Top 9 Slim Case iPhone 15 Pro – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

Z tworzywa TPU, etui ochronne w stylu vintage, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym twardym plastikiem, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 7" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź wyjątkowy. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m. Bądź tobą. Bądź odważny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513

2. Agedate

#ad

Odporne na, Agedate Etui na telefon iPhone 15 Pro, miękkie etui z termoplastycznego poliuretanu TPU, silikonowe etui na telefon komórkowy kompatybilne z Apple iPhone 15 Pro, ultra cienkie

#ad
Agedate #ad - Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom telefonu. Pełna ochrona ekranu i aparatu: miękkie, płynne etui na telefon komórkowy Apple iPhone 15 Pro zapewnia ochronę ciała w zakresie 360 stopni, podwyższone krawędzie obudowy aparatu i ekranu zapewniają maksymalną ochronę przed uderzeniami i twardymi uderzeniami w plecy i boki telefonu.

Przyjazny dla środowiska i nietoksyczny materiał: Zastosowanie prawdziwej płynnej gumy, nietoksycznej i bezzapachowej, miękkiej i przyjaznej dla skóry, przyjaznej dla środowiska i biodegradowalnej. Idealnie pasuje do twojego iPhone'a 15 Pro i zachowuje swój cienki kształt. Prosta i elegancka obudowa ma wyrafinowany design zapewniający maksymalną trwałość.

Kompatybilność: to etui jest idealnie kompatybilne z telefonem iphone 15 Pro. Przyjazne dla skóry, zapewnia elegancki wygląd premium, antypoślizgowe wykonanie: Czarne matowe wzornictwo sprawia, że twój iphone 15 pro silikonowe etui jest wyjątkowe, jak jedwab i aksamit. Wydrążone przyciski można łatwo naciskać i wygodnie odbijać. Dokładne dopasowanie i precyzja: etui ochronne jest kompatybilne z apple iphone 15 pro, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte.
MarkaAgedate #ad
ProducentAgedate #ad

3. Agedate

#ad

Ultra cienkie, odporne na zarysowania, Agedate Etui do iPhone 15 Pro Max, wytrzymałe etui ochronne odporne na, cienkie, silikonowe etui na telefon komórkowy kompatybilne z Apple iPhone 15 Pro Max

#ad
Agedate #ad - Wydrążone przyciski można łatwo naciskać i wygodnie odbijać. Dokładne dopasowanie i precyzja: etui ochronne jest kompatybilne z apple iphone 15 pro max, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte. Prosta i elegancka obudowa ma wyrafinowany design zapewniający maksymalną trwałość.

Pełna ochrona ekranu i aparatu: miękkie, płynne etui na telefon komórkowy Apple iPhone 15 Pro Max zapewnia ochronę ciała, podwyższone krawędzie obudowy aparatu i ekranu zapewniają maksymalną ochronę przed uderzeniami i twardymi uderzeniami w plecy i boki telefonu. Przyjazny dla środowiska i nietoksyczny materiał: Zastosowanie prawdziwej płynnej gumy, nietoksycznej i bezzapachowej, miękkiej i przyjaznej dla skóry, przyjaznej dla środowiska i biodegradowalnej. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom telefonu.

Przyjazne dla skóry, zapewnia elegancki wygląd premium, że Twój iPhone 15 Pro Max silikonowe etui jest wyjątkowe, antypoślizgowe wykonanie: czarne matowe wzornictwo sprawia, jak jedwab i aksamit. Kompatybilność: to etui jest idealnie kompatybilne z telefonem iphone 15 Pro Max. Idealnie pasuje do twojego iPhone 15 Pro Max i zachowuje swój cienki kształt.
MarkaAgedate #ad
ProducentAgedate #ad

4. MOSNOVO

#ad

Etui typu bumper z tworzywa TPU, wzór eukaliptusa, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Bądź wyjątkowy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m.

Bądź odważny. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, 7" 2021, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Bądź tobą. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T432
ModelMI13PROMAX-T432

5. MOSNOVO

#ad

Etui typu bumper z tworzywa TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13, wzór z motywem dinozaurów

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź wyjątkowy. Bądź odważny. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź tobą. Przezroczyste, 1" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 6, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość5.97
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI13-T562

6. MOSNOVO

#ad

Różowe kapiący uśmiech, twarz ze wzoru TPU, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro, twardego tworzywa sztucznego, pozytywny wygląd, przezroczyste etui ochronne do, etui typu bumper z przezroczystego

#ad
MOSNOVO #ad - Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Bądź tobą. Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, 1" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro 6, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Bądź odważny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość5.98
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI13PRO-T558

7. XIZYO

#ad

Czarne, urocze matowe róże kwiaty kwiatowe, odporne na uderzenia, miękkie etui ochronne z TPU, dla dziewcząt i kobiet, XIZYO Etui do iPhone 13 6,1 cala, luksusowe

#ad
XIZYO #ad - Elastyczny materiał TPU ma dobrą elastyczność. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie: to etui na telefon komórkowy iPhone 13 obsługuje bezprzewodowe ładowanie bez konieczności zdejmowania etui. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: to etui na telefon komórkowy iPhone 13 jest wyposażone w stylowe wzory 3D w kwiaty róży.

Materiał premium: to etui na telefon komórkowy składa się z wysokiej jakości akrylowego spodu i miękkiej ramy TPU. Przezroczyste, matowe etui na telefon komórkowy zapewnia niesamowitą teksturę i modne piękno. Ochrona przed wstrząsami: 4-kątne miękkie zderzaki są zaprojektowane z zaawansowaną odpornością na poślizg, co zapewnia pewniejszy chwyt. Tył akrylowy jest wytrzymały i nie odkształca się.

Precyzyjne wycięcia: precyzyjne wycięcia zapewniają łatwy dostęp do głośnika, gniazda ładowania i innych złączy. Boczne przyciski zostały na nowo zmodernizowane, aparatu, dzięki czemu są mocniej przymocowane do telefonu i łatwiejsze w obsłudze. Może skutecznie chronić telefon przed upadkiem i uderzeniami. Smukła konstrukcja obudowy umożliwia szybkie bezprzewodowe ładowanie, ciesz się czasem gry, czasem rozmów.
MarkaXIZYO #ad
ProducentXIZYO #ad
Numer części3338691
Model3338691

8. XIZYO

#ad

Luksusowe, przezroczyste, kwiaty, XIZYO Przezroczyste etui z TPU do iPhone 13, kwiaty, dla dziewcząt i kobiet, odporne na zarysowania, matowe,, odporne na uderzenia, miękkie, smukłe, śliczne róże

#ad
XIZYO #ad - Przezroczysta tylna strona może pokazać piękno Twojego smartfona. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: to etui na telefon komórkowy iphone 13 zostało zaprojektowane z starannym wzorem w kwiaty róż, dzięki czemu Twój telefon wygląda bardziej zaawansowany i stylowy.

Precyzyjne wycięcia: precyzyjne wycięcia zapewniają łatwy dostęp do głośników, aparatu, gniazda ładowania i innych portów. Kompatybilność: to etui na telefon komórkowy zostało zaprojektowane specjalnie do iPhone 13 6, 1 cala. 4-kątne zderzaki są zaprojektowane z zaawansowaną odpornością na poślizg, co zapewnia pewniejszy chwyt. Atwo jest uzyskać dostęp do wszystkich funkcji bez konieczności zdejmowania etui na telefon komórkowy. Może skutecznie zmniejszyć uderzenia w przypadku upadku.

Ochrona ekranu i aparatu: podwyższona krawędź ekranu i aparatu zapewnia dodatkową ochronę ekranu i aparatu. Przed zakupem należy sprawdzić, czy Twój model telefonu jest odpowiedni. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie bez konieczności zdejmowania obudowy. Wysokiej jakości materiał: to etui na telefon komórkowy jest wykonane z wysokiej jakości akrylowego spodu i ramy TPU, która jest miękka i wygodna w dotyku.
MarkaXIZYO #ad
ProducentXIZYO #ad
Numer części3338694
Model3338694

9. MOSNOVO

#ad

Z przezroczystym, twardym plastikiem, z TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Case, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13, motyw kota kosmicznego

#ad
MOSNOVO #ad - Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 1" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 6, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź tobą. Bądź odważny. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość5.97
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI13-T460
ModelMI13-T460