Top 7 Bluetooth 5.3 In Ear – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BESNOOW

#ad

Redukcja szumów, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, HiFi stereo głęboki bas, czas odtwarzania 40 h, Słuchawki Bluetooth, sterowanie dotykowe,, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 ENC

#ad
BESNOOW #ad - Zapewnia to większą swobodę i wygodę w codziennym życiu. Efektywna redukcja szumów: te słuchawki z redukcją szumów z mikrofonem 4 enc, które skutecznie odfiltrowują ponad 80% zewnętrznych dźwięków, jednocześnie przywracając czysty głos. Połączenie sygnałowe jest szybsze i bardziej stabilne, zasięg rozciąga się do 15 metrów. Dzięki temu możesz zawsze i wszędzie cieszyć się wysokiej jakości połączeniami.

Trwała wodoszczelność: dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii nanopowłoki na poziomie IP7 słuchawki douszne Bluetooth skutecznie chronią przed potem i deszczem oraz zapewniają silną ochronę podczas aktywności na świeżym powietrzu. Te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth nadają się do uprawiania sportu, spotkań i wielu innych. Doskonały czas pracy baterii: w połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki zapewniają imponujący czas pracy baterii do 40 godzin, aby zapewnić długi czas pracy bez częstego ładowania. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje poziom naładowania słuchawek Bluetooth i obudowy ładowarki.

Pomaga to monitorować pozostałą żywotność baterii w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że ładujesz się na czas i unikniesz kłopotliwych przerw w dostawie prądu. Wysoka jakość dźwięku: dzięki technologii renderingu high-Definition i wyposażone w dwa dynamiczne przetworniki 14, 2 mm, słuchawki zapewniają stabilne basy i wyraźne tony, zapewniamy wciągające wrażenia muzyczne. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki są wyposażone w chip bluetooth 5. 3, po pierwszym parowaniu wystarczy wyjąć bezprzewodowe słuchawki z obudowy, aby nawiązać natychmiastowe połączenie, prędkość transmisji danych o 30%.
MarkaBESNOOW #ad
ProducentBESNOOW #ad
Numer częściI53
ModelI53
Gwarancja24 Miesięcy

2. AOVOCE

#ad

Wskaźnik HiFi Stereo Bass 42 godziny odtwarzania, wodoszczelność IP7,, Słuchawki Bluetooth AOVOCE bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 In Ear z 4 mikrofonami ENC, redukcja szumów LED

#ad
AOVOCE #ad - Tworzymy koncepcję produktu profesjonalnego, modnego i przystępnego cenowo. Gdy słuchawki bluetooth są w pełni naładowane, mogą zapewnić do 6-8 godzin odtwarzania 1, 5 godziny szybkiego ładowania kablem typu C i dodatkowe 42 godziny odtwarzania z ładowarką. Ergonomiczna wodoszczelność ipx7słuchawki bluetooth ważą tylko 4 gramy, ergonomiczny design i miękkie silikonowe zatyczki do uszu S/M/L zapewniają bezpieczeństwo i wygodę Twoich słuchawek.

Opóźnienie jest znacznie zmniejszone, a gra jest szybko synchronizowana z audio i wideo. Sterowanie dotykowe i kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami bluetooth bezprzewodowe słuchawki a60pro bluetooth z technologią Touch Control, wystarczy jedno dotknięcie, zatrzymywać muzykę i aktywować asystenta głosowego do nawigacji. Szczelne etui i wodoszczelna powłoka polimerowa ipx7 skutecznie chronią sportowe słuchawki Bluetooth przed deszczem i potem, jazdy na rowerze, idealnie nadają się do biegania, fitnessu i podróży oraz do innych dyscyplin sportowych. Zapewnij sobie lepsze wrażenia podczas gry, wysokiej jakości dźwięk stereo i mocne basy podczas słuchania muzyki.

4 mikrofony i redukcja szumów enc bezprzewodowe słuchawki bluetooth a60pro, 4 bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów do mikrofonów, skutecznie tłumią 90% odgłosów z otoczenia i redukują hałas otoczenia do 35 dB, zapewniają lepszy sygnał głosowy w głośnym otoczeniu, rozmawiaj z członkami rodziny na WhatsApp o mowie i wideo o Eliminacja wszelkiego rodzaju zakłóceń i zapewnij wysokiej jakości efekty połączeń. Czas pracy baterii 42 godziny z wyświetlaczem led nowo ulepszony wskaźnik wydajności led high definition słuchawek aovoce bluetooth. Umożliwia dzielenie się muzyką z najbliższymi w dowolnym momencie za pomocą jednej lub obu słuchawek.
MarkaAOVOCE #ad
ProducentAOVOCE #ad
Numer częściA60PB
ModelA60B

3. Rulefiss

#ad

48 godzin, wskaźnik LED, słuchawki douszne 14,2 mm, wodoszczelność IP7, Słuchawki sportowe, Hi-Fi Stereo Inear, z walizką ładującą 800 mAh, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD

#ad
Rulefiss #ad - Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, w porównaniu z wersją 5. 2, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne. Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5. 3, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m.

Smart touch może odbierać lub rozłączać, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Wygodne, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, fitnessu, idealne do uprawiania sportu, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, joggingu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, śpiew jest wyraźny i pełny, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, tabletami i laptopami. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.16
Numer częściQ38-03
ModelQ38

4. Rulefiss

#ad

Hi-Fi Stereo Inear, wodoszczelność IP7, wskaźnik LED, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, z walizką ładującą 800 mAh, 48 godzin, słuchawki douszne 14,2 mm, Słuchawki sportowe

#ad
Rulefiss #ad - Smart touch może odbierać lub rozłączać, tabletami i laptopami. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca.

Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd. Sterownik 14, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki bluetooth rulefiss q38 z membraną grafenową o grubości 14, bogaty i dynamiczny stereo. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, śpiew jest wyraźny i pełny, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. 48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, w porównaniu z wersją 5.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

5. POMUIC

#ad

POMUIC Słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, sportu, do pracy, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, 4 ENC Noise Cancelling Mic, nauki, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3

#ad
POMUIC #ad - Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, słuchania muzyki itd.

Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund. Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu.

W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, pracy, nauki, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość1.97
Numer częściW23-H1
ModelW23-H1
Gwarancja2

6. POMUIC

#ad

POMUIC Słuchawki Bluetooth, do pracy, 4 ENC Noise Cancelling Mic, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, nauki, wodoszczelność IP7, kolor biały, sportu

#ad
POMUIC #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, słuchania muzyki itd.

Nadaje się do uprawiania sportu, nauki, pracy, słuchania muzyki itd. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch. Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, 4 mm, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień.

Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund. Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, bas jest zwiększony o 60%, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Rulefiss

#ad

48 godzin Hi-Fi stereo, słuchawki douszne, słuchawki douszne 14,2 mm, wskaźnik LED, Słuchawki sportowe Bluetooth, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, z walizką ładującą

#ad
Rulefiss #ad - 48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami enc mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, śpiew jest wyraźny i pełny, 2 mm i wyraźne połączenia - słuchawki Bluetooth Rulefiss Q38 z membraną grafenową o grubości 14, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć.

Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, bogaty i dynamiczny stereo. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin. Wygodne, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, idealne do uprawiania sportu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, fitnessu, joggingu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.

Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38