Top 6 Small Plant Pot – Donice na kwiaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BASE ROOTS

#ad

Wazony w kształcie grzyba, ceramika, BASE ROOTS Dekoracyjny wazon z grzybami, wazony na rośliny, ręcznie wykonany dekoracyjny kwietnik, terakota, nowoczesny styl boho Cottagecore

#ad
BASE ROOTS #ad - Jedyna w swoim rodzaju nowoczesna dekoracja w stymodny element dekoracyjny grzybów ceramicznych do salonu, łazienki, jadalni, kuchni, sypialni, regału na książki, na biurko, stolika kawowego, blat stołu lub biura domowego.

Otwór drenażowy ze zdejmowaną wtyczką, wysokość całkowita 15 cm, wspaniała alternatywa dla tradycyjnych doniczek w ogrodzie w bajce na zewnątrz. Szeroki otwór, szerokość wewnętrzna: 10, 5 cm. Ponieważ produkt jest wykonany ręcznie, może mieć potencjalne niedoskonałości, jakie kochamy w Matce Natury. Sadzarka do grzybów z kapryśnym wzorem dookoła. Zabawa i dziwaczna dekoracja z pewnością stanowi wypowiedź Cottagecore.

Starannie zapakowane, w pudełku Kraftstil i pianka EPE dla bezpiecznej dostawy. Utrzymuje małe rośliny wewnętrzne, świeże kwiaty i sukulenty. Wysokiej jakości ceramika z tłoczonym czarnym nadrukiem i nakrapianym matowym lakierem terakota. Gotowy na prezent, nowość i kreatywny prezent na urodziny, dekoracja wazonu, do ocieplenia domu lub po prostu dlatego.
MarkaBASE ROOTS #ad
ProducentBASE ROOTS #ad
Wysokość5
Długość5
Waga1.76
Szerokość5

2. Lechuza

#ad

LECHUZA QUADRO Premium LS 28 czarny wysoki połysk 16149

#ad
Lechuza #ad - Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody.

Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 28 x 28 x 26 cm zbiornik wody: 2, 5 cm. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Idealny do wszystkich roślin pokojowych.

All-in-one: 1 x donica na rośliny quadro premium ls, 5 l pojemność rośliny: 9 l wkład roślinny: 23, 5 x 23, w zestawie system nawadniania, substrat do roślin LECHUZA-PON jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody i chowanym uchwytem w kolorze naczynia. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość10.24
Długość11.02
Waga4.96
Szerokość11.02
Numer częściBlack - High Gloss
ModelBlack - High Gloss

3. Lechuza

#ad

Biała, LECHUZA "CLASSICO Premium LS 43” doniczka z systemem nawadniania ziemi, wysoki połysk, 43 × 43 × 40 cm

#ad
Lechuza #ad - Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Materiał: tworzywo sztuczne Wymiary: Ø 43, 5 cm.

Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. All-in-one: 1 x donica na rośliny lechuza classico premium ls, 5 x 39, 5 cm zbiornik wody: 6 l pojemność rośliny: 28 l wkładka do sadzenia: Ø 36, w zestawie system nawadniania, substrat do roślin LECHUZA PON jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody i opuszczaną ramą uchwytu w kolorze naczynia.

Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Idealny do wszystkich roślin pokojowych.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość15.75
Długość16.93
Waga12.79
Szerokość16.93
Numer części16080
Model16080

4. Lechuza

#ad

Lechuza Deltini Premium donica ozdobna o wysokim połysku

#ad
Lechuza #ad - Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Idealny do wszystkich roślin pokojowych. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania.

Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 15 x 15 x 19 cm zbiornik wody: 0, w zestawie system nawadniania, 5 cm. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. All-in-one: 1 x donica na rośliny lechuza deltini, 5 x 12, 2 l wkładka do sadzenia: 12, 5 l pojemność rośliny: 1, substrat do sadzenia roślin lechuZA-PON LECHUZA-PON do kompletnego sadzenia roślin i wyjmowaną wkładką na rośliny ze wskaźnikiem poziomu wody.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość7.09
Długość5.51
Waga3.11
Szerokość5.51
Numer części14900
Model14900

5. Lechuza

#ad

Lechuza „Cube Premium 30” donica na rośliny z systemem nawadniania, 30x30x30 cm

#ad
Lechuza #ad - Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością.

Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: 29, 5 x 30 cm zbiornik wody: 3 l Pojemność rośliny: 12 l Wkładka do sadzenia: 25, 5 x 25, 5 cm. Idealny do wszystkich roślin pokojowych. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania.

All-in-one: 1 x donica na rośliny cube premium, w zestawie system nawadniania, 5 x 29, substrat do roślin lechuza-pon jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka do roślin z chowanymi uchwytami i wskaźnikiem poziomu wody. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga7.72
Szerokość11.81
Numer części16467
Model16467

6. elho

#ad

Szara/Living Beton, Ø 24,5 x wys. 23,3 cm, 100% plastiku pochodzącego z recyklingu, do użytku na zewnątrz, elho Greenville okrągła doniczka na kwiaty, 25 sztuk, do samodzielnego nawadniania

#ad
elho #ad - Podkładka w zestawie | greenville jest dowodem na to, że wygląd i praktyczność mogą iść w parze. To wspaniałe uczucie! czy wiesz, że rośliny uszczęśliwiają, że czujesz się zdrowiej i dają Ci zastrzyk energii? Baw się dobrze!3-letnia gwarancja.

Jego kolor pozostaje piękny zarówno w pomieszczeniach, jest odporny na mróz i może być bardzo dobrze tolerowany. Wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu – z wykorzystaniem energii wiatrowej, a ponadto w 100% nadaje się do recyklingu. Natura w domu | dzięki produktowi elho wprowadzisz naturę do domu. Mieszaj i dopasuj – ta doniczka jest dostępna w różnych kolorach i rozmiarach, które można łatwo ze sobą łączyć.

Wytrzymałość: doniczka jest tak zaprojektowana, jak i na zewnątrz, że można się nią cieszyć przez wyjątkowo długi czas. Dlatego do każdego pomieszczenia i każdej rośliny znajdziesz odpowiednią doniczkę. Dlatego nie musisz się martwić. Doniczka ma atrakcyjną, smukłą konstrukcję i jest wyposażona w podstawkę.
Markaelho #ad
Producentelho #ad
Wysokość9.18
Długość9.64
Waga1.15
Szerokość9.64
Numer części462262443100
Model462262443100
Gwarancja3 Lata