zapewniają skuteczną ochronę i amortyzację kolan.
MarkaUMAY #ad
ProducentUMAY #ad
Wysokość4.16
Długość51.57
Waga39.68
Szerokość19.69
Gwarancja1 rok gwarancji

9. UREVO

#ad

UREVO Bieżnia z ręcznym nachyleniem, biurko z dużym obszarem do biegania do domu/biura, kompaktowa konstrukcja bieżnia, podkładka do chodzenia z wyświetlaczem LED i pilotem zdalnego sterowania

#ad
UREVO #ad - Prędkość można wygodnie regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu można rejestrować stan treningu w czasie rzeczywistym i wyraźnie rozpoznać dane treningowe. Wielofunkcyjny wyświetlacz i regulacja pilota zdalnego sterowania: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje prędkość, czas, odległość, kroki i kalorie.

Dzięki temu oszczędzasz miejsce i zadbaj o porządek w strefie treningowej. Jesteśmy dumni z naszych produktów z roczną gwarancją. Zorientowany na klienta: urevo stara się oferować najwyższej klasy bieżnie i wyjątkową obsługę klienta. Zapewniamy, że jesteśmy tutaj, aby zapewnić każdemu z Państwa nieskazitelną obsługę. Które skutecznie chronią kolana użytkowników i sprawiają, że chodzenie i bieganie jest wygodniejsze, jednocześnie redukując hałas. Nasi cenieni klienci są zachęcani do kontaktu z nami w każdej chwili. Doświadcz fitnessu w zupełnie nowy sposób, nie zajmuje dużo miejsca i jest indywidualny.

Większa powierzchnia bieżna z 5-warstwowym pasem do biegania: urevo walking pad oferuje powierzchnię bieżną o wymiarach 40 x 105 cm i wytrzymałą aluminiową ramę stalową z 5-warstwowym pasem do biegania. Ręczne nachylenie: odkryj wyjątkowe zalety naszej bieżni! dzięki ręcznej regulacji nachylenia oferujemy nie tylko elastyczność, wygodny, ale również intensywny trening na różnych poziomach trudności. Kompaktowa konstrukcja i łatwe przechowywanie: wymiary zaledwie 127 x 53 x 12 cm i wadze 20, można go bez problemu schować pod biurkiem stojącym lub sofą, 4 kg.
MarkaUREVO #ad
ProducentUREVO #ad
Wysokość4.72
Długość50
Waga44.97
Szerokość20.87
Numer częściURTM028
ModelURTM028
Gwarancja12 Miesięcy

10. TODO

#ad

Regulowana prędkość 1-8 km/h, silnik 550 W z pilotem zdalnego sterowania i wyświetlaczem LCD maksymalna waga 110 kg, bieżnia na biurko, TODO Bieżnia do chodzenia, bieżnia do domu

#ad
TODO #ad - Dzięki wbudowanym kółkom każdy może go łatwo przesuwać i położyć pod biurkiem, smukłej bieżni wynosi zaledwie 12 cm, łóżkiem lub sofą. Ciesz się wygodnym i bezpiecznym treningiem! Silnik 550 w, obciążenie do 110 kg.

Możesz też biegać, prędkość od 1 km/h do 8 km/h, biegać w domu. Nie wymaga montażuta maszyna jest dostarczana bez wymagań montażowych. Możesz chodzić w czasie pracy. Bieżnia do chodzenia - bieżnia todo to idealna bieżnia do domu i biura. Atwe przenoszenie i przechowywaniegrubość płaskiej, może być używana pod biurkiem. Po wyjęciu z pudełka należy podłączyć gniazdko elektryczne, a następnie można uruchomić bieg.

Duży wyświetlacz lcdbieżnia domowa jest wyposażona w wyświetlacz LCD, takie jak czas, prędkość, który wyświetla dane treningowe, odległość i spalone kalorie. Amortyzacjabieżnia jest wyposażona w system amortyzacji uderzeń, podparcie kolumny krzemionkowej, 5-warstwowy poszerzony pasek profilowy 39 cm x 104 cm, który sprawia, że bieganie lub chodzenie po stacji TODO jest wygodne.
MarkaTODO #ad
ProducentTODO #ad
Wysokość4.72
Długość48.43
Waga40.79
Szerokość19.69
GwarancjaJeśli napotkasz problem podczas użytkowania, proszę wysłać mi e-maile.