Top 10 Zahlen Vorhängeschloss – Kłódki na szyfr

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Diyife

#ad

Ze stali nierdzewnej 304, do podwórza,, 4-cyfrowy ciężki zamek szyfrowy, odblokowanie jednym przyciskiem, Diyife 52 mm kłódka z szeklą o grubości 8 mm, wodoszczelny i zabezpieczony przed kradzieżą

#ad
Diyife #ad - Jedyne w swoim rodzaju odblokowanie jednym przyciskiem - oryginalne hasło blokady to 0-0-0-0 Wskazówka: proszę zrobić zdjęcie, aby uniknąć jego otwarcia. Dzięki temu można skutecznie uniknąć problemu, należy odkręcić śrubę i nacisnąć przycisk regulacji do góry, aż zobaczysz przycisk "SET", że hasło nie może zostać otwarte z powodu przypadkowej zmiany hasła.

Aby zmienić hasło, a następnie zresetować hasło. Ukryte hasło i ochrona przed błędami - hasło znajduje się na dolnym końcu zamka i jest ukryte. Wysoka wydajność bezpieczeństwa jednoczęściowy korpus zamka ze stopu, nie można go ręcznie usunąć ani złamać i skutecznie zapobiegać ścinaniu i podważaniu. Szerokie spektrum zastosowania nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, szafki w studiu fitness itd. Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar otworu blokującego, hak blokujący ze stali nierdzewnej 304, nie blaknie, pałąk zapobiegający wybijaniu 8 mm, aby belka blokująca była zbyt gruba, aby można było go używać.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skrzynki na narzędzia, ogrodzenia, takich jak bramy, szafki szkolne, garaże, nie wahaj się z nami skontaktować!. Cyfrowe koło kodowe z metalu, jest trwałe. Unikalny wygląd kwadratowa konstrukcja skorupy jest prosta i elegancka; powierzchnia zamka ma antypoślizgową teksturę, dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku, świetny artykuł do użytku własnego lub jako prezent. Po dostosowaniu hasła naciśnij środkowy przycisk, aby otworzyć zamek, jeśli zmienisz hasło, aby zapisać nowe hasło, co jest bardzo wygodne.
MarkaDiyife #ad
ProducentDiyife #ad
Wysokość1.57
Długość3.54
Waga0.6
Szerokość3.54
Numer częściNLTAL117B
ModelTAL117

2. Burg Wächter

#ad

Czarny, Burg-Wächter TSA 74 30 SB zamek szyfrowy, grubość pałąka: 2,9 mm

#ad
Burg Wächter #ad - Bezpieczne zamykanie bagażu, szafek i małych urządzeń: wysokiej jakości zamek szyfrowy z elastycznym drutem pałąkowym – idealnie nadaje się do podróży samolotem.

Optymalne bezpieczeństwo dzięki 3 kółkom liczbowym do wprowadzania indywidualnej kombinacji liczb, możliwość regulacji kombinacji, bez konieczności używania klucza. Wyjątkowo praktyczny podczas podróży samolotem do USA: kontrola bagażu amerykańskiej agencji bezpieczeństwa TSA bez uszkodzeń. Zakres dostawy: 1 regulowany zamek szyfrowy burg wächter tsa 74 30 sb, grubość pałąka: 2, wysokość całkowita: 104 mm, szerokość pałąka: 28 mm, 9 mm, wysokość zauszników: 54 mm, czarny. Giętki drut pałąkowy z praktycznym zamknięciem zaciskowym i przyciskiem spustowym, długość zausznika: 131 mm, zamknięcie Ø 4 mm.
MarkaBurg Wächter #ad
ProducentBurg-Wächter #ad
Wysokość6.77
Długość0.67
Waga0.11
Szerokość3.74
Numer części32891
Model32891
GwarancjaBez gwarancji.

3. Brifit

#ad

Odporny na warunki atmosferyczne, studia fitness, szopy zewnętrznej – czarny, z kodem numerycznym, zamek szyfrowy, Brifit 4-cyfrowy zamek szyfrowy, szkoły, ogrodzenia, do szafki

#ad
Brifit #ad - Cyfry są łatwe do odczytania, a cyferblaty można łatwo obracać, dzięki czemu blokowanie i odblokowywanie odbywa się w ciągu kilku sekund. Nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo. Kłódka jest mocna i trwała i nie można jej usunąć siłą człowieka. Atwo jest ustawić własne hasło zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami w opisie produktu.

Szerokie zastosowanie - te kłódki są przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Są one nie tylko odporne na warunki atmosferyczne i nierdzewne, ale również wytrzymałe i bardzo bezpieczne, o doskonałej wytrzymałości na cięcie i piłowanie. Atwa obsługapoczątkowe hasło to 0000 Konstrukcja bez klucza, nie musisz się już martwić zgubieniem klucza, aby otworzyć zamek. 4-cyfrowy zamek szyfrowy - 4-cyfrowy oferuje 10 000 kombinacji dla dodatkowego bezpieczeństwa w porównaniu z 3-cyfrowymi.

Idealnie nadaje się do szafek w studiu fitness, skrzynce narzędziowej, skrytka sportowa, szkole, na podwórku, skrytce dla pracowników, może być również stosowana jako zamek szyfrowy do zewnętrznych szafek do drzwi, bram i ogrodzeń. Asystent antykradzieżowyta cyfrowa blokada combination lock to twój pierwszy wybór w zakresie ochrony przed kradzieżą, dzięki czemu nie musisz się już martwić o utratę przedmiotów. Wytrzymały i trwałyten zamek szyfrowy jest wykonany ze stopu cynku.
MarkaBrifit #ad
ProducentBrifit #ad

4. ZHEGE

#ad

Kod szyfrowy do studia fitness, do drzwi, czarna, odporna na warunki atmosferyczne, ogrodzenia ogrodowego 1 sztuka, ZHEGE 4-cyfrowa kłódka

#ad
ZHEGE #ad - Atwy w obsłudze: bez obaw o dzielenie się kluczami, hasło zapewnia łatwy dostęp. 4-cyfrowy zestaw kłódek: 10000 kombinacji. Uwagi: informacje o kupującym, ten produkt jest większy niż inne kłódki, dlatego przed zakupem prosimy o sprawdzenie informacji o rozmiarze.

Duże cyfry są łatwe do odczytania, można użyć swoich ulubionych cyfr lub ustawić własne hasło. Szerokie zastosowanie: nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, skrzynie, sprzęt treningowy, szafki, szafki szkolne i pracownicze, takich jak sprzęt fitness, nadaje się do większości lekkich zadań, klamry i ogólne przechowywanie. Zamek szyfrowy jest 10 razy bezpieczniejszy niż potrójny zamek szyfrowy, dzięki czemu zapomnisz hasła. Atwa obsługa: unikalny design pozwala uniknąć nadużyć.
MarkaZHEGE #ad
ProducentZHENGE GONGYIPIN #ad
Wysokość3.14
Długość1.73
Waga0.27
Szerokość0.86

5. Diyife

#ad

4-cyfrowy zamek szyfrowy, Diyife® zestaw 2 kłódek szyfrowych, bramkę, garaż, na siłownię, szafkę i przechowywanie, odporny na warunki atmosferyczne metal i plated Steel Combination Lock do szkoły

#ad
Diyife #ad - Mały rozmiar i niewielka waga. Atwa obsługa – ustawienie lub zmiana definicji własnej kombinacji jest proste i proste. Sama blokada jest mocna i zbudowana, aby przetrwać, której nie można usunąć siłą człowieka.

Szerokie zastosowanie – te zamki są przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz, takich jak siłownia / sport, idealne do większości lekkich zadań, walizki, szafy, szkoła i personel, kółka i ogólne przechowywanie. Waga: 147 g na. 2 w 1 – zestaw składający się z 2 zamków szyfrowych. Większe bezpieczeństwo – 4-cyfrowy zestaw oferuje 10000 kombinacji, które są trudniejsze do złamania niż 3-cyfrowy zamek szyfrowy. Rednica szekli: 6 mm. Wysoka jakość i łatwy transport – zamki szyfrowe ze stali nierdzewnej, nie rdzewieją. Oryginalne hasło to 0000 .
MarkaDiyife #ad
ProducentE2BUY #ad
Wysokość1.2
Długość3
Waga0.33
Szerokość2.1
Numer częściNDEHM4B
Model604

6. Master Lock

#ad

2 sztuki, Master Lock Zamek szyfrowy 1500T, czarny

#ad
Master Lock #ad - Wstępnie ustawiony trzycyfrowy zamek szyfrowy; jedna kombinacja wygodnie otwiera obie kłódki. 4, 5 cm. 48 mm szeroki korpus zamka; 9/32" 7 mm średnica szekli z 3/4" 19 mm, szerokość: 21 mm.

Wskazówka: należy zmierzyć wymiar trzpienia drzwi, aby upewnić się, że znajdziesz odpowiednie dopasowanie. Zamek szyfrowy składa się z metalowego korpusu, pokrywy ze stali nierdzewnej, hartowanej stali i mechanizmu blokującego zapobiegającego ślizganiu się dla wytrzymałości i bezpieczeństwa. Kłódka wewnętrzna jest najlepiej używana jako szafka szkolna i kłódka fitness, otwór krzyżowy i grubość, zapewnia ochronę i bezpieczeństwo przed kradzieżą. Wyprodukowano w USA.
MarkaMaster Lock #ad
ProducentMaster Lock #ad
Wysokość3
Długość1.25
Waga0.01
Szerokość1.88
Numer części1500T
Model1500T

7. ABUS

#ad

Mosiężna kłódka 165/40, ABUS 20128 zamek szyfrowy

#ad
ABUS #ad - Zabezpieczenie przedmiotów o średniej wartości lub w razie średniego ryzyka kradzieży. Sprężynowy pałąk do lepszego ustawiania kombinacji otwierania. Indywidualnie regulowana, czterocyfrowy kod numeryczny. Jest to stabilny zamek szyfrowy z mosiądzu z indywidualnie ustawianym kodem numeryczny i pałąkiem ze stali.
MarkaABUS #ad
ProducentAbus #ad
Wysokość0.59
Długość6.69
Szerokość3.74
Numer części3805-20
Model3805-20

8. FortLocks

#ad

Szafka, na zewnątrz, Fortlocks Kłódka – zamek szyfrowy, walizkę i szopę – wysokowydajny zamek z możliwością regulacji liczby, 4-cyfrowy zamek szyfrowy, do szkoły, na płot, do studia fitness

#ad
FortLocks #ad - Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z naszego produktu, daj nam znać, a my zrobimy wszystko, aby go uporządkować!. Ustaw swój własny 4-częściowy kod cyfrowy: łatwy do odczytania, obsługi i opanowania – możesz wybrać własną czterocyfrową kombinację liczb spośród 10 000 unikalnych kombinacji. Niezależnie od tego, szafce, w schowku sportowym i osobistym, schowku, kaspie, pracy, szkole, schowku, szafie, bramie, szopie, czy na zewnątrz lub wewnątrz.

Nasz specjalny korpus zamka o wysokiej wytrzymałości ze stopu cynku, szekla ze stali hartowanej i opatentowane mechanizmy wewnętrzne mogą wytrzymać tak dużą siłę, że dostarczamy nasz produkt z dożywotnią gwarancją. Wielofunkcyjność: nasze stabilne kłódki są nierdzewne i idealnie nadają się do wielu przedmiotów wewnątrz i na zewnątrz. 1 kłódka z numerem pomarańczowa: otrzymasz 1 pomarańczową 4-cyfrową kłódkę bez klucza / zamek szyfrowy nierdzewny. Można ich używać w studiu fitness, taśmie zamykającej, ogrodzeniu zewnętrznym, kontenerze, skrzynce narzędziowej itd.

100% dożywotniej gwarancji: każdy zamek szyfrowy z możliwością resetowania jest dostarczany z 100% gwarancją zwrotu pieniędzy. Dla dodatkowego bezpieczeństwa można go ustawić na dowolną kombinację według własnego uznania i nie jest potrzebny klucz! Instrukcja jest zawsze dołączona. Wysokiej jakości i trwała kłódka / zamek szyfrowy: wszystkie kłódki fortlock są odporne na warunki atmosferyczne i od podstaw zaprojektowane jako najmocniejszy i najbardziej niezawodny zamek szyfrowy na rynku.
MarkaFortLocks #ad
ProducentFortLocks #ad
Waga0.22
Numer części43237-2
Model43237-2

9. ABUS

#ad

ABUS Zamek szyfrowy 145/40 Titanium – kłódka do walizki, zamek do szafki i wiele innych – aluminiowa kłódka – indywidualnie regulowany kod numeryczny – poziom bezpieczeństwa ABS 4

#ad
ABUS #ad - Atwa obsługa: 4-cyfrowy kod numeryczny z możliwością indywidualnego dopasowania – bez klucza – ulepszone ustawienie kombinacji otwierania dzięki sprężynowemu pałąkowi.

Wysokiej jakości zamek szyfrowy: poziom bezpieczeństwa abs 4 - waga 110 g - szerokość 41 mm, szerokość pałąka 21, wysokość pałąka 26 mm, średnica pałąka 6 mm, wysokość 77 mm, 5 mm, głębokość 17, 5 mm. Wytrzymały zamek do codziennego użytku: zamek szyfrowy do zamykania szaf, skrzynek narzędziowych itp. To właśnie oznacza nazwa ABUS. Trwały i stabilny: odporny na korozję aluminiowy korpus zamka z anodowaną powłoką. Bezpieczny, czy chodzi o ochronę w domu, niezawodny i stabilny. Niezależnie od tego, bezpieczeństwo obiektów czy bezpieczeństwo mobilne: ABUS wyznacza standardy​. Do zabezpieczenia średnich wartości lub w przypadku średniego ryzyka kradzieży.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Waga0.12
Szerokość3.15
Numer części145/40_TITANIO
Model14530GRE

10. ABUS

#ad

Zamek do szafki i wiele innych – aluminiowa kłódka – indywidualnie regulowany kod numeryczny – poziom bezpieczeństwa ABUS 3 opakowanie, ABUS Zamek szyfrowy 145/20 pomarańczowy – zamek walizkowy

#ad
ABUS #ad - Wytrzymały zamek na co dzień: zamek szyfrowy do zamykania walizek, szkatułek, kaset itp. Trwały i stabilny: odporny na korozję aluminiowy korpus zamka z anodowaną powłoką. To właśnie oznacza nazwa ABUS.

Niezależnie od tego, bezpieczeństwo obiektów czy bezpieczeństwo mobilne: ABUS wyznacza standardy​. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu. Bezpieczny, czy chodzi o ochronę w domu, niezawodny i stabilny. Atwa obsługa: z 3-cyfrowym, indywidualnie dopasowanym kodem numerycznym – bez klucza – ulepszone ustawienie kombinacji otwierania dzięki sprężynowemu pałąkowi.

Do zabezpieczenia małych wartości lub w przypadku niskiego ryzyka kradzieży. Wysokiej jakości zamek szyfrowy: poziom bezpieczeństwa abus 3 - waga 25 g - szerokość 22, głębokość 13, 5 mm, 5 mm, 5 mm, wysokość 52, średnica pałąka 3 mm, wysokość pałąka 22 mm, szerokość pałąka 9 mm.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Wysokość3.03
Długość1.57
Waga0.08
Szerokość0.59
Numer części14520ORA
Model46570