Top 10 Wetterstationen Innen Und Außentemperatur Funk Mit Wettervorhersage – Zegary ze stacją pogody

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BALDR

#ad

Budzik,, wyświetlanie godziny, termometr pokojowy, wskaźnik temperatury, higrometr, prognoza pogody, BALDR Radiowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym, termometr, cyfrowy zegar radiowy DCF

#ad
BALDR #ad - Symbole prognozy pogody - radiowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym ma 5 rodzajów prognoz pogody. Wielofunkcyjna stacja pogodowa ta stacja pogodowa wyświetla wewnątrz i na zewnątrz temperaturę i wilgotność powietrza maks. Min, wysoka/niska, dzięki czemu jest idealna do monitorowania zmian temperatury wilgotności ogrodu, godzinę/datę, budzik/funkcja drzemki, lampka nocna i prognoza pogody następne 12-24 godziny, magazynu, garażu, strychu lub nawet piwnicy na wino.

Obsługuje do 3 kanałów - termometr wewnątrz/na zewnątrz może obsługiwać do 3 czujników w odległości 100 metrów bez przeszkód. Zaktualizowana wersja dzięki nowej stacji pogodowej DCF z czujnikiem zewnętrznym nie tylko ręcznie ustawia czas, ale także automatycznie synchronizuje sygnał DCF, aby automatycznie ustawić czas. Ponadto kanały termometru wewnątrz i na zewnątrz można ustawić tryb cyklu, aby automatycznie uzyskać wyraźne dane z kanałów CH1, CH2 i CH3, aż do wyłączenia trybu cyklu.

Symbol pogody ze słonecznym, słonecznym do pochmurnym, pochmurnym, deszczowym i burzowym ostrzega przed zmianami w otoczeniu w ciągu najbliższych 12 do 24 godzin i pomaga w podjęciu skutecznych środków ostrożności. W międzyczasie zapisywane są zapisy wilgotności powietrza maks. Min i można je w każdej chwili odczytać. Monitor temperatury/wilgotności powietrza - prędkość aktualizacji do 10 s zawsze pokazuje ostatnie zmiany temperatury i wilgotności powietrza oraz monitoruje klimatyzację i pomaga zachować wygodę i zdrowsze życie.
MarkaBALDR #ad
ProducentBALDR #ad
Waga0.57
Numer części341BL4-JJ
Model341BL4-JJ

2. ADE

#ad

ADE Cyfrowa stacja pogodowa radiowa z czujnikiem zewnętrznym | temperatura wewnętrzna i zewnętrzna | miernik wilgotności powietrza | animowana prognoza pogody | budzik radiowy z funkcją drzemki |

#ad
ADE #ad - Dobrze rozmieszczone i wyposażone: stacja bazowa jest ustawiona, czujnik zewnętrzny: 2 x 1, które są dołączone do zestawu: stacja pogodowa: 2 x 1, czujnik zewnętrzny nadaje się do zawieszenia i ustawiania. Czy słońce lub deszcz? stacja pogodowa ade podaje prognozę pogody z wyprzedzeniem do 8 godzin za pomocą bezprzewodowego czujnika zewnętrznego.

Widoczne symbole, takie jak chmury lub krople zapewniają niezawodną prognozę pogody na pierwszy rzut oka. Oba są zasilane bateriami, 5 V AA, 5 V AAA. Budzenie w każdej chwili: w zestawie znajduje się również zegar radiowy z sygnałem czasu DCF z budzikiem z funkcją drzemki. Oba funkcje pamięci zapewniają najniższe i najwyższe wartości. Małe wymiary, duży zasięg: radiowa stacja pogodowa składa się z kompaktowej części bazowej 130 x 40 x 37 mm i poręcznego radiowego czujnika zewnętrznego 40 x 23 x 92 mm o promieniu działania do 60 metrów na otwartej powierzchni.

Higrometr mierzy wilgotność powietrza od 20 do 95%. Wyświetlacz urządzenia ma przejrzysty układ, dzięki czemu można łatwo i szybko odczytać wszystkie wartości. Pomiar odbywa się wewnątrz i na zewnątrz: zintegrowany termometr rejestruje temperaturę od -20 do +60 °C lub Fahrenheita.
MarkaADE #ad
ProducentADE #ad
Wysokość1.57
Długość5.12
Szerokość3.43
Numer częściWS2136-2
ModelWS2136-2

3. Newentor

#ad

Zegar radiowy DCF – zasilanie bateryjne i sieciowe, ostrzeżenie o temperaturze, Newentor Radiowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym – radiowa stacja pogodowa z prognozą pogody, czarna

#ad
Newentor #ad - Wszystkie ważne informacje o pogodzie są jasne, takie jak temperatura i wilgotność powietrza, fazy księżyca i trendy pogodowe. Wielofunkcyjna radiowa stacja pogodowa: po osiem faz księżyca i trendów pogodowych na następne 24 godziny przewiduje animowana radiowa stacja pogodowa. Ponadto w przypadku wysokich i niskich granic można indywidualnie zaprogramować alarm temperatury.

Opcjonalnie wyświetlacz można również całkowicie wyłączyć. Jednocześnie stacja odbiorcza mierzy temperaturę i wilgotność powietrza i tym samym zapewnia 4 wyniki pomiarów. To, czego potrzebujesz, znajduje się w tym urządzeniu! Budzik zawsze wyciąga cię z drzemki we właściwym czasie lub funkcja drzemki wydłuża 5 minut więcej na wstawanie. Stacja pogodowa do użytku wewnątrz i na zewnątrz: bezprzewodowe przesyłanie temperatury zewnętrznej i wilgotności powietrza za pośrednictwem nadajnika, którego zasięg wynosi do 60 m. Aktualna godzina i data są automatycznie odbierane za pomocą sygnału radiowego DCF.

Zegar radiowy i budzik: nie tylko jako stacja pogodowa, ale również posiada wiele funkcji czasowych. Nie przegap żadnych zmian pogody! kilka trybów pracy: termometr może być zasilany zasilaczem sieciowym w zestawie, podświetlenie tła można trwale aktywować i regulować na 5 poziomach jasności. W przypadku zasilania na baterie baterie nie wchodzą w zakres dostawy podświetlenie wyświetlacza świeci 15 sekund po naciśnięciu przycisku. Wszystko w zasięgu wzroku: kolorowy podświetlany wyświetlacz zapewnia doskonałe wyniki pomiarowe.
MarkaNewentor #ad
ProducentNewentor #ad
Wysokość5.04
Długość7.99
Szerokość1.18
Numer częściQ3-BK-F-IV-DE
ModelQ3-BK-F-IV-DE

4. TFA Dostmann

#ad

Prognozą pogody, 35.1118.01, w zestawie zegar radiowy z fazą, temperaturą i wilgotnością powietrza, kolorowym wyświetlaczem, z nadajnikiem zewnętrznym, TFA Dostmann Radiowa stacja pogodowa Season 2

#ad
TFA Dostmann #ad - Kolorowy wyświetlacz: kolorowy wyświetlacz z 4 poziomami jasności i funkcją automatycznego ściemniania w trybie sieciowym, do tego wskazanie temperatury rosy za pomocą jednego przycisku, z czterema kolorowymi obrazami pogodowymi w zależności od pory roku.

Prognoza pogody: prognoza pogody z kolorowym obrazem pogody zmienia się wraz z porami roku na 12-24 godziny, do tego wskazanie względnego ciśnienia powietrza i graficzny przebieg ostatnich 24 godzin, z fazą księżyca. Temperatura: temperatura wewnętrzna i zewnętrzna ze wskaźnikiem aktualnej wilgotności powietrza, ze wskaźnikami tendencji i alarmem temperatury i wilgotności powietrza, do tego maksymalne i minimalne wartości z podaniem czasu i daty zapisu. Nadajnik zewnętrzny: w zakres dostawy wchodzi nadajnik zewnętrzny 303249.

02, do stacji można opcjonalnie podłączyć do trzech nadajników zewnętrznych, na przykład w celu kontroli klimatu pomieszczenia w garażu lub w piwnicy, nadajnik zewnętrzny należy zawsze ustawić w sposób zabezpieczony przed opadami atmosferycznymi. Zegar radiowy: radiowa stacja pogodowa z zegarem radiowym i wyświetlanie daty z zapisanym dniem tygodnia w 6 językach, z alarmem budzikowym i funkcją drzemki, do tego możliwe jest ręczne ustawienie czasu i korekta czasu.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość5.24
Długość7.64
Waga0.78
Szerokość1.22
Numer części35.1118.01
Model35.1118.01

5. Newentor

#ad

Newentor Radiowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym – żywy wyświetlacz VA zapewnia czytelność 330° – trwałe oświetlenie, czarna

#ad
Newentor #ad - Obowiązkowa pozycja dla osób wrażliwych na temperaturę. Aktualny czas jest przesyłany za pomocą sygnału radiowego DCF z dokładnością zegara atomowego. Dożywotnia gwarancja na czujniki zewnętrzne: stoimy za jakością i trwałością czujników zewnętrznych naszej stacji pogodowej.

Zegar radiowy dcf: nareszcie nie trzeba ustawiać godziny ręcznie. Nawet jeśli nie aktywujesz podświetlenia za pomocą jednego przycisku na górze, można wyraźnie odczytać wartości nawet przy kącie bocznym 70°. Prognoza pogody i ciśnienie powietrza: symbole pogody pokazują prognozę na następne 12-24 godziny. Z tego powodu oferujemy niezrównaną dożywotnią gwarancję na wszystkie czujniki naszej stacji pogodowej. Wzornictwo przyjazne dla seniorów: wyjątkowy wyświetlacz va charakteryzuje się wyjątkowo dobrą czytelnością i jasnością. Bezdotykowy czujnik: w przeciwieństwie do wbudowanego czujnika tradycyjnej stacji pogodowej, unikalny bezdotykowy czujnik pozwala uniknąć wpływu ogrzewania ekranu na temperaturę °C / °F i wilgotność powietrza oraz poprawia dokładność i czułość.

Patrząc na cyfrową stację pogodową, natychmiast pojawia się kompleksowy obraz, czy jest mocno czy lekko zachmurzenie, niezależnie od tego, słonecznie, deszczowo czy nawet śnieg.3 czujniki zewnętrzne z możliwością rozszerzenia. Termometr wewnątrz/na zewnątrz można powiesić na ścianie lub umieścić w dowolnym miejscu.
MarkaNewentor #ad
ProducentNewentor #ad
Numer częściQ7-GREY

6. TFA Dostmann

#ad

Temperatura i wilgotność powietrza wewnątrz/na zewnątrz, prognoza pogody, zegar radiowy,, z czujnikiem zewnętrznym, 35.1152.01, maksymalne i minimalne, TFA Dostmann Cyfrowa radiowa stacja pogodowa SKY

#ad
TFA Dostmann #ad - Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi stacja bazowa z podświetleniem, baterie 5 x 1, 1 x nadajnik termiczny higro-bezprzewodowy i 6-języczna instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 5 V AAA należy zamówić osobno.

Wskaźnik pogody: prognoza pogody z symbolami słonecznie, częściowo zachmurzenie, pochmurno i deszcz na następne 12 do 24 godzin; do tego stałe wyświetlanie maksymalnych i najniższych wartości na zewnątrz automatyczne resetowanie po 24 godzinach. Zegar radiowy: wyświetlanie na cyfrowej stacji pogodowej zasilanej bateriami z aktualną godziną z datą i dniem tygodnia, do tego dzięki budzikowi z funkcją drzemki nadaje się również jako budzik radiowy. Min. Z ręcznym resetowaniem z podaniem dnia/daty zapisu.

Funkcje: dzięki strefom komfortu można monitorować aktualny klimat pomieszczenia w miejscu instalacji można go tylko ustawić stacji bazowej, dodatkowa pamięć maks. Radiowa stacja pogodowa: pomiar temperatury wewnętrznej i zewnętrznej oraz aktualnej wilgotności powietrza, dzięki zewnętrznemu nadajnikowi zasięg 60 m, 433 MHz w przypadku mrozu otrzymasz symbol mrozu i możesz zapisać alarm temperatury zewnętrznej.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość4.61
Długość4.84
Waga0.48
Szerokość2.05
Numer części35.1152.01
Model35.1152.01
Gwarancja24 Miesięcy

7. TFA Dostmann

#ad

Temperatura zewnętrzna i wewnętrzna, srebrny, prognoza pogody, 35.1166.54, z propozycjami odzieży, 146 x 82 x 27 47 mm, zegar radiowy, TFA Dostmann Radiowa stacja pogodowa Weather Jack

#ad
TFA Dostmann #ad - Czujnik zewnętrzny: łącznie z nadajnikiem termometru do pomiaru temperatury zewnętrznej lub również w odległych pomieszczeniach do monitorowania klimatu w piwnicy, garażu lub na strychu; zasięg wynosi 100 m, opcjonalnie można podłączyć do 3 nadajników 30325002.

Prognoza pogody: radiowa stacja pogodowa z prognozą pogody z symbolami pogody słonecznie, burza, deszcz, częściowo zachmurzenie, pochmurno, śnieg i tendencja ciśnienia powietrza strzałka na okres 12-24 godzin. Weatherjack: weatherboy w 28 wariantach zawsze pokazuje prawidłowe ubranie dla aktualnego symbolu pogody i temperatury zewnętrznej, stację pogodową można ustawić i zawiesić.

Min-max: maksymalne i najniższe wartości po naciśnięciu przycisku z czasem i datą zapisu, do tego można ustawić automatyczne resetowanie o 0, 00 godzin; mierzy temperaturę wewnątrz i na zewnątrz. Zegar radiowy: cyfrowa radiowa stacja pogodowa z zegarem na dużym i dobrze widocznym wyświetlaczu; zegar radiowy można wyłączyć lub można go skorygować za pomocą korekty stref czasowych -12/+12 godzin.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość5.75
Długość3.23
Waga0.28
Szerokość1.5
Numer części35.1166.54
Model35.1166.54

8. Herboom

#ad

Herboom Temperatura

#ad
Herboom #ad - Großes, auf dem sich die informationen gut ablesen lassen. Im adaptermodus kann die helligkeit des Bildschirms in 4 Stufen eingestellt werden, wenn Sie die Oberseite berühren, oder Sie können den automatischen Dimmmodus einschalten. Durch die erweiterung des blickwinkels und die automatische hintergrundbeleuchtung brauchen Sie sich keine Sorgen zu machen, gut lesbares Display Die Wetterstation ist mit einem großen, farblich abgestimmten und inhaltsreichen Display ausgestattet, dass der Bildschirm zu hell oder zu dunkel ist, so dass Sie den Inhalt des Displays nicht sehen können.

Und komfortanzeige, um mehr informationen anzuzeigen, die Sie benötigen: dynamische Wettervorhersagen, Sonnenaufgangs-/Sonnenuntergangszeitanzeige, Zeit-/Datumsanzeige 12 Stunden/24 Stunden, Luftdruckindex, Wecker mit Schlummerfunktion und mehr. Multifunktionales wetterthermometer die wetterstation verfügt über eine vielzahl von funktionen, die Innen-/Außentemperatur und Luftfeuchtigkeit max.

Min. Im wohnzimmer, Weinkeller, Garage, etc. Hohe genauigkeit unsere wetteruhr verwendet hochpräzise sensoren, mit einer Fehlermarge von nur: Temperatur ±1, so dass der temperatur- und Luftfeuchtigkeitsmonitor die genauesten Innen- und Außentemperatur- und Luftfeuchtigkeitswerte und Trends liefert, um die traditionelle Technologie weiter zu verbessern, 8°F, Luftfeuchtigkeit ±5%RH. Batterien nicht enthalten. 2 stromversorgungsmodi die wetteruhr kann auf zwei arten mit strom versorgt werden. Hinweis: 1 Sensor ist im Paket enthalten.
MarkaHerboom #ad
ProducentHerboom #ad
Numer częściAGHEYG0510

9. TFA Dostmann

#ad

Cyfrowy zegar ścienny z prognozą pogody, temperatura wewnątrz i na zewnątrz, czarna, TFA Dostmann Zeno radiowa stacja pogodowa, 35.1163.01, alarm z funkcją drzemki

#ad
TFA Dostmann #ad - Funkcje: do kontroli klimatu w pomieszczeniu jako termometr i do monitorowania aktualnej temperatury, z trendami i wartościami maksymalnymi i minimalnymi, do tego również funkcja budzika z funkcją drzemki, do postawienia lub zawieszenia na ścianie.

Min-max: maksymalne i najniższe wartości są stale wyświetlane na cyfrowym wyświetlaczu dla temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, resetowanie należy wykonać ręcznie. Stacja pogodowa: stacja pogodowa radiowa z prognozą pogody z symbolami pogody słonecznie, burza, śnieg i tendencja ciśnienia powietrza, pochmurno, częściowo zachmurzenie, deszcz, prognoza pogody opiera się na ciśnieniu powietrza wbudowany barometr i działa na okres od 6 do 12 godzin. Zegar radiowy: zegar cyfrowy ze stacją pogodową z dużym wyświetlaczem aktualnej godziny, zegar radiowy można wyłączyć lub można go skorygować za pomocą korekty stref czasowych -12/+12 godzin.

Czujnik zewnętrzny: łącznie z nadajnikiem temperatury na zewnątrz; można używać do pomiaru temperatury zewnętrznej lub również w odległych pomieszczeniach do monitorowania temperatury w piwnicy, garażu lub na strychu; zasięg wynosi 100 m, opcjonalnie można podłączyć do 3 nadajników 303248. 02.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość6.3
Długość1.1
Waga0.67
Szerokość8.5
Numer części35.1163.01
Model35.1163.01

10. TFA Dostmann

#ad

Czarny, TFA Dostmann 35.1133.01 Sun radiowa stacja pogodowa

#ad
TFA Dostmann #ad - Zegar radiowy: cyfrowa radiowa stacja pogodowa z zegarem z wyświetlaniem aktualnej daty, z alarmem budzika i funkcją drzemki, do ustawiania. 0, 5 °c można wykryć wahania temperatury.

Wskaźnik pogody: prognoza i prognoza pogody z kolorowym obrazem pogody, bezprzewodowe przesyłanie temperatury zewnętrznej, maksymalne i minimalne wartości na zewnątrz. Radiowa stacja pogodowa: pomiar temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, lokalna prognoza pogody, termometr z czujnikami do użytku wewnątrz i na zewnątrz, z zegarem z datą. Zakres dostawy: stacja bazowa, adapter sieciowy, nadajnik temperatury, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Zastosowanie: do kontroli klimatu w pomieszczeniu, do monitorowania temperatury i wilgotności powietrza, przejrzysty kolorowy wyświetlacz, z podświetleniem.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość4.72
Długość0.98
Waga0.37
Szerokość4.72
Numer części35.1133.01
Model35.1133.01
GwarancjaGwarancja producenta