Top 10 Wechselbilderrahmen DIN A4 Kinder – Ramki do obrazków do pokoju dziecięcego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PHOTOLINI

#ad

PHOTOLINI Ramka na zdjęcia do pokoju dziecięcego, 21 x 30 cm, nietłukące się szkło akrylowe, wyprodukowano w Niemczech, drewno, kolory tęczy, A4, zestaw 6 kolorowych ramek wymiennych, do zawieszenia,

#ad
PHOTOLINI #ad - Photolini - obietnica: pakowane i wysyłane ze szczególną starannością. Wymiary zewnętrzne: 24 x 33 cm. Nietłukące się szkło akrylowe: bez odłamków, gdy rama spadnie – idealne rozwiązanie do wyposażenia dla dzieci.

Dla małych artystów: udekoruj pokój dziecięcy lub dziecięcy własnoręcznie malowanymi rysunkami, plakatami dla dzieci, rękodziełem lub zdjęciami dzieci. Jeśli nie będziesz zadowolony, zaufaj naszej obsłudze klienta – znajdziemy szybkie i odpowiednie rozwiązanie. Jako dekoracja lub wyjątkowy prezent. Wybierz spośród wielu wesołych kolorów.

Wymiary wewnętrzne: 21 x 30 cm/A4. Przed użyciem zdejmij folię. Wystarczy wyjąć tylną ściankę, zamienić obraz, włożyć tylną ściankę - gotowe. Szybka wymiana zdjęć: dzieła sztuki dla dzieci można wymienić w kilka sekund. Szkło akrylowe z dwustronną folią ochronną. Wyprodukowano w Niemczech. Bez dekoracji i motywów. 6 wąskich ramek z prawdziwego drewna.
MarkaPHOTOLINI #ad
ProducentPHOTOLINI #ad
Wysokość0.99
Długość11.81
Waga6.28
Szerokość8.27

2. HOVIN

#ad

HOVIN Ramka na zdjęcia dla dzieci, 2 sztuki, rysunki dla dzieci, A4, biała, do przechowywania, do wypełnienia

#ad
HOVIN #ad - Wytrzymały materiał: ramka na zdjęcia rysunki dziecięce została wykonana z wysokiej jakości akrylu i drewna i ma powierzchnię o wysokim połysku. Dodatkowo konstrukcja z zewnętrznymi metalowymi zawiasami zapewnia, biały design, co zapewnia jej stabilność i trwałość.

Wszechstronne wzornictwo: można powiesić tę ramę na ścianie lub postawić ją na stole za pomocą pionowego stojaka. Atwa wymiana: ta ramka na zdjęcia do napełniania obrotowego kawałka żelaza jest zaprojektowana wewnątrz, wystarczy delikatnie otworzyć lewą lub prawą stronę, aby łatwo wymienić obrazy lub zdjęcia dla dzieci. Niezależnie od tego, czy do dekoracji ściany lub postawienia na stole, może zaspokoić Twoje potrzeby. Możesz nie tylko wystawiać obrazy lub zdjęcia dzieci, suszone kwiaty itd. Ramka na zdjęcia do wypełnienia: ta ramka na zdjęcia dla dzieci ma wymiary 34, 5 cm, 5 x 26 x 4, zapewnia miejsce na papier lub zdjęcia w formacie A4 i może pomieścić około 100 obrazów dziecięcych lub zdjęć jednocześnie.

Idealny prezent: ta dziecięca ramka na zdjęcia to świetny wybór na prezent dla dzieci lub przyjaciół z dziećmi. Jest to wyjątkowy prezent, liście, znaczki, ale także zbierać bilety, aby zapisać cenne wspomnienia. Ma klasyczny, który jest nie tylko piękny, że rama jest mocno zamocowana, ale również bardzo trwały.
MarkaHOVIN #ad
ProducentHOVIN #ad
Wysokość1.77
Długość13.58
Waga3.66
Szerokość10.24
Numer częściBabH2101&6-27x36cm*2
ModelBabH2101&6-27x36cm*2

3. UBeesize

#ad

Dyplomów, ramka na zdjęcia, wisząca sztuka, do projektów artystycznych, UBeesize Ramka na zdjęcia dla dzieci, idealna dla dzieci, biała, A4, z otwarciem z przodu, zdjęć grupowych, 24 x 33 cm

#ad
UBeesize #ad - Wysoka pojemność: rozmiar ramy to 24 x 33 cm, idealny rozmiar na wyświetlacz a4 lub mniejsze dzieła sztuki, białe, a głębokość 2 cm.50-120 dzieł sztuki w zależności od grubości papieru. Oglądanie różnych dzieł sztuki dziecka sprawia radość, ponieważ tworzy się więcej. Idealny prezent: rozkładana ramka na zdjęcia idealnie nadaje się do prezentacji obrazów dziecięcych, aby rozjaśnić swoje życie i zaskoczyć dzieci, kart koncertowych, scrapbookingu, zdjęć, kolekcji lub pamiątek.

Ubeesize ramki na zdjęcia dla dzieci, rozmiar wewnętrzny ramy to 21, 7 cm, 6 x 29, pomieści ok. Zintegrowany uchwyt na wyświetlacz: ramka dla dzieci dzięki temu grafika ściśle przylega do ramy wyświetlacza. Podczas użytkowania wystarczy wkleić dzieło sztuki, które chcesz wyeksponować i dokręcić klips, aby idealnie pokazać dzieło sztuki. Dziecięce ramki na zdjęcia jak zmieniająca się galeria sztuki, dzieci mogą wybierać rysunki.

Stwórz własne wyjątkowe dzieła sztuki, kartek pocztowych, rodzinę lub przyjaciół. Atwe otwieranie i wymiana dzieł sztuki: ramka na zdjęcia dla dzieci konstrukcja magnetyczna ułatwia zawieszenie na ścianie i zmianę zdjęć i dzieł sztuki dla dzieci bez zdejmowania ich ze ściany, wystarczy otworzyć z przodu i dodać. Płyta akrylowa jest powlekana po obu stronach, aby zapewnić czystość i przepuszczalność światła. Wysokiej jakości materiał: ramka na zdjęcia rozkładana biała jest wyposażona w akryl o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia wyraźny widok Twoich dzieł sztuki.
MarkaUBeesize #ad
Wysokość0.99
Długość12.99
Waga1.85
Szerokość9.45

4. HLJS

#ad

Otwierana ramka na zdjęcia dla dzieci, do otwierania, sztuczna ramka, otwór z przodu do dzieł sztuki, maks. A4, HLJS Ramka na zdjęcia dla dzieci, możliwość napełniania

#ad
HLJS #ad - Din a4 21 cm x 29, 7 cm dzieła sztuki i do około 50-150 rysunków dla dzieci, 97 x 21, 08 cala i 1, głęboki do wypełnienia. Rozmiar: biała składana ramka na plakat 3d jest wykonana z 29, 98 cm głębokość wewnątrz i zapewnia idealny rozmiar dla maks.

Atwe użytkowanie: rama obiektowa wyposażona jest w przełącznik magnetyczny magnetyczny do piekarnika i zamykania za pomocą haczyka na ząbki na tylnej stronie do umieszczenia poziomego lub pionowego. Wzornictwo: unikalny design - podwójne solidne obrazy malarstwo i czarna gumka z metalowymi kołkami, aby umożliwić wyświetlanie i zmianę dzieł sztuki. Materiał: głęboka ramka wymienna wykonana jest z wysokiej jakości, błyszczącego szkła akrylowego i ramki MDF, aby zapewnić wyraźny widok Twojego dzieła sztuki.

Stwórz swoje własne, rodzinę lub przyjaciół. W zestawie znajduje się również mata i klej do dodatkowego mocowania. Wykwintne dzieła sztuki: ramka na zdjęcia jest idealna jako pudełko z pamięcią do wystawiania i przechowywania zdjęć dzieci, aby upiększyć swoje życie i zaskoczyć dzieci, pocztówek, kart koncertowych, zdjęć niemowląt, scrapbookingu, jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, kolekcji lub innych pamiątek.
MarkaHLJS #ad
ProducentHLJS #ad
Wysokość0.01
Długość13.8
Waga0.4
Szerokość10.4

5. Atildp

#ad

Atildp 2 sztuki ramek na zdjęcia A4, szkoły, do dzieł sztuki, domu lub biura, otwieranie z przodu/do napełniania

#ad
Atildp #ad - Idealnie nadaje się do wyświetlania zdjęć, zdjęć rodzinnych, zdjęć ślubnych. Prosty, zdjęć wzrostu dziecka, klasyczny design o wysokiej rozdzielczości. Kliknij "kup to nowo" i ciesz się jakością ramy. Co czyni go wszechstronnym i łatwym do zastosowania w każdym pomieszczeniu Twojego domu.

Funkcja ustawienia wynosi do 22 x 33 cm. Trzy tryby zawieszenia: rama jest wyposażona zarówno w poziomy, jak i pionowy hak do zawieszania, do postawienia i na ścianie. Duża ilość pamięci: wewnętrzna krawędź ramki na zdjęcia ma wymiary 30 x 20 cm, nasza wymienna ramka zapewnia idealny rozmiar wyświetlacza dla dzieł sztuki A4. 100% gwarancja zwrotu i zwrotu pieniędzy: jeśli nie jesteś w 100% zadowolony ze swojej ramki na zdjęcia, zostanie wydany zwrot pieniędzy lub nowy pakiet.

Unikalna konstrukcja otworu przedniego: ta ramka jest wyposażona w zamknięcie magnetyczne, które jest łatwe do otwierania i zamykania, z metalowym zawiasem otwierającym 180 stopni, co ułatwia zmianę dzieła sztuki wewnątrz. Materiał premium i zastosowanie: wyprodukowano z wysokiej jakości drewna. Przechowywanie co najmniej 100 arkuszy papieru A4.
MarkaAtildp #ad
Wysokość0.99
Długość7.87
Waga2.78
Szerokość5.91

6. Sunshine smile

#ad

A4, Ramka na zdjęcia dla dzieci, ramka na zdjęcia, otwór z przodu, do wypełniania, składana ramka na zdjęcia dla dzieci, sztuczna ramka, rysunki dla dzieci

#ad
Sunshine smile #ad - Prosty i klasyczny design, antypoślizgowy, odporny na zużycie i trwały. W zależności od grubości papieru może pomieścić około 50-150 sztuk dzieł sztuki. Uchwyć piękne chwile - ramka na zdjęcia może nie tylko wyświetlać obrazy Twojego małego Picassa, zdjęcia ślubne itp.

Ale także zdjęcia, zdjęcia rodzinne, zdjęcia wzrostu dziecka, aby uchwycić piękne chwile życia. Rama z płyty mdf umożliwia wyraźne widzenie Twoich dzieł sztuki. Materiał premium ramka na zdjęcia dla dzieci jest wykonana z wysokiej jakości błyszczącego akrylu i materiału drzewnego. Wysoka pojemność - ramka na zdjęcia, nasza sztuczna ramka zapewnia idealny rozmiar wyświetlacza do formatu A4 lub mniejszych dzieł sztuki. Dzięki haczykowi z ząbkami na tylnej stronie obraz można wyświetlać w różnych kierunkach poziomo lub pionowo. Podkładki i kleje są również stosowane jako mocowania pomocnicze, które ułatwiają wymianę obrazów bezpośrednio z ramki na ścianę na ścianie.

Specjalna solidna konstrukcja ramka dla dzieci wykorzystuje dwie czarne gumowe taśmy do mocowania obrazu, które stabilizują wyświetlanie dzieła sztuki i zapobiegają jego upadkowi lub drżeniu. Atwa obsługa dzięki małym magnesom na ramce na zdjęcia można otworzyć i zamknąć ramkę tak łatwo, jak książkę. Możesz bez nich wyświetlać lub używać dzieł sztuki do przechowywania starych dzieł sztuki.
MarkaSunshine smile #ad
Wysokość0.99
Długość0.39
Waga1.83
Szerokość0.39
Numer części2651561bd-gmhg+。044
Model2651561bd-gmhg+。044

7. SicaHomy

#ad

Do wypełniania, SicaHomy Ramka na zdjęcia dla dzieci, czarna, z przodu 1 sztuka, składana składana ramka dla dzieci, A4, do rysunków dla dzieci

#ad
SicaHomy #ad - Składana ramka dla dzieci, zapewniając dobrą widoczność i artystyczną atmosferę dla Twoich dzieł sztuki. Atwa obsługa wyposażona w konstrukcję magnetyczną ramkę wyświetlacza kids Art można łatwo otwierać i zamykać za pomocą metalowego zawiasu otwartego o 180 stopni, idealnie nadaje się do wymiany obrazów bezpośrednio z ramy dzieła sztuki na ścianie.

Nasza ramka na sztukę zapewnia idealny rozmiar do formatu A4 lub mniejszych dzieł sztuki oraz przechowywanie około 50-150 sztuk dzieł sztuki według dziecięcych obrazów olejnych. Super duża pojemnośćrama drewniana na zdjęcia mają wymiary 33 x 24, 2 x 3, 8 cm, idealnie nadają się do formatu papieru A4. Ramka na zdjęcia premium z drewnaramka na zdjęcia dla dzieci wykorzystuje wysokiej jakości drewniane płyty i błyszczącą płytę akrylową, prosty klasyczny design, nowoczesne wzornictwo umożliwia optymalne zaprezentowanie dzieł sztuki i fotografii, trwały, o wysokiej rozdzielczości.

Podwójne mocowanie gumkiramka na zdjęcia dla dzieci jest wyposażona w podwójnie zamocowany obraz z czarną gumową taśmą, która stabilizuje wyświetlanie dzieł sztuki i zapobiega ich upadkowi lub kołysaniu. Szerokie zastosowanieidealnie nadaje się do wyświetlania rysunków dziecięcych, jako element wystawowy, zdjęć wzrostu dziecka, można je powiesić na ścianie, zdjęć z okazji rocznicy ślubu, gdziekolwiek chcesz, kart koncertowych, certyfikatów i dokumentów oraz innych pamiątek, pocztówek, dzieł sztuki 2D i 3D, dekoracja, zdjęć z okazji ukończenia szkoły, zapis dobrego życia.
MarkaSicaHomy #ad
Wysokość0.99
Długość12.99
Waga1.92
Szerokość9.45

8. Dioxide

#ad

Dioxide Ramka na zdjęcia dla dzieci, ramka na zdjęcia dzieci, rozkładana ramka na zdjęcia, do dzieł sztuki, format A4, format A4, do napełniania, biała

#ad
Dioxide #ad - Jest to odporna na zużycie ramka na zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Najlepszy prezent kreatywny design ramki na zdjęcia w formacie a4 nadaje się do prezentacji dzieł sztuki dla dzieci, Boże Narodzenie, pocztówek, pocztówek, zdjęć dzieci, imprezy, zdjęć i portretów rodzinnych.

Sztuczna ramka na zdjęcia dla dzieci ramka na zdjęcia dla dzieci w formacie A4: 32 x 24 x 2, 9 cm, łatwa do otwierania i zamykania z metalowym zawiasem otwieranym 180 stopni, nadaje się do zmiany obrazów bezpośrednio z ramy artystycznej na ścianie. Idealny prezent na urodziny, przedmiotów kolekcjonerskich i nadaje się do obrazów dziecięcych, rocznice. Konstrukcja z podwójnym mocowaniem ramka dla dzieci jest wyposażona w czarną gumową taśmę, która może podwójnie zamocować obraz i nie spadać ani nie potrząsać.

Wysokiej jakości materiał ramka na zdjęcia dla dzieci składa się z wysokiej jakości drewnianej płyty i przezroczystej płyty akrylowej. Można jednocześnie zapisać 50-150 obrazów dziecięcych. Ekskluzywne dzieła sztuki ta ramka na zdjęcia dla dzieci została zaprojektowana tak, aby optymalnie wyświetlać i przechowywać rysunki dzieci i zdjęcia oraz stworzyć wyraźną wizualną i artystyczną atmosferę dla Twoich dzieł sztuki.
MarkaDioxide #ad
Wysokość0.99
Długość12.6
Szerokość9.45

9. farout!

#ad

Ramka do sztuki dla dzieci, projektów artystycznych biały singel, farout! Ramka na zdjęcia dla dzieci, DIN A4, rozkładana ramka, do rysunków dziecięcych, wymienne obrazy, idealna do zdjęć dla dzieci

#ad
farout! #ad - 180° do otwarcia. Narożniki w pakiecie dobrze zabezpieczone. Drewno szkło akrylowe + MDF. Możliwość napełnienia ok. 50 do 150 arkuszy. Do 3 pozycji: do zawieszenia poziomo lub pionowo oraz z możliwością ustawienia.
Markafarout! #ad
Producentfarout #ad
Wysokość0.99
Długość12.87
Waga1.83
Szerokość9.45
Numer częściYQ0317

10. Puimentiua

#ad

Otwór z przodu, do pokoju dziecięcego, format A4, 2 sztuki, kolor drewna A4, ramka na zdjęcia dla dzieci, Puimentiua Ramka na zdjęcia dla dzieci, szkoły

#ad
Puimentiua #ad - Ramka na zdjęcia z drewna, wysokiej jakości struktura drewna. 2. Kroki wkładania papieru 1. Otwieranie i zamykanie 180 stopni, łatwa wymiana. Podwójne mocowanie gumki dzięki konstrukcji podwójnych gumowych dzieła sztuki dziecka są mocno zamocowane w ramce na zdjęcia i nie spadają ani nie chwieją się tak łatwo.

Rozmiar a4 - 32 × 24 × 2, 9 cm, idealny do formatu papieru a4. Zamknij pokrywę przezroczystą płytą akrylową. Również papier rysunkowy nie musi być cięty. Super duża pojemnośćmożna jednocześnie zapisać 50 ~ 150 rysunków dla dzieci, a wyświetlane prace można dowolnie zmieniać. Umieść widoczny papier a4 na gumce.

3. Należy pamiętać, że papier A4 nie powinien być umieszczony z boku przezroczystego akrylu. Bezpieczny i nietoksyczny, mocny i trwały! Może być używany w biurze, sypialni, zdjęć, salonie, pocztówek, szkole itd. Zakres zastosowaniaidealna ramka na zdjęcia do prezentacji dzieł sztuki dla dzieci! Nadaje się do rysowania dzieci, portretów rodzinnych. Włóż papier a4 do gumki.
MarkaPuimentiua #ad
Wysokość0.99
Długość12.6
Waga0.4
Szerokość9.45